REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Czytaliście dzisiejszą wyborczą? Kaczora cd. :)

 Gonzo

09.11.2003 19:27

Sparaliżowana stolica
"Miasto zostało sparaliżowane, nic się w nim nie dzieje, wszystkie inwestycje są wstrzymane. Remonty szkół, które powinny zostać zakończone w lipcu, trwają do dzisiaj. Jak drogi wyglądają - widać. Można by wymieniać w nieskończoność" - ocenił krótko radny SLD-UP Andrzej Boguta. Dodał, że nie widzi żadnych pozytywnych efektów w rocznej pracy Kaczyńskiego na stanowisku prezydenta Warszawy. Jako negatywną cechę wymienił też wyjątkową niechęć Kaczyńskiego do uczestniczenia w sesjach Rady Miasta. (Kaczyński rzadko bywa na zebraniach Rady, najczęściej wysyła na nią swoich pełnomocników lub zastępców).

 Gonzo

09.11.2003 19:30

Urząd zaczyna działać tajnie
Według niezależnej radnej Julii Pitery, miernikiem zmian w Warszawie jest częstotliwość odwiedzin mieszkańców na dyżurach radnych w Ratuszu (odbywają się dwa razy w tygodniu). "Niestety, nie zmieniła się liczba osób przychodzących ze skargami, od chwili, kiedy stanowisko objął Lech Kaczyński" - powiedziała.
"Martwi mnie, że prezydent z korzeniami demokratycznymi toleruje utajnianie informacji publicznej w urzędach. Nie udostępnia dokumentów, urzędnicy nie udzielają informacji" - dodała. Jak powiedziała, "kiedy urząd zaczyna działać tajnie, zaczynają się patologie".
Pitera uważa, że w strukturach miasta pozostało bardzo dużo ludzi, którzy wcześniej nie najlepiej zasłużyli się miastu. Nie zgodziła się z opinią zwolenników prezydenta, że udało mu się zerwać z tzw. układem warszawskim (to określenie grupy osób, które dzięki koneksjom załatwiały sobie korzystne kontrakty na inwestycje w mieście).
Wśród pozytywnych cech rocznej pracy Lecha Kaczyńskiego, Pitera wymieniła wykrycie kilku nieprawidłowości.

 Gonzo

09.11.2003 19:32

Nie taki z niego kozak jak z Kozaka
Były prezydent stolicy, obecnie przewodniczący Rady Miasta Wojciech Kozak (PO) ocenił, że Kaczyński różni się od niego przede wszystkim poglądem na politykę inwestycyjną i personalną w stolicy. "Lech Kaczyński nie skupia się na rozwoju miasta, szukaniu inwestycji, które decydowałyby o poprawie jakości życia w Warszawie i umożliwiały napływ kapitału zagranicznego, co było głównym moim celem" - powiedział Kozak. "Nowych inwestycji jest niewiele, jeśli są - to te, które rozpoczęte były za czasów poprzedniej ekipy zarządzającej" - wyjaśnił.
Zdaniem Kozaka, prezydent obawia się zaciągania kredytów dla miasta, co spowodowało "schłodzenie polityki kredytowej".
Kozak negatywnie ocenił też działania prezydenta związane z polityką personalną (Kaczyński w ciągu roku swojej pracy zwolnił ok. 1000 urzędników i zatrudnił ok. 400 nowych osób). Przypomniał także, że ciągle niezałatwiona jest sprawa systemu płatnego parkowania i umowy z Waparkiem (Kaczyński obiecywał rozwiązanie umowy z firmą).

REKLAMA

 Gonzo

09.11.2003 19:34

Mija rok od chwili wybrania Lecha Kaczyńskiego na prezydenta Warszawy - 10 listopada 2002 r. W programie wyborczym obiecywał on walkę z przestępczością, likwidację korupcji, usprawnienie funkcjonowania urzędów miejskich, poprawę komunikacji miejskiej i transportu, wyjście naprzeciw potrzebom młodzieży, zwiększenie roli kultury, przywrócenie Warszawie właściwego miejsca w Europie. Co z tego wyszło?

 Gonzo

09.11.2003 19:39

Wciąż brak radykalnych zmian
Także radny LPR Jan Maria Jackowski negatywnie ocenił pracę Lecha Kaczyńskiego. "Ten rok nie wykazał dużej woli dokonania radykalnych zmian w jakości i sposobie rządzenia Warszawą" - oświadczył. Również - jego zdaniem - podczas dyżurów radnych, mieszkańcy skarżą się na opieszałość pracy urzędu i bałagan kompetencyjny. "To jest w pewnym sensie sprawa obiektywna, ponieważ pan prezydent sprawuje swój urząd pod rządami nowej ustawy warszawskiej, według której dzielnice nie mają odpowiednich kompetencji" - oświadczył.

 Alf

09.11.2003 20:17

Także nie lubię Kaczora, ale jak widze te powszechnie znane wypociny (nic z nich nie wynika) i odpowiadanie samemu sobie na własne posty, to mi sie robi niedobrze. Mógłbyś facet wyluzować się gdzie indziej? Zniszczyłeś swoimi wątkami i narcyzmem pewną unikalną atomsferę i kulturę wypowiedzi, która panowała na tym forum.

REKLAMA

 Gonzo

09.11.2003 21:38

BRAWO ! Ja go nie lubię, ty go nie lubisz, to już jest nas dwóch.
Odnośnie odpowiadania na własne posty. Jak zapewne wiesz, jak nie to właśnie się dowiadujesz, że posty nie mogą przekraczać okreslonej liczby znaków ogółem, jak i znaków w pojedynczym wyrazie.
Chroni to tą stronkę m.in. (choć nie tylko) przed napisaniem i podesłaniem pewnych procedur, któreby ją załatwiły na cacy. TO WŁAŚNIE JEST POWODEM DZIELENIA POSTÓW, A NIE DYSKUSJA Z SAMYM SOBĄ !
Odnośnie unikalnej atmosfery na forum :
... nie uchronisz się stary przed zmianami na tym forum, jak nie ja to inni, WODA PŁYNIE, jak już ktoś kiedyś powiedział. Brak jest możliwości rozciągnięcia krótkiego momentu stabilizacji na całe życie. Jak popatrzysz, to jest tak we wszystkich dziedzinach. Opinia o mnie jak opinia o mnie. Podejrzewam, że taki Gonzo ma swoich zwolenników i przeciwników. Jak to w życiu bywa. Zwracam ci uwagę, że to nie jest twoje prywatne forum, ALE JEST TO FORUM NAS WSZYSTKICH. Każdy z nas ma prawo do wypowiedzi i nikt mu tego prawa zabierać nie powinien.
Może poleciłbym ci np. jakieś KÓŁKO EMERYTÓW, tam z całą pewnością wałkowałbyś wkółko ten sam, spokojny, wyluzowany temacik.
Pozdrawiam
Zawsze niepokorny Gonzo

# jawor

10.11.2003 11:15

Drogi Gonzo!
Do pewnego momentu byłeś ciekawy,
do pewnego momentu byłeś zabawny,
ale od pewnego momentu stałeś się po pierwsze nudny a wręcz upirdliwy, dzięki twojej obecności na tym forum wielu ciekawych forumowiczów przestało się udzielać wręcz uciekło by nie być narażonych na TWOJĄ UPIERDLIWĄ OBECNOŚĆ.
Postaraj się jeśli łaska zrewidować swoją działalność na tym forum bo niewiem czy zauważyłeś zaczynasz śmierdzieć jak zgniłe jajo.

 Gonzo

10.11.2003 14:27

... aleś mnie chłopie przybił, spać nie będę mógł, TAK SIĘ ZASMUCIŁEM.

REKLAMA

# kinio

10.11.2003 16:08

Mam radę dla przeciwników prezydenta Kaczyńskiego. Za jakiś czas będą nowe wybory i wtedy wybierzecie sobie jakiegoś Łapińskiego, Naumana czy innego zasłużonego SLD-owca, a na razie poczekajcie do końca kadencji obecnych władz.

# Kacper

10.11.2003 21:54

Nie rozumiem cię zupełnie mój ty maleńki kiniolku, dlaczego popadasz w skrajność, poza tym, co złego widzisz w SLD ?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024