REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

 basik

06.11.2014 21:51

Tytuł powinien zawierać dopisek - spot wyborczy ...

# Erazma

07.11.2014 08:30

A myślał Pan o mieszkańcach ul. Erazma?
Chciałby mieć Pan wielką kopułę przed balkonem?
Jestem za balonem ale na jakimś bocznym boisku a nie centralnie przed oknami!!!
Proszę nie myśleć tylko o swoich wyborczych ambicjach, ale przede wszystkim o komforcie mieszkańców!

# bazw

07.11.2014 13:31

Bardzo dobry pomysł z tym balonem! W pełni popieram! Skoro na Obrońców Tobruku się sprawdza to i u nas tak samo powinno się sprawdzić :) Jak najbardziej tak

REKLAMA

# wawik

07.11.2014 14:04

#Erazma napisał(a) 07.11.2014 08:30
A myślał Pan o mieszkańcach ul. Erazma?
Chciałby mieć Pan wielką kopułę przed balkonem?
Jestem za balonem ale na jakimś bocznym boisku a nie centralnie przed oknami!!!
Proszę nie myśleć tylko o swoich wyborczych ambicjach, ale przede wszystkim o komforcie mieszkańców!

A w jaki sposób przepraszam balon wpływa na brak komfortu mieszkańców mieszkających w jego pobliżu? Nie rozumiem, przecież to nie oczyszczalnia ścieków. Wydaje mi się, że wręcz przeciwnie przyczyni się do tego że będzie ciszej. Do tej pory krzyki i wrzaski z boiska na pewno dawały się we znaki mieszkańcom. Jak będzie balon to będzie cicho, ot i co. A dzieci będą mogły korzystać z boiska przez cały rok. Uważam że to bardzo dobry pomysł.

# Winnica

07.11.2014 14:47

Dmuchamy balon przedwyborczy. Takie bańki?

# Gaga

10.04.2022 10:07

Zlikwidować wszystkie boiska pod oknami. Boiska są dobre ale na obrzeżach a nie centralnie pod oknami, otwarte od 6 do 22 a tak naprawdę do 23, później chlanie do 13, 1 albo 2 w nocy w zależności od pogody. Zjeżdżanie się ludzi z całej Warszawy i darcie się wyzywanie piłkami o zelbetona ścianę, dzieci które zamiast rodzice wychowywać, to boisko wychowuje dniami i nocami, spanie na trawie, cpanie, darcie buzi

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break