REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Najnowsze sondaże wyborcze

# Kacper

10.11.2003 10:31

Co sądzicie o najnowszych sondażach wyborczych?. SLD leci w dół - najwyższa pora.
PS. Kaceper to nie ja - lecz się z nim zgadzam, uczmy swoje pociechy patriotyzmu i uczcijmy Dzień Niepodległosci. W końcu to nie święto pod przymusem jak 22 lipca. (22 lipca to było ich święto - KOMUCHÓW, a nie nasze)

 Gonzo

10.11.2003 11:06

Nasze? Wasze?
Widzę, że naród reprezentujesz. Może jeszcze 40 i 4 ci się marzy?
Poza tym, nie widzę powodu, żeby ciągle wracać do tego, co już było i dawno się skończyło. To nie były najciekawsze czasy. Chcesz, jak ruscy swego czasu, wałkować temat wojny przez 40-50 lat (pobiedy za radinu?). To bez sensu. CZASY SIĘ ZMIENIŁY. Myślę, że większość narodu doskonale wie, co to za święto. A co do patriotyzmu, to znaczenie tego słowa w dzisiejszych czasach znacznie się zmieniło. Nie wiem, czy to dobrze, czy źle, ale to poprostu fakt.
A co do sądaży wyborczych, to też jest fakt. Rządzić trzeba umieć. Myślę, że gdyby stosowano się do tego, co się narodowi obiecało, byłoby inaczej. A tak, to poprostu jest kara.

 Alf

10.11.2003 11:41

Żałosny jest ten Gonzo z jego przewidywalną postawą "anty".
Taki lokalny Urban naszego forum.
A na dodatek wstydzi się swojej narodowości.
I pomyśleć, że ludzie umierali, żeby taki grafoman sie produkował w Internecie. Ale jest to efekt uboczny naszej WOLNOŚCI i nie należy się przejmować Gonzo, tylko cieszyć faktem życia w wolnym kraju, który w przyszłym roku definitywnie odwróci się od sowieckich wpływów, wstępując do UE.

REKLAMA

# narodowy socjalista

10.11.2003 12:28

Poczekamy - zobaczymy co komisje wyborcze wyjmą z urn.
Teraz ich ludzie nie lubią, a kiedy wejdą do lokalu to natychmiast przechodzą dziwna metamorfozę i "komuchy" zaczynają się im podobać.
Historię trzeba szanować.
Niejaki malarz Adolf stwierdził, że wystarczy odebrać narodowi jego historię a można go będzie łatwo unicestwić.
Z historii widać, że naszego narodu nie da się łatwo unicestiwć, bo jednak uczymy dzieci historii z pokolenia na pokolenie.
Od wpłuwów sowieckich się odwróciliśmy już dawno. Teraz wpadamy pod wpływy brukselskie.
Trochę jakby z deszczu pod rynnę.

# Kacper

10.11.2003 15:14

Narodowy Socjalisto faktycznie ludzie są dziwni. Nauczeni doświadczeniem nie powinni głosować na komuchów, a głosuja i to jest żenujące. Boję się, ze na prezydenta wybiora Kwasniewską, a to będzie klęska dla naszego kraju. Czym oni kieruja sie w takich wyborach - nie wiem, chyba głupotą. Odnosnie Brukseli, faktycznie dostaniemy sie pod rynnę. Odczujemy to w najbliższym czasie jako doznanie nader bolesne- obym się mylił.

# tomo

10.11.2003 17:05

DO ALFA:
moze ten Gonzo powinien zająć się uprawianiem cyberseksiku, bo już kiedys tu taki temat poruszał ;-). Taraz się wypowiada w bardziej skompliowanych tematach.

REKLAMA

# _Alf

10.11.2003 21:40

DO TOMO:
Gonzo to osobny temat, ale tomo to jednak durniem niezłym jesteś !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# idiota

10.11.2003 21:51

wow, trafiłem na dyskusję na moim poziomie, dawajcie chłopaki, to to ja rozumiem

# tomo

10.11.2003 22:20

widze ze ktos sie pod alfa podstawia, a to chyba Gonzo, to on robil ostatnio tyle zamieszania,

REKLAMA

 Alf

11.11.2003 12:54

Od czasu pojawienia się tego gnojka, który usiłuje obniżyć poziom tego forum do swego własnego, publikuję tylko po zalogowaniu się.
Pozdrowienia z planety Melmak :-)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA