REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# Mieszkanka Marysina

18.12.2018 14:27

Szłam już tą wyremontowaną drogą i mogę powiedzieć jedno - to czysta tragedia!!! Wolę błoto i koleiny niż to coś! Człowiek idąc zapada się... o bieganiu po tym należy zapomnieć... a o wjechaniu wózkiem tia... nie warto próbować! Ktoś zapomniał komu ma służyć ta droga... bo utwardzenie jej jest tylko i wyłącznie dobre dla tych samochodów z nadleśnictwa dobre - które notabene coraz częściej tam wjeżdżają.

# Ojciec Tadek

18.12.2018 18:37

Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo że chodzi o pieniądze ktoś wybudował droga Ktoś zapłacił ktoś wziął kasę wszystko się zgadza

# Havrań

19.12.2018 14:07

Ja doceniam że w lesie są ławki , wiaty , oczko wodne , ścieżka zdrowia czy znakowane szlaki dla biegaczy , pieszych i rowerzystów wszystko fajnie ale te remonty alejek to już przegięcie, nadmierna ingerencja w nature , podobnie ta ilość znaków miejscami przypomina miasto tak nawalone jak chociażby przy rezerwacie w centralnej aleji . Niech to będzie las a nie skwer miejski , wystarczy tych udogodnień :)

REKLAMA

# Havrań

19.12.2018 14:17

Ja doceniam że w lesie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego (skarb Wawra i zielone płuca prawobrzeżnej części Warszawy) są ławki , wiaty , oczko wodne , ścieżka zdrowia czy znakowane szlaki dla biegaczy , pieszych i rowerzystów wszystko fajnie ale te remonty alejek to już przegięcie, nadmierna ingerencja w nature , podobnie ta ilość znaków miejscami przypomina miasto tak nawalone jak chociażby przy rezerwacie w centralnej aleji . Niech to będzie las a nie skwer miejski , wystarczy juź tych udogodnień , pamiętajmy że czasem lepsze jest wrogiem dobrego a każdy nadmiar jest szkodliwy.

# Havrań

19.12.2018 15:19

V

# cyklista

29.12.2018 10:34

Jazda na rowerze po tej drodze to dramat. W gęstej i mokrej piaskowej brei energii zużywa się tyle co na podjazd na gubałówkę. To już nie jest droga dla rowerzystów. Czy da się to jakoś uprzątnąć? Przywrócić do stanu pierwotnego?

REKLAMA

 Darful

05.01.2019 14:06

Galeria to może być w muzeum,a albo we własnym domu...
Do tego polecam takie obrazy-reprodukcje na DCN Gallery
A jak nie ma porządnej ścieżki rowerowej,to może warto trasę po prostu omijać?!

 Darful

14.01.2019 09:04

Chodziło mi o ofertę z tej strony http://www.dcngallery.pl/

# tatka krzysiek

17.11.2019 16:13

Był to fajny las na spacer z wózkiem, teraz po tych kamieniach - tragedia, szkoda będę jeździł gdzie indziej.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA