REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Ciężkie życie pieszego!

# desperat

25.01.2003 17:28

Czy możecie mi poradzić jak walczyć z samochodami parkującymi na chodniku przy skrzyżowaniu Porajów i Świderskiej???Są idioci którzy parkują na całej szerokości chodnika, ale są też tacy co parkują w mniej uciążliwy sposób, ale to ich i tak nie usprawiedliwia.Szczególnie jest ciężko przejść tamtędy w tygodniu po południu i w sobotę.Mam jeden sposób.Chyba zacznę nisić w kieszeni ładny gwozdzik i jak zobaczę na mojej drodze samochodzić to bedzie miał małą ryskę, bo na straż miejską nie ma co liczyć.Oni zawsze znajdą jakąś wymówkę, bo po prostu nie chce im się tyłka ruszyć i tyle.Oczywiście NIE bierzcie mnie za jakiegoś wandala czy łobuza.

# martyna

25.01.2003 21:22

Jak być może czytałeś na forum mieszkańcy Buczynka walczyli ze źle parkującymi za pomocą naklejek i trochę to pomogło... Ale dlaczego nie ma co liczyć na straż, przecież chyba mają obowiązek interweniować, jak im zgłosisz.

 Przewoos

26.01.2003 00:31

Naklejki się skończyły po 2 tygodniach.. a towarzysto rozbestwiło się tak, że i trawnika już nie oszczędzają...

REKLAMA

# martyna

27.01.2003 17:53

Gadałam z koleżanką policjantką (niestety nie w tym rejonie). Generalnie straż musi interweniować tylko wtedy, gdy wpłynie oficjalne pismo. Oczywiście teoretycznie powinna takż ena telefon, ale wiadomo, że jeśli nie ma śladu, nie ma sprawy. Może więc Stowrzyszenie Mieszkańców Osiedla Buczynek powinno wystosować jakieś pismo w tej sprawie...

# Piotrek z Odkrytej

28.01.2003 13:33

Do Desperata: no gdzieżby ktoś miał Cię uważać za wandala, przecież rysowanie gwoździem po karoserii, to przysługa dla posiadacza samochodu, no nie ?? I tylko nie wyciągaj mylnego wniosku, że ja też tak parkuję albo rozgrzeszam tak parkujących, bo się pomylisz.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe