REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Ist

02.02.2023 11:40

Po jakim czasie od oddania krwi można prowadzić samochód? Jest jakieś ograniczenie?

# zjelonek

04.02.2023 18:05

Ja oddaje , wypijam soczek , zagryzam czekoladą i wsiadam w samochód i jadę ale wiem że ńiektorzy mają trochę zawrotów głowy albo jakiś niepokój więc jak się źle czujesz to chwilę poczekaj.
A krwi może brakować bo ostatnio w mediach była nagonka na krwiodawców że sobie długie weekendy robią oddając krew w czwartki. Takie teksty zniechęcają.

# Sjjsjsjaka

05.02.2023 21:49

W ten weekend tata mojego kolegi miał przetaczaną krew. Mój kolega musiał oddać krew dla swojego taty i namówić pol rodziny. Problem w tym ze ten tata sam jest honorowym dawca krwi. Sam również jestem honorowym, uprawnienia czy przywileje tylko na papierze. Jak większość nie oddaje krwi dla zysku tylko z chęci. Wkurza jednak jak lekarz który kwalifikuje cie na badaniu czy możesz oddać czy nie, nie jest w stanie wypisać ci recepty na zelazo którego ci brakuje bo oddawałeś krew. Niby to zelazo (najgorszej jakości) masz za darmo ale i tak ten sam lekarz ci go nie zapisze. Coraz mniej chce mi się oddawać, dobrze ze mam prywatna opiekę ale niektórzy nie maja i status krwiodawcy w niczym realnie nie pomaga

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break