REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Mishka

08.04.2021 16:32

O ile wypowiedź dla mediów jest zgodna z prawdą, to przyznam, że jestem pełna podziwu dla honorowego zachowania się owego dewelopera, przedkładającego bezpieczeństwo wykonania nad zyski. Choć w istocie ciężko mi to pojąć...

# WieśBiałołęka

09.04.2021 09:13

Trzeba zburzyć obecne budynki aby postawić w tym samym miejscu jeszcze wyższe, kilka pięter więcej.
Brak planów miejscowych to umożliwi oraz znajomości w urzędach(pato_ developerka).
Nikt się tu nie kieruję bezpieczeństwem, tylko możliwością większego zysku.

# BeMózg

09.04.2021 09:33

#Mishka napisał(a) 08.04.2021 16:32
O ile wypowiedź dla mediów jest zgodna z prawdą, to przyznam, że jestem pełna podziwu dla honorowego zachowania się owego dewelopera, przedkładającego bezpieczeństwo wykonania nad zyski. Choć w istocie ciężko mi to pojąć...
Honorowe czy niehonorowe - mniejsza z tym. W budownictwie istnieje coś takiego jak uprawnienia budowlane i odpowiedzialność zawodowa. Jeżeli osoby odpowiedzialne za tę sytuację - kierownik budowy i inspektor nadzoru - nie zgodziły się potwierdzić jakości wykonanych robót, to inwestor nie miał innego wyjścia jak zburzyć źle wykonane części konstrukcji. A zapłaci za to wszystko zapewne ubezpieczyciel w ramach obowiązkowego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, któremu podlegają wszystkie osoby pełniące samodzielne funkcje techniczne na budowie. Wykonawca robót również powinien posiadać ubezpieczenie od odpowiedzialności w takiej sytuacji.
Oczywiście są to tylko moje przypuszczenia, nie znamy bowiem szczegółów zdarzenia zaś z artykułu trudno dokładniej wnioskować. I nie jest to pierwsza taka sytuacja w Warszawie. Każdej zimy na jakiejś budowie zdarza się trudna sytuacja, spowodowana wykonywaniem robót betoniarskich w warunkach zimowych i niewystarczającym zabezpieczeniem betonu przed przemrożeniem.

REKLAMA

# heh

09.04.2021 12:56

Widzę, że redakcja musi przynajmniej trzy razy dziennie wspomnieć w artykułach o komunizmie. Obsesje bywają groźne.

# sdfsadfsdf

06.05.2021 09:22

#heh napisał(a) 09.04.2021 12:56
Widzę, że redakcja musi przynajmniej trzy razy dziennie wspomnieć w artykułach o komunizmie. Obsesje bywają groźne.
no i dobrze, trzeba przypominać o mrocznych czasach, żeby się więcej nie powtórzyły.

# Asiak

19.12.2022 19:35

Najlepszy dewloper to http://deweloper.szczecin.pl/ - ma naprawde ciekawe apartamenty

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy