REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Tvhj

29.02.2024 19:38

W kategorii najgorzej rozwijanych dzielnic miast w Polsce Biedałęka zgarnęłaby 3 pierwsze miejsca.

# Madbutcher

01.03.2024 10:12

"Na urządzenie P+R na Żeraniu wydano 11 mln zł."
To nie jest do końca prawda. Tyle faktycznie kosztowało urządzenie parkingu, ale przecież działka była własnością miasta. Ile ona może być warta? Obstawiam, że kilkadziesiąt milionów. I dopiero jak doliczymy wartość działki, to wtedy nam wyjdzie faktyczny koszt budowy tego bubla.
P.S. Przejeżdżałem ostanio w ciągu dnia koło stacji Płudy - dziki P+R zajęty w całości.

# Ass

01.03.2024 13:34

Może jakąś giełde tam urządzić?

REKLAMA

# Karmar

02.03.2024 18:21

Jak ten parking moze byc zajety w calosci jak większość pociagów staje na Pludach a nie na Żeraniu. Sam bym z tego parkingu skorzystal ale nie moge bo bezposredni pociag na Centralny staje tylko na Płudach.

# mic

04.03.2024 10:46

W Polsce co dwa miesiące zmieniany jest rozkład jazdy pociągów. Tak ogromny partner jak władze stolicy kraju mogłyby wynegocjować z PLK zatrzymywanie się wszystkich kursów KM na tym przystanku. Kilka lat temu można było linią S3 w 19 minut dojechać do stacji Warszawa Centralna. Teraz rzeczywiście pozostają ukochane przez ZTM 'dogodne przesiadki'. Ja przykładowo przesiadłem się do swojego auta.

# Zróbcie tam korty

06.03.2024 14:54

Może korty tenisowe tam zrobić że ścianę żelbetonową? I wielkie boiska wielofunkcyjne dla wszystkich za darmo oczywiście!!!!

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe