REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# miłośnik_motyk

29.04.2015 09:38

Nie zapominajmy o kolejnych odcinkach kanalizacji.
Wrzucić granat i zaorać.

# Pewu

30.04.2015 09:22

Nie robią - źle, robią - też źle... Jak Wam dogodzić?

# cns80

02.05.2015 10:31

Bo robią źle (nie umią dobrze?)

REKLAMA

# antyplagiat

04.05.2015 13:44

#cns80 napisał(a) 02.05.2015 10:31
Bo robią źle (nie umią dobrze?)
Pod własnym nickiem pisać nie łaska ?

# cns80

05.05.2015 02:52

na tym forum ja używam tak sformułowanego pseudonimu ponieważ jest on zarezerwowany (jako tymczasowy) dla niezliczonej rzeszy osób (o czym pisane było w dniu 9-go lutego w innym wątku a tu tylko przypominam).

# antyplagiat

07.05.2015 12:45

#cns80 napisał(a) 05.05.2015 02:52
na tym forum ja używam tak sformułowanego pseudonimu ponieważ jest on zarezerwowany (jako tymczasowy) dla niezliczonej rzeszy osób (o czym pisane było w dniu 9-go lutego w innym wątku a tu tylko przypominam).
Głupi jeszcze uwierzy w tę przypadkową zbieżność. Na całe szczęście tu takich mało.

REKLAMA

# cns80

08.05.2015 09:05

#cns80 napisał(a) 05.05.2015 02:52
na tym forum ja używam tak sformułowanego pseudonimu ponieważ jest on zarezerwowany (jako tymczasowy) dla niezliczonej rzeszy osób (o czym pisane było w dniu 9-go lutego w innym wątku a tu tylko przypominam).

#antyplagiat napisał(a) 07.05.2015 12:45
Głupi jeszcze uwierzy w tę przypadkową zbieżność. Na całe szczęście tu takich mało.
czytaj uważnie to co dwukrotnie zostało przeze mnie napisane (5-go maja i 9-go lutego).
jeśli nie rozumiesz to "kawa na ławę":
1.przypadkowości brak,
2.pod nickiem tymczasowym każdy piszący może się określić tak jak się jemu podoba.
3.nawet jeśli ktokolwiek zarejestruje się na tym forum jako "x" i będzie to jego nick stały to i tak wiele osób może nadal pisać używając "x" jako nick tymczasowy.
4.na wielu forach różni ludzie piszą używając różnych nicków, nierzadko identycznych (jest dużo lolków, janków, zoś itp.)
5.pojął wreszcie dokładnie ?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024