REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Lepiej rejestrować nicki

 Olena

19.01.2004 19:19

... jak widać poniżej :> (zastanawiam się czy to brak odwagi, kompleksy czy po prostu głupota?)

 Rudolf

19.01.2004 20:47

No to jest oczywiste bo nikt pod nas sie nie mógł podszywać.

 Kotka

19.01.2004 21:56

Tylko logowanie się dłużej trwa :(
Szkoda, że pojawiają się tu czasami niezbyt kulturalni forumowicze, którzy swoim zachowaniem to wymuszają.
Do Vladymirów: napisalismy do Was maila...

REKLAMA

 Rudolf

20.01.2004 12:07

Ale jest gwarancja indywidualności.

# Duśka

20.01.2004 18:29

Właśnie odpisałam na posta, który ktoś podpisał moim nickiem. (temat: che che). Jestem oburzona. Zgadzam się z kotką. Duśka

# xyz

20.01.2004 20:00

Byłem zarejestrowany niestety głupie żarty i zapchana skrzynka szybko mnie wyrejestrowały.

REKLAMA

 Igor

20.01.2004 22:17

Załóż sobie gdzieś darmowe konto pocztowe i używaj go do rejestracji. Nigdy nie podawajcie publicznie swojego "podstawowego" adresu (chyba, że lubicie dostawać duuużo e-maili).

# Vladymir

20.01.2004 22:17

Kotka, dzięki, odczytaliśmy. Rejestrować nicków nie radzę, zbyt duży poziom agresji na Forum zniszczy Wasze kompy. Lepiej dawać swoje namiary na priva zaufanym ludziom na wysokim poziomie intelektualnym, takim jak np Historykowie i tam wymieniać z nimi prywatne poglądy.

# Duśka

21.01.2004 16:09

Vladymir jak to zrobić, bo rzeczywiście poziom forum spadł nisko (pomijając wtręty "starych" forumowiczów). Duśka

REKLAMA

# Vladymir

21.01.2004 23:07

Do Duśki /tej prawdziwej, lubianej i szanowanej, a nie jej tandetnego erzatzu o nicku Duska/, trzeba spotkać sie w realu i tam wymienić stosowne adresy. Ja z Tobą spotkam się chętnie.

# Duśka

23.01.2004 19:26

Miło mi, a co na to Twoja Połowica? To oczywiście żart, ślę ukłony dla w/w. A co do pomysłu - to rzeczywiście: kiedyś starzy forumowicze spotkali się w pizzerii ( nawet z przygodami, bo nam zgasło światło i gadaliśmy przy świecach) i było całkiem sympatycznie. Można by coś zorganizować, ale może po feriach?
Duśka

# Kotkaa

23.01.2004 21:50

Znakomity pomysł, z tym, że ja bym wolała w czasie ferii (nie upieram się, że w środku, może być pierwszy albo ostatni weekend), bo wtedy mam znacznie mniej pracy. Ale oczywiście dostosuję się do zdania innych.
Może być nawet ta sama pizzeria, bo innych lokali u nas niewiele, a do Dzikiego niezmotoryzowanym trochę za daleko.
Chociaż grzanego piwa w "Duo" nie radzę zamawiać...

REKLAMA

 Olena

24.01.2004 10:50

niestety starym forumowiczem jeszcze nie jestem :( <jeśli brać pod uwagę staż na forum a nie wiek;))> W każdym razie gorąco polecam Dzikiego - nawet niezmotoryzowanym - ostatnio tam byłam komunikacją miejską i to w obecnych okolicznościach przyrody :) Co prawda od pętli na Choszczówce należałoby użyć łyżew ale nóg nie polamaliśmy :) A Dziki jest tego wart :)

# czytelnik

24.01.2004 14:03

a kto to jest ta duska?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024