REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Do #Fałsza i obłuda, #Kumoterstwa itp.

 mirek

07.03.2003 19:22

Jako autor oprogramowania tego forum zwracam się do ww. wymienionych(-ego?) z uprzejmą prośbą o wyjaśnienie powodu wielokrotnego powtarzania tych samych wpisów.
Proszę o odpowiedź w tym miejscu lub bezpośrednio na mojego maila - mirek@3w.pl
Dołożę wszelkich starań aby naprawić straty (np. odtworzyć jakiś post z kopii bezpieczeństwa) wynikłe z ewentualnego błędnego działania programu obsługi forum - proszę tylko o bliższe dane.
Jednocześnie oświadczam, że nie usuwam z forum żadnych postów, pozostawiając to w gestii Naczelnego. Osobiście ręczę za Jego uczciwość i jestem przekonany, że nie powodują nim niskie pobudki.
Jeszcze raz prosze o kontakt.
Mirek Strzelecki

# NAGA PRAWDA

07.03.2003 22:42

NAGA PRAWDA

# Igor

10.03.2003 13:11

Korzystając z okazji, proszę autora forum o przetestowanie go na innych przegladarkach niż tylko Internet Explorer.
Konkretnie chodzi mi o to, że w Netscapie po wybraniu opcji "wg daty odpowiedzi" (a także innych opcji z list rozwijalnych) pojawia sie komunikat:
"Not Found. The requested URL /cgi-bin/echo/forum/null was not found on this server."

REKLAMA

 mirek

11.03.2003 11:52

Z tego, co udało mi się ustalić - ten "błąd" objawiał się w NN4. Ująłem "błąd" w cudzysłów, bo w NN7 zachowanie jest już poprawne - czy był to zatem błąd w kodzie (formalnie poprawnym), czy w przeglądarce?
Miłośnikom Netszkapy polecam wersje 7., choć też nie do końca doskonałą (zresztą, nie ma programów bez błedów ;-)
Będę wdzięczny za umieszczanie wszelkich uwag technicznych na Forum nt. Forum.
Pozdr.

# Igor

11.03.2003 12:30

Zgadza się, błąd objawia się w NN4. Może jest to błąd przeglądarki, ale zadaniem webmastera jest takie przygotowanie strony, aby działała na wszystkich (w miarę) nowych przeglądarkach. NN4 nie ma problemu z obsługą tego typu nawigacji na wielu innych stronach.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024