REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Części zamienne do Honda Jazz - gdzie znajdę?

 Ordek55

16.07.2017 22:33

Cześć, chciałem Was zapytać, gdzie znajdę dobre części zamienne do Hond w Warszawie?

# Martin89

17.07.2017 07:37

Z tego co wiem HondaPlaza ma swój magazyn na miejscu z częściami oryginalnymi, a jak potrzebujesz częsci zamiennych japońskie produkcji to warto się do nich zgłosić, ponieważ potrafią je załatwić dosłownie w ciągu 2 dni ( tak było u mnie ) Do tego w dobrych cenach ;)

# KacperWładecki

17.07.2017 18:19

Zgadza się Martin89 HondaPlaza tak na prawdę na miejscu ma wszystko od salonu przez serwis po magazyn części zarówno w temacie aut jak i motocykli. Właśnie dlatego warto abyś się do nich wybrał bądź poprosił o pomoc. Szczególnie, że nawet na ich stronie znajdziesz informację, gdzie wspominają o częściach oryginalnych jak i porządnych zamiennikach japońskich.

REKLAMA

# DanielD66

18.07.2017 08:59

No tutaj trudno się nie zgodzić, wielkimi krokami zbliżają się dni otwarte na które również ja się wybieram do HondaPlaza już w piątek od godziny 8.00 do 19.00 oraz sobotę w godz. 9.00 - 16.00. Będzie testowanie kasków ARAI, SHOEI oraz SPIDI DAY. Można złapać fajne rabaty, także od razu masz możliwość załatwienia spraw z zakresu części zamiennych.

# KamilMatwin

15.08.2017 19:10

HondaPlaza to sprawdzone miejsce, jeżeli chodzi o auta produkcji Honda. Świetnie prowadzony serwis, terminowe realizacje, oryginalne części na miejscu i do tego salon z najnowszymi modelami aut i motocykli. Czego oczekiwać więcej.

# Jurek20

25.08.2017 09:32

Mój mechanik zamawiał kiedyś do Hondy http://ebcbrakes.pl/. Może ten namiar również się komuś przyda.

REKLAMA

# szmata szeptana

25.08.2017 10:46

Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.

# 12345

25.08.2017 10:57

skoro czujesz się szmatą to twój problem cieciu. Niektórzy czytają forum bo potrzebują znaleźć jakąś konkretną poradę czy namiar. ale co wy szmaty na ten temat wiecie.

# szmata szeptana

25.08.2017 13:11

Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.

REKLAMA

# dario58

13.05.2020 13:40

Polecam aparts.pl gdzie mają spory wybór części do wielu marek

# motorniczy

29.07.2022 18:16

Niestety ja nigdy jeszcze takiego pojazdu nie miałem więc również ciężko jest mi cokolwiek w tej kwestii doradzić. W każdym razie korzystając z okazji polecam na pewno fajny wpis https://motoweb.com.pl/vw-karmann-ghia-gdzie-zdobyc-czesci/ aby każdy wiedział gdzie może nbayć części zamienne do VW Karmann.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA