REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Ist

02.02.2023 11:40

Po jakim czasie od oddania krwi można prowadzić samochód? Jest jakieś ograniczenie?

# zjelonek

04.02.2023 18:05

Ja oddaje , wypijam soczek , zagryzam czekoladą i wsiadam w samochód i jadę ale wiem że ńiektorzy mają trochę zawrotów głowy albo jakiś niepokój więc jak się źle czujesz to chwilę poczekaj.
A krwi może brakować bo ostatnio w mediach była nagonka na krwiodawców że sobie długie weekendy robią oddając krew w czwartki. Takie teksty zniechęcają.

# Sjjsjsjaka

05.02.2023 21:49

W ten weekend tata mojego kolegi miał przetaczaną krew. Mój kolega musiał oddać krew dla swojego taty i namówić pol rodziny. Problem w tym ze ten tata sam jest honorowym dawca krwi. Sam również jestem honorowym, uprawnienia czy przywileje tylko na papierze. Jak większość nie oddaje krwi dla zysku tylko z chęci. Wkurza jednak jak lekarz który kwalifikuje cie na badaniu czy możesz oddać czy nie, nie jest w stanie wypisać ci recepty na zelazo którego ci brakuje bo oddawałeś krew. Niby to zelazo (najgorszej jakości) masz za darmo ale i tak ten sam lekarz ci go nie zapisze. Coraz mniej chce mi się oddawać, dobrze ze mam prywatna opiekę ale niektórzy nie maja i status krwiodawcy w niczym realnie nie pomaga

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break