REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Czy się coś zmieni na dzielnicy ?

# sceptyk

21.11.2006 18:46

Czy się coś zmieni?
Bardzo ważne jest to czy dokona się zmiana w stylu rządzenia na naszej dzielnicy. Oczywistym faktem na jakość rządów jest wybór między Obiecanką Hanką a Atrakcyjnym Kazimierzem. Poszła fama że Ostry z Kaznowskim już się dogadują o podziale władzy. Co to będzie kiedy przypomni się że P.Jaworski nie raz pojechał po Stańczyku , Oraczu czy samym Ostrowskim. Zresztą kontr strona lepsza nie była. Ale ktoś mądry kiedyś mi sprzedał pewną myśl. Jeżeli chodzi o koryto ,to anioł z diabłem przy jednym stole biesiadować będą.
Zastanawiam się też co z obietnicami Jaworskiego że ewentualnych o nadużyciach , winnych się rozliczy definitywnie.-jego słówka przedwyborcze... Jakoś mi się na to nie zanosi ...Chyba jednak co jakiś czas wyjdą z ratusza nowe afery z nepotyzmem w tle czy przy przetargach.
Jak tutaj myśleć pozytywnie o dzielnicy na której się mieszka?

# Bogumił

21.11.2006 19:02

Pan Kaznowski to nowa jakość rządzenia. Tego mieszkańcy oczekują i dość pp SS. Wielu mieszkańców zostało skrzywdzonych, wystarczy pojechać w teren i porozmawiać. Będzie to zadanie dla nowych radnych i nowego przewodniczącego komisji inwestycyjnej.

# Krzyś

21.11.2006 19:33

Popieram i jestem za koalicja z PiS.

REKLAMA

# Mariola

21.11.2006 21:18

Ja też uważam że z PiS najlepsza.

# Bolek

21.11.2006 21:21

Rada dla Kaznowskiego, odetnij się od Piskorczyków.

# antypis

21.11.2006 21:49

Tak a Mariola to Chromińska a Krzyś to Oracz!
Spoko , łasi na układy cwaniacy!!! PO was oleje!

REKLAMA

# antypis

21.11.2006 21:52

a antypis jest fałszywy

# siekierka kurpiowska

23.11.2006 23:32

Przeglądając uchwały z ostatniej sesji radnych zauważyłem, że zabrakło pieniędzy na organizację imprez sportowych dla dzieci i młodzieży ( 51450 zł), czy na organizację obozów młodzieżowych( 60000 zł), że nie wspomnę o 12000 zł na szkolenie nowych radnych ( czy to złośliwość?). Brak też kasy (30000 zł) na opracowanie koncepcji rozbudowy sieci wodociągowej natomiast znalazły się pieniądze na klimę w Urzędzie Dzielnicy ( 250000 zł), sprzęt informatyczny dla Urzędu Dzielnicy ( 190000 zł) czy zakupy inwestycyjne dla Urzędu dzielnicy ( 130000 zł). Może nowi radni ustalą, jaki to sprzęt ma być za to kupiony?
Pojawił się też pomysł, aby sporządzić projekt pod trzy nowe przedszkola ( Ceramiczna, Poetów i Topolowa ( 950000 zł), a zrezygnowano z projektu rozbudowy przedszkoli przy Strumykowej i Porajów ( 500000 zł), bo nieuregulowana jest własność gruntów. Ciekaw jestem, czy nie można było ustalić własności gruntów przed zabezpieczaniem środków na inwestycję?

# siekierka kurpiowska

23.11.2006 23:43

A może też ktoś odpowie dlaczego zmieniono zamówienie na świadczenia zdrowotne i opiekę w żłobku nad dziećmi w wieku do 3 lat na okres przekraczający rok budżetowy o kwotę 47190 zł?
Komu miało to służyć? ( uchwała z 29.09.2006)

REKLAMA

# Mariola

24.11.2006 15:36

Burmistrz Smoczyński przedłożył uchwałę radzie do akceptacji.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024