REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Klient

18.05.2017 19:03

Najpierw niech się zajmą świeżością produktów. Średnio Co drugi dzień chodzę z reklamacja bo coś jest przeterminowane....

# waw222

18.05.2017 20:46

@Klient: często robię zakupy w hali od ponad 30 lat, na te 30 lat tylko raz zareklamowałem buty gdzie zwrócono mi kasę, ze świeżością spożywki nigdy nie miałem problemów. Może chodzi Ci o TeśCiO, tam padliną wali już 10 metrów od wędlin.

# Emerytka

18.05.2017 21:24

Niestety w Hali Wola ekspedientki nagminnie przekładają plasterkowane wędliny lub żółte sery. Wielokrotnie sprzedano mi starą wędlinę zasłoniętą od góry świeżo ukrojonymi plastrami.

REKLAMA

# nhgandu

19.05.2017 19:12

widzę i czuję w wypowiedziach kilent oraz emerytka jeb.. developerow odp.. się od Hali Wola ona była jest i będzie i nie będzie kolejnego blokowiska dla wieśniaków słoików !!

# Emerytka z Borowej Góry

20.05.2017 14:54

Młody człowieku, masz widać kiepskie powonienie i jeszcze gorszą intuicję. Pozdrawiam.

# Rencistka

21.05.2017 15:56

#nhgandu, nie buracz!

REKLAMA

 eRDe

21.05.2017 22:31

Szkoda tylko, że zdjęcie nieaktualne. Hala Wola to dla mnie miejsce wyjątkowe, dobrze wpisujące się w tę część Bemowa.

# ewka

22.05.2017 12:16

zgadzam się z opinią emerytki również bardzo często panie na stoisku z wedlinami wkładają nie tylko nie świeże plasterki , ale również okrawki , a przecież płacimy za pełnowartościowy produkt a nie ścinki.Kupując szynkę Dziadunia za cenę ponad 56zł. mam prawo do pełnych plastrów a nie na 20dag dwa plastry i trzy ścinki z samego początku lub końca wędliny. pozdrawiam:)

# kornik

04.06.2017 14:17

Często widziałem przeterminowane jogurty. Zwracałem uwagę. Personel składa sie z omc emerytek ktore mają to gdzieś. Obok hali tzw Kinszasa. Alejka z sklepem rybnym i mięsnym to Algier Casablanka.

REKLAMA

# IZA

26.12.2017 19:29

Tiaaa, wszyscy Ci którzy chcą żeby ten barak czyli nasza kochana Hala dalej istniał w takiej formie nie zauważyli, że do kapuściano-cebulowych peryferii naszego osiedla zaczęła wkraczać cywilizacja. Zrozumiałe jest to, że PARTEROWY obiekt handlowy zajmujący tak DUŻY obszar gruntu jest nieekonomiczny. Zamiast pierdziec w fotel przy ogladaniu durnych seriali otwórzcie sobie googlemap, postawcie ludzika na ulicy jakiegoś cywilizowanego miasta i otwórzcie szeroko oczy. Jeśli jednak nie da Wam do nic do myślenia, spakujcie walizki i przeprowadźcie się na Mazury albo w Bieszczady, bo w mieście będzie Wam zawsze źle.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA