REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

medycyna pracy w Medivicie ( Warszawa)

# Kaśka

23.05.2022 10:58

Hej wszystkim. Czy ktoś z Was miał już okazję robić badania u lekarza medycyny pracy w przychodni Medivita na Mokotowie ? jak z terminami ? warto skorzystać ?

# hanka1

23.05.2022 11:14

mieszkam na Mokotowie więc przychodnię znam. Co prawda u lekarza medycyny pracy tu nie byłam ale już kilka razy robiłam badania krwi, odwiedzłam też stomatologa. placówka ok - miła obsługa i szybkie terminy.

# julciaw

23.05.2022 13:40

polecam przychodnię :) nie wiem czy wiesz, ale tu konsultacje u lekarza medycyny pracy mogą się odbywać także online co uważam za duże udogodnienie dla pacjenta. terminy mają błyskawiczne, ja umówiłam się w zasadzie z dnia na dzień.

REKLAMA

# Kaśka

24.05.2022 15:01

dzięki wielkie za tak szybkie odpowiedzi i pomoc :) postaram się jeszcze w tym tygodniu zadzwonić i umówić, skierowanie od pracodawcy już mam :)

# julciaw

14.06.2022 18:16

I jak Tam Kaśka udało się już ogarnąć kwestie zaświadczenia do nowej pracy ? Daj znać w wolnej chwili :)

# Kaśka

28.07.2022 13:42

nowa praca już rozpoczeta i sporo na głowie dlatego nie miałam czasu pisać. Badania udało się zrobić sprawnie, bez problemu. raz jeszcze wielkie dzięki za pomoc :)

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA