REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Jaka TAXI najlepsza na Tarchominie?

# nickname

20.06.2015 00:12

Witam, jaką taksówkę polecacie na Tarchominie? Chodzi mi o taką która bez problemu przyjedzie w nocy i którą można przewieźć plecak i walizkę turystyczną. Niestety bywa tak że niektóre korporacje bywają niechętne przyjeżdżać na Tarchomin (bo za daleko), albo trwa to dość długo...

# Smok

21.06.2015 20:33

Osobiście korzystam z Sawa-taxi (6444444). Teoretycznie droższa, ale mają samochody przystosowane do przewozu pasażerów wraz z bagażem. W korporacjach typu EKO czy Euro widziałem Fiaty Uno czy Skody Fabie. Kierowcy raczej znają miasto, mają licencje i wiele do stracenia, gdyby chcieli orżnąć pasażera na kasę.
Kiedyś korzystałem z Marion-taxi, taka tarchomińska korporacja, przystępne ceny, ale w niektórych porach zbyt długi okres oczekiwania. Swoją drogą to nie wiem, czy ta firma w ogóle istnieje.

# xyz

22.06.2015 11:50

A co myślicie o Euro Taxi?

REKLAMA

# gosc

22.06.2015 12:40

http://www.numberone.com.pl/

# nickname

23.06.2015 16:39

w porządku są ci NumberOne? Można mieć pewność że przyjadą w nocy? Bo cenowo zachecają ;)

# Lewandów

23.06.2015 20:17

można :) jest także możliwość podglądu, gdzie aktualnie znajduje się zamówiona taksówka. Osobiście korzystam i polecam :)

REKLAMA

# felix

02.07.2015 00:56

ja na Tarchominie dość często widuje GrosikTaxi, GlobTaxi, MarionTaxi, SawaTaxi, czasami WawaTaxi. A tak w ogóle to istnieje jeszcze TarchominTaxi?

# magda456

15.07.2016 11:49

Tarchomin jak i cała stolica , najlepsze taxi w Warszawie jak dla mnie to iTaxi. Bardzo dobre ceny i mili kierowcy. http://itaxi.pl/taxi-warszawa/

# lena23

21.07.2016 14:14

ja zamawiam tylko Super Taxi, szybko i miło

REKLAMA

# Robert543

28.12.2019 11:30

my w pracy korzystamy z free now bardzo fajne taskówki, czyste, sprawne, kierowcy mili. Zamawiamy przejazdy bardzo łatwo bo przez aplikację, od razu wiemy za ile dojedziemy na miejsce i w ile czasu, wychodzi to bardzo fajnie finansowo a służbowo jak jezdzimy to nasza księgowość dostaje co miesiąc pełne zestawienie przejazdów, więc rozliczanie też jest łatwe.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA