REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# lideksynubeka

17.02.2015 14:34

O!Nareszcie jakaś dobra wiadomość,która pozwoli PO osiągnąć poparcie rzędu 40%,a Komorowskiemu da 110% w pierwszej turze.

# Sukces

17.02.2015 15:31

A miało być tak pięknie. :) Zapraszam do zapoznania się z planami dotyczącymi nowych przedszkoli i szkół na stronach bemowa. Bardzo ciekawy materiał, już niedługo...bo za 2 lata zostanie otwarta szkoła podstawowa na Chrzanowie. Tak, tak...podobno wbijają łopaty. :) Oj marzenia....:)

# bemowianka

18.02.2015 07:33

NIGDY NIE STARCZAŁO MIEJSC DLA 3 LATKÓW,
tylko władze zapewniały, że będą. Jakoś moja córka dostała się na Bemowie do przedszkola dopiero idąc do zerówki przyszkolnej.
Tylko osoby niemające dzieci w wieku przedszkolnym wiedzą jaka jest rzeczywistość.
Media niestety uprawiają propagandę sukcesu lub porażki w zależności od potrzeb.
Kiedy raz napisałam do Burmistrza Dombrowskiego dostałam tak cyniczną odpowiedz, że mi poszło w piety (chyba zgodnie z założeniem).
Zawsze było tak że obiecywano dużo a nie dawano nic.

REKLAMA

# ogf

18.02.2015 07:44

#bemowianka napisał(a) 18.02.2015 07:33
NIGDY NIE STARCZAŁO MIEJSC DLA 3 LATKÓW,
tylko władze zapewniały, że będą. Jakoś moja córka dostała się na Bemowie do przedszkola dopiero idąc do zerówki przyszkolnej.

Jest różnica pomiędzy "zabrakło miejsc dla wszystkich" a programowym skreślaniem trzylatków z powodu obowiązku przyjęcia dzieci o rok starszych. Jak to u nas bywa znowu będziemy mieli gaszenie pożaru z powodu głupich pomysłów Ministerstwa i bezmyślnego przyjmowania przepisów przez Posłów i Senatorów, którzy żyją w oderwaniu od realnego świata.

# pełczyniak

18.02.2015 08:34

a po co przedszkola? a po co edukacja i zajęcia dodatkowe w Art Bem? zawsze mogą pójść pohuśtać się na rurkach na Alei SP, zrobi się zdjęcie i do gazetki jak znalazł

# bemwaw

18.02.2015 08:59

Proszę Państwa. We wrześniu 2014 na Bemowie oddano nową szkołę na Zachodzącego Słońca. Jak się okazuje za małą bo już szykują edukację na dwie zmiany a szatnie będą na korytarzach bo te które wybudowano są zbyt ciasne. Naszą dzielnicą zawsze rządzili i rządzą "harcerzyki".

REKLAMA

# mamaKasi

19.02.2015 20:24

Nie mamy szans na przyjęcie do wymarzonego przedszkola do którego chodzi moja starsza córka - nawet z punktami za drugie dziecko. Będą tworzone jedynie grupy mieszane 3 / 4 latków. I już Pani dyrektor mówi, że będzie musiała przyjąć przede wszystkim 4 latki.
Dlaczego w Szkole/Przedszkolu przy Zachodzącego Słońca, w której jest dużo wolnych sal nie zostanie otwartych więcej oddziałów dla 3latków i dla 4 latków. rozładowało by to sytuację przynajmniej na Północnym Bemowie.
Za rok 3 latki, które nigdzie się nie dostały będą 4 latkami i problem się powtórzy!!!!! Nie zniknie.

# -Marek

22.02.2015 18:25

Szkoła na Chrzanowie, haha. Tak samo jak przychodnia w 2015 - prognoza sprzed 3 lat.

# -Marek

22.02.2015 18:26

Panie Mariuszu - I kw. 2015 jeszcze się nie skończył

REKLAMA

# Mama trzylatka

26.02.2015 19:50

Jakiś koszmar. Oboje pracujemy i okaże się, że mimo płacenia podatków, posiadania trzech przedszkoli blisko domu nie będę tam mogła posłać dziecka. Co mam więc zrobić z trzylatkiem?

# kiuytr

05.03.2015 19:03

Gdzie władze zamierzają znaleźć miejsce dla obecnych trzylatków za rok?
Ok, w tym roku wyślę dziecko do przedszkola w śródmieściu, bo tam się dostanie. Za rok będę żądał miejsca bliżej domu i je dostanę. Dlatego już pytam, gdzie te miejsca się pojawią?

 Cleosssia

22.05.2017 08:05

My dojeżdzamy do Piaseczna do przedszkola Ala i Kot, nie ma aż tak daleko a spokojnie było miejsce i placówka też jest świetna, mają zadbany budynek i ogród. Super kadra. Najważniejsze to zostawić dziecko w dobrych rękach i mieć spokojną głowę - http://www.alaikot.pl/

REKLAMA

 Gocha67

25.12.2017 22:05

Hania jest bardzo nieśmiałym dzieckiem. Niepotrzebnie obawialiśmy się, że nie zaadoptuje się do życia w grupie. W www.przedszkolenaszedzieci.waw.pl stworzone są takie warunki rozwoju i opieki, że dziecko po krótkim czasie nabiera pewności siebie i radzi sobie z emocjami. Hania z radością codziennie rano wybiera się do przedszkola.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe