REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Części zamienne do Honda Jazz - gdzie znajdę?

 Ordek55

16.07.2017 22:33

Cześć, chciałem Was zapytać, gdzie znajdę dobre części zamienne do Hond w Warszawie?

# Martin89

17.07.2017 07:37

Z tego co wiem HondaPlaza ma swój magazyn na miejscu z częściami oryginalnymi, a jak potrzebujesz częsci zamiennych japońskie produkcji to warto się do nich zgłosić, ponieważ potrafią je załatwić dosłownie w ciągu 2 dni ( tak było u mnie ) Do tego w dobrych cenach ;)

# KacperWładecki

17.07.2017 18:19

Zgadza się Martin89 HondaPlaza tak na prawdę na miejscu ma wszystko od salonu przez serwis po magazyn części zarówno w temacie aut jak i motocykli. Właśnie dlatego warto abyś się do nich wybrał bądź poprosił o pomoc. Szczególnie, że nawet na ich stronie znajdziesz informację, gdzie wspominają o częściach oryginalnych jak i porządnych zamiennikach japońskich.

REKLAMA

# DanielD66

18.07.2017 08:59

No tutaj trudno się nie zgodzić, wielkimi krokami zbliżają się dni otwarte na które również ja się wybieram do HondaPlaza już w piątek od godziny 8.00 do 19.00 oraz sobotę w godz. 9.00 - 16.00. Będzie testowanie kasków ARAI, SHOEI oraz SPIDI DAY. Można złapać fajne rabaty, także od razu masz możliwość załatwienia spraw z zakresu części zamiennych.

# KamilMatwin

15.08.2017 19:10

HondaPlaza to sprawdzone miejsce, jeżeli chodzi o auta produkcji Honda. Świetnie prowadzony serwis, terminowe realizacje, oryginalne części na miejscu i do tego salon z najnowszymi modelami aut i motocykli. Czego oczekiwać więcej.

# Jurek20

25.08.2017 09:32

Mój mechanik zamawiał kiedyś do Hondy http://ebcbrakes.pl/. Może ten namiar również się komuś przyda.

REKLAMA

# szmata szeptana

25.08.2017 10:46

Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.

# 12345

25.08.2017 10:57

skoro czujesz się szmatą to twój problem cieciu. Niektórzy czytają forum bo potrzebują znaleźć jakąś konkretną poradę czy namiar. ale co wy szmaty na ten temat wiecie.

# szmata szeptana

25.08.2017 13:11

Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.

REKLAMA

# dario58

13.05.2020 13:40

Polecam aparts.pl gdzie mają spory wybór części do wielu marek

# motorniczy

29.07.2022 18:16

Niestety ja nigdy jeszcze takiego pojazdu nie miałem więc również ciężko jest mi cokolwiek w tej kwestii doradzić. W każdym razie korzystając z okazji polecam na pewno fajny wpis https://motoweb.com.pl/vw-karmann-ghia-gdzie-zdobyc-czesci/ aby każdy wiedział gdzie może nbayć części zamienne do VW Karmann.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe