REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

che che

# duska

19.01.2004 17:42

czemu nie lubicie smoka smoczynskiego chyba dlatego że wy niedostaliscie sie do koryta?

# Yes

20.01.2004 08:14

To prawda Duska, aż chrząkają z pożądania aby dorwać sie do koryta i radośnie pomlaskać w strawie zwanej władzą. Mniam, mniam to ci dopiero rozkosz, a przy okazji jeszcze ubrudzić ryjek - istny folk.

# Duśka

20.01.2004 18:27

Uwaga! Nie pisałam tego postu i mam wielki żal do osoby podpisującej się za mnie. Do tego wszyscy, którzy mnie znają z forum doskonale wiedzą, że nigdy nie podejmuję tematów politycznych, bo ich nie lubię i nie znam się na nich. Piszę zawsze zgodnie z zasadami polskiej pisowni i interpunkcji. Używam kropek, zdania zaczynam dużą literą, nie używam wulgaryzmów. Dlatego proszę osobę, która to zrobiła o przyznanie się i przeproszenie mnie na forum. Nie przesadzam, każdy powinien mieć na tyle odwagi sobistej, żeby tak postąpić. Duśka

REKLAMA

 historyk

20.01.2004 21:33

Do YES'a, autopsja?

# Vladymir

20.01.2004 22:19

Apel do Amina: proszę wykasować post Duska. To bardzo nie fair wobec Duśki, że toleruje się kogoś, kto się pod nią podszywa.

# Yes

21.01.2004 07:53

Historyku nie autopsja tylko obserwacja. Nigdy nie byłem związany z kregami władzy i daleki jestem od tego. Prowadzę własną firmę i to mnie i kilkunastu osobom wystarczy (firma nie ma swojej siedziby na terenie Białołęki), a jej działania nie są zwiazane z samorządem.

REKLAMA

# Weronika

21.01.2004 09:10

Admin apelu nie przyjmie, zapomnieliście o procedurze?
Jak już wytrzeźwieje, żeby przeczytać posta i na tyle się wysili, żeby podnieść słuchawkę i zadzwonić do Kartnera, to mija tyle czasu, że już dawno wszyscy zapominają o sprawie. Zapomnieliście jak było z Gonzem ?

# Vladymir

21.01.2004 23:11

W związku z postem Weroniki mam pytanie publiczne na Forum: czy Admin nadużywa alkoholu ?

# kika

21.01.2004 23:13

Od czasu do czasu czemu nie - jemu też należy się

REKLAMA

# Admin

22.01.2004 13:07

Spoko, ja na trzeźwo do tej roboty nie podchodzę, myślicie, że dałoby się te wszystkie głupoty bez jakiegoś rozluźniacza czytać ?

# Duśka

23.01.2004 19:22

No, i nikt się nie przyznał... Szkoda, że ma odwagę się podszywać pode mnie, a nie ma odwagi przeprosić... Duśka

 Olena

24.01.2004 10:42

Duśko dla takich "osób" słowo przepraszam to jakiś neologizm - jśli je znają z pewnością nie wiedzą "z czym to się je" :)

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break