REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Najnowsze sondaże wyborcze

# Kacper

10.11.2003 10:31

Co sądzicie o najnowszych sondażach wyborczych?. SLD leci w dół - najwyższa pora.
PS. Kaceper to nie ja - lecz się z nim zgadzam, uczmy swoje pociechy patriotyzmu i uczcijmy Dzień Niepodległosci. W końcu to nie święto pod przymusem jak 22 lipca. (22 lipca to było ich święto - KOMUCHÓW, a nie nasze)

 Gonzo

10.11.2003 11:06

Nasze? Wasze?
Widzę, że naród reprezentujesz. Może jeszcze 40 i 4 ci się marzy?
Poza tym, nie widzę powodu, żeby ciągle wracać do tego, co już było i dawno się skończyło. To nie były najciekawsze czasy. Chcesz, jak ruscy swego czasu, wałkować temat wojny przez 40-50 lat (pobiedy za radinu?). To bez sensu. CZASY SIĘ ZMIENIŁY. Myślę, że większość narodu doskonale wie, co to za święto. A co do patriotyzmu, to znaczenie tego słowa w dzisiejszych czasach znacznie się zmieniło. Nie wiem, czy to dobrze, czy źle, ale to poprostu fakt.
A co do sądaży wyborczych, to też jest fakt. Rządzić trzeba umieć. Myślę, że gdyby stosowano się do tego, co się narodowi obiecało, byłoby inaczej. A tak, to poprostu jest kara.

 Alf

10.11.2003 11:41

Żałosny jest ten Gonzo z jego przewidywalną postawą "anty".
Taki lokalny Urban naszego forum.
A na dodatek wstydzi się swojej narodowości.
I pomyśleć, że ludzie umierali, żeby taki grafoman sie produkował w Internecie. Ale jest to efekt uboczny naszej WOLNOŚCI i nie należy się przejmować Gonzo, tylko cieszyć faktem życia w wolnym kraju, który w przyszłym roku definitywnie odwróci się od sowieckich wpływów, wstępując do UE.

REKLAMA

# narodowy socjalista

10.11.2003 12:28

Poczekamy - zobaczymy co komisje wyborcze wyjmą z urn.
Teraz ich ludzie nie lubią, a kiedy wejdą do lokalu to natychmiast przechodzą dziwna metamorfozę i "komuchy" zaczynają się im podobać.
Historię trzeba szanować.
Niejaki malarz Adolf stwierdził, że wystarczy odebrać narodowi jego historię a można go będzie łatwo unicestwić.
Z historii widać, że naszego narodu nie da się łatwo unicestiwć, bo jednak uczymy dzieci historii z pokolenia na pokolenie.
Od wpłuwów sowieckich się odwróciliśmy już dawno. Teraz wpadamy pod wpływy brukselskie.
Trochę jakby z deszczu pod rynnę.

# Kacper

10.11.2003 15:14

Narodowy Socjalisto faktycznie ludzie są dziwni. Nauczeni doświadczeniem nie powinni głosować na komuchów, a głosuja i to jest żenujące. Boję się, ze na prezydenta wybiora Kwasniewską, a to będzie klęska dla naszego kraju. Czym oni kieruja sie w takich wyborach - nie wiem, chyba głupotą. Odnosnie Brukseli, faktycznie dostaniemy sie pod rynnę. Odczujemy to w najbliższym czasie jako doznanie nader bolesne- obym się mylił.

# tomo

10.11.2003 17:05

DO ALFA:
moze ten Gonzo powinien zająć się uprawianiem cyberseksiku, bo już kiedys tu taki temat poruszał ;-). Taraz się wypowiada w bardziej skompliowanych tematach.

REKLAMA

# _Alf

10.11.2003 21:40

DO TOMO:
Gonzo to osobny temat, ale tomo to jednak durniem niezłym jesteś !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# idiota

10.11.2003 21:51

wow, trafiłem na dyskusję na moim poziomie, dawajcie chłopaki, to to ja rozumiem

# tomo

10.11.2003 22:20

widze ze ktos sie pod alfa podstawia, a to chyba Gonzo, to on robil ostatnio tyle zamieszania,

REKLAMA

 Alf

11.11.2003 12:54

Od czasu pojawienia się tego gnojka, który usiłuje obniżyć poziom tego forum do swego własnego, publikuję tylko po zalogowaniu się.
Pozdrowienia z planety Melmak :-)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy