REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# KKK

07.01.2013 11:06

z tym E2 maja racje, powinno jezdzic od petli Gorczewska

# Tomek83

07.01.2013 21:58

Też jestem za ograniczeniem kursu do pętli Górczewska. Dobry pomysł.

# bemowiak

08.01.2013 00:38

422 to jedyny autobus który jedzie do centrum z lazurowej.... ludzie opamiętajcie się.... jak żyć...

REKLAMA

# asai123

08.01.2013 10:40

A co w zamian otrzyma Nowe Bemowo? Bo będzie to już 5 linia autobusowa, która tu nie dojedzie. Może 180 mogło by do Nas zakręcać?

# rex

08.01.2013 13:02

W zamian Bemowo otrzyma uśmiechniętą gębę bufetowej i burmistrzunia ,co się zowie!!!

# magda

08.01.2013 13:20

Na Boga, zabraliście mieszkańcom Jelonek większość autobusów dowożących nas do centrum. 506, 125, 501. Przez objazdy nie ma 189, 190 ma zmienioną trasę. Jeżeli zabierzecie nam również 422, które i tak jest linia BARDZO SŁABĄ, jeżdżącą jedynie w tygodniu i też nie za często, dojazd do centrum będzie nam zajmował ponad 1h! Tramwaje też nie spełniają swojej roli, bo 8 jeździ rzadko, 10 i 26 się dublują na połowie trasy. Ustawienia świateł na torach spowalnia jazdę, motorniczy też często wloką się 20km/h pomiędzy przystankami, stoją na zielonym świetle, żeby nie przyspieszać. Ja rozumiem rozkład, ale to zaczyna być chore! Nie tłumaczcie wszystkiego kosztami, metrem, kryzysem, babcią klozetową i zakalcem w cieście. Płacimy krocie za bilety, na co mi autobus z klimą, ogrzewaniem, telewizorkami z ciągle powtarzającymi się spotami przestrzeni reklamowej do wynajęcia od MZA i wodotryskiem, skoro żeby do niego wsiąść, będę musiała jechać 3 dni wozem drabiniastym, choć mieszkam W WARSZAWIE?
OPAMIĘTAJCIE SIĘ.

REKLAMA

# rex

08.01.2013 15:58

By żyło się lepiej !!! Magdo.

# gość

09.01.2013 22:52

Tia..., E2 skręca z Górczewskiej w Powstańców i już Nowe Bemowo. Litości, co za bzdury. Bemowa II, III, IV to przypadkiem po drodze nie ma?
Panowie z SISKOM, ile oszczędności przyniosłoby miastu odstąpienie od budowy stadionu Legii?

# gkg

16.01.2013 19:37

Właśnie najwięcej ludzi jeździ do pracy i na uniwerek E2 z Nowego Bemowa. Zlikwidowano nam już 507 i teraz do centrum podróż trwa godzinę. Wypowiadają się powyżej ćmoki mieszkający przy pętli na Górczewskiej którzy widzą tylko własny interes,bo muszą przejść l jeden przystanek do Ratusza.Nowe Bemowo jest stale powiększającym się osiedlem i ma coraz gorszą komunikację. Nie każdego stać przy obecnych cenach biletów na przesiadki. Ostatnio rano o 4 godzinie musiałam dojechać na Dworzec Centralny. Tramwaj odjechał przed czasem,albo nie przyjechał i nie miałam czym dojechać na czas.Taxi też nie było. Na pociąg się spóźniłam. W Warszawie coraz trudniej żyć. Kto wybierał tych urzędasów co mają takie głupie pomysły. Dbają tylko o mieszkańców Ursynowa i Wilanowa. metro pewnie nadal będzie bez zmian w nocy by nietrzeźwi urzędnicy mogli nocą wracać do domu.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA