REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Ciekawe co z Stańczykiem , Polit czy Kołaczyk?

# Spijacz piany przed TV

21.11.2006 19:08

Nie jednokrotnie poruszane były persony osób które znów się weszły do rady i tych którzy wylądowali tam pierwszy raz. Ale mnie ciekawi co z wyżej wymienionymi ewentualnie tymi o których nie pomyślałem.Ciekawe kto z tych wyeksmitowanych z Modlińskiej znalazł robotę. No Paster ma najlepszą sytuacje. Każda grobowa atmosfera to powód by zapełnić sobie kabze!To żart sytuacyjny ale kto był na tyle sprytny by podczas urzędowania upiec jak nie dwie to kilka pieczeni na rożnie!
PS.pozdrawiam resocjalistkę!

# bezinteresowna

21.11.2006 19:43

to ich problem,nie wiem dlaczego spijacz piany taki zakłopotany jest o wyżej wymienionych,czyżby chciał im dać pracę?Twoje uwagi są śmieszne i musisz ciągle pisać,by istnieć.

# resocjalistka??

21.11.2006 20:42

dziękuję za pozdrowienia i również pozdrawiam ;P

REKLAMA

# polonista

21.11.2006 20:59

Spijacz naucz się ortografii, a potem pisz na forum.

# Spijacz piany przed TV

21.11.2006 21:42

czasem bywam tak nawolny od piany że różne farmazony przychodzą mi do głowy. A może to brak tej piany powoduje ubytki w dyni? HAHA , oj trzeba mieć do siebie dystans. Pozdrawiam polonistkę i(wątpię)bezinteresowną! CZEGOŚ TAKIEGO NIE MA NA ŚWIECIE!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy