REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# Wlf

08.12.2021 19:55

Szkoda ze czlowiek zglasza palenie w piecu smiecami, podkladami i Bog wie czym jeszcze, potwierdzając to zdjęciami, a straz miejska następnego dnia dnia Stwierdza brak naruszenia przepisow.... Czyli to ze przez zamknięte okna czuje smród, dym przesłania widok, oznacza ze jestem niespelna rozumu, bo arbuzy przyjada w ciagu dnia i nic nie stwierdza? Tak zalosnej służby jak SM dawno nie widziałem....

# swojak

09.12.2021 11:41

Zgadza się. Mi zajęło 3 lata zwalczenie sąsiada, który palił wszystkim co miał pod ręką, nawet latem (podgrzewał sobie w ten sposób wodę). Ale po 3 latach w końcu się udało. Ale przyroda nie lubi próżni i niespełna 150 m dalej następny sąsiad zaczął kurzyć (nota bene to sąsiad tego ukaranego przez SM). Dalej walczę, ale dzwony przyjeżdżają dopiero następnego dnia, a sąsiad pali w nieregularnych odstępach czasu. Z takim podejściem mam robotę na następne 3 lata. Dziękuję ci Strażo Miejska :-)

# lucio

09.12.2021 20:24

coś cienko z nozdrzami.Zwoleńska róg Traktu od rana wali jak z fabryki plastiku.

REKLAMA

# Bolak

09.12.2021 20:42

Za niemca za palenie plastikami stawiali pod ścianę

# Rafał

15.12.2021 07:01

#lucio - potwierdzam, SM już 2 lata przyjeżdża i namierzyć nie może tego gnoja. To jest rejon Bronowska, Trakt i Zwoleńska.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024