REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# klient

13.08.2021 10:28

100 lat i więcej. Dobrze zaopatrzone sklepy, przede wszystkim mają dobre pieczywo a nie jakiś biedronkowy substytut pieczywa.

# boba

13.08.2021 20:00

Jeżeli sięgnę pamięcią, to wydaje mi się, że "Nowak" na Nagodziców był sprywatyzowany wcześniej.
STO LAT!

# Zuzia123

14.08.2021 09:07

Mają drożej niż w innych sklepach.

REKLAMA

# Darfon

14.08.2021 09:11

#Zuzia123 napisał(a) 14.08.2021 09:07
Mają drożej niż w innych sklepach.

To prawda, ale przynajmniej pomidory smakują jak pomidory, ogórki jak ogórki, a mięso jest świeże i smaczne. Świetne pieczywo i - co chyba istotne, zyski nie wyjeżdżają do Portugalii czy Niemiec.

 drugastrona

14.08.2021 12:56

"Ma się świetnie" to duża przesada. Coś tam przędą, nie upadli, i tyle. Wystarczy się przejść, obejrzeć, porównać asortyment i ceny. No ale czego oczekiwać po artykule sponsorowanym?

# Zuzia123nnn

14.08.2021 19:17

To prawda, ale przynajmniej pomidory smakują jak pomidory, ogórki jak ogórki, a mięso jest świeże i smaczne. Świetne pieczywo i - co chyba istotne, zyski nie wyjeżdżają do Portugalii czy Niemiec.
Nie zgadzam się. Nie smakuje mi tam pieczywo. Specjalnie jeżdżę do Biedronki po lepsze pieczywo. Pomidory bez smaku. Sałatę ostatnio sprzedawali taką że musiałam wyrzucić. Na moją uwagę że zepsuta i tak dalej ja sprzedawali. Zawsze się trafi naiwny klient przecież. Ogólnie drozej.

REKLAMA

# AnnaM

15.08.2021 10:06

Ale przecież dh Tarchomin ma pieczywo z dobrych piekarni. A warzywa od polskich rolników. Więc co tu może być gorsze od Biedry? Lubię w dh wszystko. Asortyment, obsługę, pomysły na promocję, produkty za -50%. Nie jestem sponsorowanym wpisem i życzę kolejnych 30tu lat!

# xxx

15.08.2021 10:21

drugastrona napisał 14.08.2021 12:56
"Ma się świetnie" to duża przesada. Coś tam przędą, nie upadli, i tyle. Wystarczy się przejść, obejrzeć, porównać asortyment i ceny. No ale czego oczekiwać po artykule sponsorowanym?

Już samo to, że polska mała firma przeżyła w takiej zachodniej konkurencji jest świetne i to ogromny sukces.

 drugastrona

16.08.2021 09:23

#xxx napisał(a) 15.08.2021 10:21
Już samo to, że polska mała firma przeżyła w takiej zachodniej konkurencji jest świetne i to ogromny sukces.

A to się zgadza :)

REKLAMA

# dddd

18.08.2021 10:54

#Zuzia123 napisał(a) 14.08.2021 09:07
Mają drożej niż w innych sklepach.
Nie znam sklepu, bo to ode mnie bardzo odległe miejsce. Ale trochę drożej nie zawsze jest minusem. Dla wielu osób ważna jest jakość produktów i wolą kupić mniej, zapłacić trochę więcej i mieć pewność, że będzie to coś czego następnego dnia nie trzeba będzie wyrzucić. W mojej okolicy jest sporo marketów i jest od lat Hala "Wola". Owszem jest drożej, niż w marketach, ale ludzi mnóstwo. Nie wszystko jest tu idealne, ale klientów dużo. Może dlatego, że jest wystarczająca oferta i dla mniej zamożnych i dla zamożniejszych?.

# Mateo

15.09.2021 19:59

Jeśli chodzi o codzienne zakupy to moim odkryciem jest aplikacja Jokr na terenie Warszawy To co się zamawia to w 15 minut dostarczają i to gratis. Ostatnio mojej dziewczynie zachciało się lodów i też tak zamówiłem. Już chyba łatwiej i wygodniej to się nie da robić zakupów.

# klara27

28.09.2021 19:36

z tej okazji wszystkiego najlepszegohttp://fitzdrowie.pl

REKLAMA

# 39 i pół

14.10.2021 17:38

Pamiętam czasy, kiedy przed Nowakiem ustawiały się ogromne kolejki za pomarańczami, bobo fruit kupowano skrzynkami.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy