REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

czy to hemoroidy?

# alinka42

25.10.2019 15:21

Hej! Mam mały i wstydliwy problem. Pracuję w biurze przez 8-9 h codziennie i mam siedzącą pracę. Ostatnio mam świąd w okolicy pupy i jakieś takie wzgórki. Myślicie, że to mogą być hemoroidy?

# observer

25.10.2019 20:40

Weź lusterko i obejrzyj, a także poczytaj w internecie. Wizyta u lekarza byłaby najlepszym rozwiązaniem. Jak się wstydzisz, a możesz odżałować ze 200 zł, to prywatnie będzie i szybko i kulturalnie.

# nataliamagda8

28.10.2019 09:27

Owszem, mogą, idź do apteki i zapytaj o maść na hemoroidy, na pewno coś doradzą. Ja stosowałam po porodzie posterisan, póki co problem nie powrócił (odpukać!)

REKLAMA

# HemoroidyInfoOE

29.10.2019 21:26

Dzień dobry,
zachęcam do zapoznania się ze stroną https://hemoroidy.info.pl gdzie dowie się Pani m.in. jakie są przyczyny oraz typowe objawy choroby hemoroidalnej. Na stronie może Pani również pobrać darmowy poradnik, z którego dowie się Pani, jak postępować w przypadku problemu z hemoroidami oraz jak je leczyć.
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.
_________________
Ekspert hemoroidy.info.pl

# ojka

30.10.2019 23:39

czy tego typu objawy zawsze świadczą o hemoroidach?

# HemoroidyInfoOE

31.10.2019 23:48

Dzień dobry,
Zawsze dobrym pomysłem jest wizyta u lekarza, warto skonsultować dolegliwości, tym bardziej, jeśli trwają one dłuższy czas. Odsyłam również do artykułu hemoroidy.info.pl/ nie-zawsze-sa-to-hemoroidy/ z którego może się Pani dowiedzieć, że opisane wyżej objawy nie zawsze muszą świadczyć o chorobie hemoroidalnej.
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.
__________________
Ekspert hemoroidy.info.pl

REKLAMA

# erg

17.11.2019 17:50

A są jakieś domowe sposoby, które się sprawdzą w tej sytuacji?

# HemoroidyInfoOE

18.11.2019 01:17

Dzień dobry,
zachęcam do przeczytania artykułu na temat sposobów leczenia hemoroidów, z którego dowie się Pani również, jakie kroki należy wykonać w pierwszej kolejności, kiedy zauważy Pani objawy choroby: hemoroidy.info.pl/leczenie-hemoroidow Ogromną rolę odgrywa w tym przypadku zmiana diety oraz stylu życia.
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.
_________________
Ekspert hemoroidy.info.pl

# karolaanka

29.11.2019 11:43

a jaka dieta jest zalecana? Ewentualnie jakie środki bez recepty można użyć, zeby szybko i skutecznie zadziałały?

REKLAMA

# observer

29.11.2019 14:41

Babka płesznik. Błonnik, błonnik, błonnik - warzywa, owoce, musli. Dużo wody 1,5 - 2 l na dobę.

 ruszti

29.11.2019 19:00

A możecie polecić jakieś szybie rozwiązanie na taką przypadłość. Czy jednak lepiej wybrać się do lekarza i omówić taką przypadłość?

 Matka_Sławka_z_Gdańska

29.11.2019 22:53

Jednak lepiej....:) @ruszti

REKLAMA

# HemoroidyInfoOE

05.12.2019 22:58

Dzień dobry,
Faktycznie istnieje ścisły związek między odżywianiem a hemoroidami. Warto wprowadzić do diety produkty bogate w błonnik, który wspomaga regularne wypróżnianie.
Zachęcam również do przeczytania artykułu na naszej stronie internetowej: hemoroidy.info.pl/ sukces-terapii-zalezy-od-nas-samych/
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.
_________________
Ekspert hemoroidy.info.pl

# samosiejka

29.12.2019 16:59

ruszti napisał 29.11.2019 19:00
A możecie polecić jakieś szybie rozwiązanie na taką przypadłość. Czy jednak lepiej wybrać się do lekarza i omówić taką przypadłość?

Do lekarza i tak trzeba się wybrać, bo powodów hemoroidów może być dużo. Na pewno możesz sobie kupić Posterisan bez recepty i zacząć używać. Poprawi komfort, a lekarz na pewno zleci badania.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe