REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Głosowałem na Korowaja

03.06.2015 23:00

Doceniam radnego Korowaja, ze działa metodycznie, i chce rozmawiać z mieszkańcami, jako jeden z nielicznych radnych działa rownież po wygranych wyborach i to mu sie liczy na plus. Tak trzymać Panie Marcinie! :D

# Jasiu lat 13

03.06.2015 23:17

a to co nie można nic zgłaszać radnym dopiero musi być akcja że można zgłaszać - toż to dzieci

# urzedas

03.06.2015 23:18

Uuu to Korowaj będzie miał problemy bo udowadnia, że HGW skopiowała od niego autorski projekt...

REKLAMA

# Pokemon

03.06.2015 23:36

Pomysł mi się podoba, ja nawet nie wiem kto jest moim radnym, mam kilka rzeczy napisze zobaczymy co zrobią.

# Mortal

03.06.2015 23:50

Będę w parku Henrykowskim do zobaczenia. Zobaczę jak to wygląda to napiszę więcej.

# Xmen

04.06.2015 11:37

Gratuluje pomysłu i podziwiam, że się państwu chce działać na rzecz Białołęki.

REKLAMA

# Szkot

04.06.2015 13:10

Rabiczko i Gajewska ślepo wspierają Korowja, bo się chcą wypromować. Czego to się nie robi by zaistnieć w polityce.

# lewandow

04.06.2015 13:45

Mieszkancy ponarzrkali i nic sie nie zmienilo. Jak nie bylo chodnika przy Zdziarskiej tak nie ma. Akcja sluzy zbieraniu narzekań? Czy zmianom? Co zostalo zmienione po takim zgloszeniu?

# Talar

04.06.2015 17:24

#lewandow napisał(a) 04.06.2015 13:45
Mieszkancy ponarzrkali i nic sie nie zmienilo. Jak nie bylo chodnika przy Zdziarskiej tak nie ma. Akcja sluzy zbieraniu narzekań? Czy zmianom? Co zostalo zmienione po takim zgloszeniu?

Nieprawda!
1. Ja zgłosiłem w ramach akcji w zeszłym roku postulat budowy work parku, w tym roku zostałem mile zaskoczony, bo będzie budowany w dwóch miejscach na terenie dzielnicy.
2. Zgłaszałem też posprzątanie pewnych terenów, wokół mojego osiedla (ulica Odkryta), reakcja była w ciągu 2 tygodni.
3. Porosiłem również o naprawienie zabawek na placu zabaw przy Odkrytej, tu rekcja była po 24h!
Nowodwory mają swojego gospodarza, którym ewidentnie jest radny Korowaj, który pilnuje interesu mieszkańców. Pytanie, kto jest Twoim radnym na Lewandowie, na kogo głosowałeś tam?

REKLAMA

# Lewandów

04.06.2015 18:50

#Talar, super, że to się u Was sprawdza.
Osoba, która dostała mój głos nie jest radnym, niestety.
Na ZB radnych nie brakuje, tylko, że to zwykli figuranci i bajkopisarze, jak np.: p. Roszak. Po za rysowaniem swoich mapek nic nie robi. Co więcej działa na niekorzyść, środki z budowy ul. Kartograficznej zostały przesunięte z 2015 na 2016 r. (brakuje nam tylko 200 m drogi). Żal. Głosuje przeciw budowie innej ulicy, która podobno jest w jego "obietnicach wyborczych". Osobiście nie ogarniam sytuacji. Jedna wielka paranoja.

# lewandow

04.06.2015 20:34

#Talar napisał(a) 04.06.2015 17:24

Nowodwory mają swojego gospodarza, którym ewidentnie jest radny Korowaj, który pilnuje interesu mieszkańców. Pytanie, kto jest Twoim radnym na Lewandowie, na kogo głosowałeś tam?

każdy radny jest odpowiedzialny za BIAŁOŁĘKĘ, nie ma podziałów. Radny powinien być skuteczny w danej kategorii na całym obszarze.

# qwerty

04.06.2015 21:25

BŁAGAM O CHODNIK NA ULICY SPRAWNEJ!!! A dokładniej o przedłużenie tego co jest wzdłuż sprawnej 8, do kościoła a najlepiej do wału wiśalnego. Co z tego, że mamy wał wiślany, który jest głównym meijscem rekreacji całego tarchomina i nowodworów skoro dojście do niego z dziećmi to jakaś paranoja. ciągle musze łapać dzieci i schodzić na pobocze bo auta tam jeżdżą co 10 sekund i dzisiątki rówerów itp. Proponuje, żeby radni wzięli małe dzieci i przeszli się ulicą sprawną do wału w sobotę czy niedziele wtedy zobaczą o czym mówie

REKLAMA

# Werta

04.06.2015 23:00

#Lewandów napisał(a) 04.06.2015 18:50
#Talar, super, że to się u Was sprawdza.
Osoba, która dostała mój głos nie jest radnym, niestety.
Na ZB radnych nie brakuje, tylko, że to zwykli figuranci i bajkopisarze, jak np.: p. Roszak. Po za rysowaniem swoich mapek nic nie robi. Co więcej działa na niekorzyść, środki z budowy ul. Kartograficznej zostały przesunięte z 2015 na 2016 r. (brakuje nam tylko 200 m drogi). Żal. Głosuje przeciw budowie innej ulicy, która podobno jest w jego "obietnicach wyborczych". Osobiście nie ogarniam sytuacji. Jedna wielka paranoja.

Dodam jeszcze to, że okłamał mieszkancow, że wybuduje metro! Wszystko kłamstwa! Szkoda słów!

# Paweł

04.06.2015 23:08

#Szkot napisał(a) 04.06.2015 13:10
Rabiczko i Gajewska ... się chcą wypromować. Czego to się nie robi by zaistnieć w polityce.
Rabiczko już się wypromowała, po czym jej gwiazda zgasła.
Gajewska jest tylko cieniem tej zgasłej gwiazdy.

# Gaweł

05.06.2015 08:53

Przecież Korowaj nic nie robi tylko składa interpelacje i podpina się pod inicjatywy swojej sekty Społeczności Chrześcijańskiej Północ. Typowy karierowicz. Dziwie się, że Jaworski go tak promuje. Gdy nie pomoc Jaworskiego nie istniałby.

REKLAMA

# Monako

05.06.2015 08:57

Jestem w szoku ile tu agresji i nienawiści. Ludzie opamiętajcie się! Docencie radnych, którzy chcą coś dla ludzi dobrego zrobić. Do zobaczenia w sobotę.

# gość

05.06.2015 09:58

Monako powiedz mi co chcą dobrego zrobić?
Może kandydując mieli taki plan, teraz tylko czekają na comiesięczną pensję.
Docenię, jak zauważę zmiany. tak jak napisał Lewandów, Roszak i spółka przesunęli środki na budowę 200 m drogi na przyszły rok, takie działanie mam doceniać? to, ze ponad dwa lata buduje się drogę do szkoły? jak dzieciaki z Lewankowa II mają dotrzeć do szkoły oddalonej o 2 km bez tej drogi? a no ul. Lewandów, dalej rozkopana Głębocką i są w szkole po pokonaniu 6 km. To mam docenić? Brak bezpieczeństwa. Nigdy, wiec daruj robię ta moralną gadkę.
#Monako napisał(a) 05.06.2015 08:57
Jestem w szoku ile tu agresji i nienawiści. Ludzie opamiętajcie się! Docencie radnych, którzy chcą coś dla ludzi dobrego zrobić. Do zobaczenia w sobotę.

# Moni

05.06.2015 11:55

to o czym sobie tylko pomyślicie - PIS wyprzedzi wasze myśli i zrealizuje - nie patrząc czy budżet jest pełny czy pusty - zawsze można się zadłużać a następcy będą spłacać

REKLAMA

# gość

05.06.2015 12:31

Moni jakie zadłużać??
na stronie dzielnicy, ostatnia sesja, plik excelowy:
Budowa ul. Kartograficznej na odc. od ul. Jasiniec do projektowanej KD13 750 000 -323 586 426 414
Wnosi się o zmniejszenie wartości zadania w roku 2015 o kwotę 323.586zł i zwiększenie o taką samą kwotę w roku 2016. Opóźnienie realizacji zadania spowodowane jest optymalizacją wykorzystania posiadanych środków.
szuka się oszczędności na ogromnym osiedlu mieszkaniowym by uszczęśliwić kilka domów jednorodnych, gdzie niedawno był już remont. Odpowiedz sobie na pytanie kto tam mieszka, to będzie Ci łatwiej zrozumieć tą politykę.
Przebudowa ul. Ruskowy Bród 14 866 + 235 000 249 866
Wnosi się o zwiększenie wartości zadania w roku 2015 o kwotę 235.000zł. Zdanie prowadzone jest etapowo, w ramach posiadanych prze Dzielnicę środków. Przeniesienie powyższych środków, z oszczędności na innych zadaniach drogowych, pozwoli na realizację kolejnego odcinka drogi, który jest w bardzo złym stanie technicznym.
Droga już istnieje, przejazd jest, niedawno remontowana. Za to na Lewandowie drogi nie ma, przejazdu nie ma, są za to kilometrowe objazdy.
i PIS nie ma tu nic do rzeczy, nie wiem po co ten "hejt".

# Magdalena ze sklepu :)

05.06.2015 21:35

Panie Marcinie, współczuje, że Pan się musi użerać z takimi ludźmi. Niech Pan robi dalej co do tej pory, dla ludzi i z ludźmi, mój głos ma Pan jak zawsze! Magdalena ze sklepu :)

# Mieszkanka

05.06.2015 22:13

Nie chce mi się eierzyć w. To co pisze Gość. Toż to ptywata za państwowe pieniądze. Od dłuższego czsu większość pieniedzy na Zielonej idzie na Ruskowy Bród. Tu bez przerwy coś wygładzają. Na o wiele główniejszych drogach przejechać nien można , bo tak trzęsie.

REKLAMA

# fryzjer

06.06.2015 08:02

Coś trzeba poprawić? Zgłaszajcie!
Zgłaszam!
Trzeba poprawić FRYZURĘ>

# Cixi

07.06.2015 15:41

jak dojdzie do władzy PIS za nim pomyślisz co trzeba poprawić i zmienić -oni wyprzedzą Twoje myśli

# Lewandów

07.06.2015 18:35

i prawidłowo ;)

# krawiec

07.06.2015 20:51

Poprawiam spodnie i nie spadają.

# ortografia

08.06.2015 10:39

Poprawić ortografię.

# gość

08.06.2015 12:05

a jednak to prawda, nie trzeba wierzyć, sama możesz to sprawdzić
#Mieszkanka napisał(a) 05.06.2015 22:13
Nie chce mi się eierzyć w. To co pisze Gość. Toż to ptywata za państwowe pieniądze. Od dłuższego czsu większość pieniedzy na Zielonej idzie na Ruskowy Bród. Tu bez przerwy coś wygładzają. Na o wiele główniejszych drogach przejechać nien można , bo tak trzęsie.

# stolarz

09.06.2015 15:46

zgłaszam do poprawy moje niewygodne krzesło.

# lewandowski

09.06.2015 16:29

#Mieszkanka napisał(a) 05.06.2015 22:13
Nie chce mi się eierzyć w. To co pisze Gość. Toż to ptywata za państwowe pieniądze. Od dłuższego czsu większość pieniedzy na Zielonej idzie na Ruskowy Bród. Tu bez przerwy coś wygładzają. Na o wiele główniejszych drogach przejechać nien można , bo tak trzęsie.

nie ma co wierzyc. trzeba poczytać.
http://bialoleka.waw.pl/sesja-7-vi_sesja _rady_dzielnicy_bialoleka_m_st.html
uzasadnienie do druku nr 40 [160 kB]
Przy Ruskowym mieszka Borowska
przy Zdziarskiej mieszka Jaworski
macie jeszcze jakieś pytania?

# Lewandów

09.06.2015 20:06

pięknie ujęte, może to otworzy oczy zwolennikom ekipy Jaworskiego.
#lewandowski napisał(a) 09.06.2015 16:29
nie ma co wierzyc. trzeba poczytać.
http://bialoleka.waw.pl/sesja-7-vi_sesja _rady_dzielnicy_bialoleka_m_st.html
uzasadnienie do druku nr 40 [160 kB]
Przy Ruskowym mieszka Borowska
przy Zdziarskiej mieszka Jaworski
macie jeszcze jakieś pytania?

# petent

09.06.2015 21:13

Należy poprawić wnętrze urzędu.

# TamMasz

10.06.2015 09:00

trzeba poprawić skuteczność urzędu i radnych, szczególnie pana tarantula01, który zadowala się odpowiedziami otrzymanymi z ZTM nie wnoszącymi nic oprócz obukierunkowemu (radny->ztm, ztm->radny) zużycia papieru.

# gość

10.06.2015 09:07

Propozycja jak poprawić?
rozmowa nic nie daje, w oczy Ci jedno powiedzą, a na sesji swoje zrobią.
Zero konsekwencji.
Zero nadziei, że coś się zmieni do czasu kolejnych wyborów, przez te jeszcze 3 lata, porobią u siebie infrastrukturę, u siebie wygładza i u nich będzie piękniej, a jak dzielnica straszy, tak dalej będzie straszyć.
#TamMasz napisał(a) 10.06.2015 09:00
trzeba poprawić skuteczność urzędu i radnych, szczególnie pana tarantula01, który zadowala się odpowiedziami otrzymanymi z ZTM nie wnoszącymi nic oprócz obukierunkowemu (radny->ztm, ztm->radny) zużycia papieru.

# TamMasz

10.06.2015 09:55

Gdyby było wiadomo jak poprawić to oni skorzystaliby z pomysłu wdrażając go i ogłaszając jako swój sukces.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy