REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Miro43

12.05.2021 13:37

Kolejny przykład z Białołęki, jak to przyroda przegrywa z człowiekiem a raczej z jego potrzebami:-/

# Waclaw

12.05.2021 14:33

Patologia to jest ten portal który nagminnie zawsze staje w obronie deweloperów a mieszkańców i ochronę środowiska ma gdzieś... Jesteście żałośni...

# W.K.

12.05.2021 14:38

Wg TUstolica.pl w warszawie należy zlikwidować całą zieleń, bo przeciez ta zieleń zajmuje grunty warte miliony... A można by tam wylać muliny M3 betonu...
Wy już się nawet nie kontroluje cię w swojej narracji..

REKLAMA

# xxx

12.05.2021 15:12

#W.K. napisał(a) 12.05.2021 14:38
Wg TUstolica.pl w warszawie należy zlikwidować całą zieleń, bo przeciez ta zieleń zajmuje grunty warte miliony... A można by tam wylać muliny M3 betonu...
Wy już się nawet nie kontroluje cię w swojej narracji..

Człowieku, przecież możesz kupić ten las i go utrzymywać. Zrób to, a dopiero potem zabieraj głos.

# W.K.

12.05.2021 15:27

#xxx napisał(a) 12.05.2021 15:12]
#W.K. napisał(a) 12.05.2021 14:38]
Wg TUstolica.pl w warszawie należy zlikwidować całą zieleń, bo przecież ta zieleń zajmuje grunty warte miliony... A można by tam wylać muliny M3 betonu...
Wy już się nawet nie kontroluje cię w swojej narracji..
Człowieku, przecież możesz kupić ten las i go utrzymywać. Zrób to, a dopiero potem zabieraj głos.
-Człowieku, już ktoś go kupił lub dostał w spadku więc niech go niech utrzymuje... A jak go nie stać na utrzymanie -niech odda! A nie zgrywa cwaniaka że kupił tanio a teraz płacz, że nie może budować -chyba wiedział co kupuje, a jak nie to frajer i pretensje do siebie...

# pytanie

12.05.2021 21:13

Kto jest właścicielem TUstolica.pl?
Zauważyłem, że znika coraz więcej krytycznych komentarzy wobec tego co pisze autor artykułu.
Skoro jest cenzura to może po prostu olać ten portal?

REKLAMA

# forumowicz z czasów Duśki

13.05.2021 08:08

#pytanie napisał(a) 12.05.2021 21:13
Kto jest właścicielem TUstolica.pl?
Zauważyłem, że znika coraz więcej krytycznych komentarzy wobec tego co pisze autor artykułu.
Skoro jest cenzura to może po prostu olać ten portal?

A ja mam całkowicie odmienne spostrzeżenie, że od dawna nikt tu nie moderuje i bardzo rzadko reagują nawet na klikanie w 'usuńcie to'

# Kisiel1

14.05.2021 09:37

To jest prywatny las, w którym od lat rąbie się drzewo na opał, takie jest jego przeznaczenie. Tam są same młode drzewa, bo rosną ok. 20 lat i idą do pieca. Nowi mieszkańcy nie mają pojęcia i robią larum z niczego.

# Ryba

14.05.2021 12:18

#forumowicz z czasów Duśki napisał(a) 13.05.2021 08:08

A ja mam całkowicie odmienne spostrzeżenie, że od dawna nikt tu nie moderuje i bardzo rzadko reagują nawet na klikanie w 'usuńcie to'
To jest też moje spostrzeżenie :). Ale z dwojga złego to może nawet lepiej.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe