REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Rob74

07.04.2016 11:45

W pełni popieram. Mieszkam w pobliżu i zgadzam się, że brakuje takiego ,,placu zabaw" dla trochę starszych. Takie miejsce ożywi okolicę no i powstrzyma niechybną zabudowę jednego z ostatnich tak dużych zielonych placów. Nawet w przypadku gdy ten projekt nie przejdzie w ramach budżetu partycypacyjnego, to powyższa propozycja powinna być dla Dzielnicy wskazówką co do pożytecznego dla mieszkańców okolicznych osiedli zagospodarowania tej lokalizacji.

# Krzysiek W.

07.04.2016 12:05

Zgadzam się z tym w 100%. Musimy stanąć na głowie, aby nie dopuścić do zabetonowania całego Tarchomina. Jest to zielona dzielnica, a tej zieleni z roku na rok nam ubywa. Wspaniały pomysł oraz projekt. Ratusz powinien się sam pochylić nad zdaniem mieszkańców i zrobić to na własną rękę najlepiej już teraz bez czekania na głosowanie mieszkańców w budżecie partycypacyjnym.

# gemin

07.04.2016 12:17

Współczuję tym lokatorów, gdzie ma powstać plac zabaw...współczuję

REKLAMA

# Krzysiek

07.04.2016 13:41

A na cholere te atrakcje/ rekreacje , nie mozna zrobic , jednej , dwoch alejek posadzic , drzewa i kilka ławek , trzeba robic miejsce na wieczorne krzyki i imprezy i popijawki .
owszem moze i w dzien skorzystaja ludzie i dzieci , ale wieczorami bedzie sie robiło wysypisko butelek i ... bez sensu
Taki mały kawalek terenu i zamiast zostawic zielen , to rekreacje . wydeptana trawa i błoto

# Oski

07.04.2016 13:58

#Krzysiek - Zapoznaj się najpierw z projektem, jest przewidziany monitoring to po pierwsze, po drugie - to ma tam być plac zabaw, siłownia, ogólnie miejsce rodzinne, a nie pijalnia piwa (jakoś na placu przy Odkrytej czy Strumykowej psich kup i butelek w piaskownicy nigdy nie widziałem, więc może być normalnie, dlaczego tu ma być inaczej, po trzecie - liczba przewidzianych koszy, płotki oraz regulamin do czegoś zobowiązuje i coś sugerują, jak ma wyglądać to miejsce, po czwarte - szczególnie jak się ma dzieci to takich miejsc brakuje, ale może ich nie masz to nie wiesz o czym mówię i nie zrozumiesz, po piąte - mam dosyć, że to miejsce jest wyłącznie wychodkiem dla psów i cieszę się, że ktoś ma fajny pomysł na jego zagospodarowanie, po szóste - jakoś problemu z trawą nie ma na innych placach zabaw, więc tu też takiego zagrożenia nie widzę, a błota też tam jakoś nigdy nie widziałem, chyba, że jak śnieg się topił, po siódme więcej luzu i pogody ducha :-)

# Krzysiek

07.04.2016 14:15

#Oski napisał(a) 07.04.2016 13:58
#Krzysiek - Zapoznaj się najpierw z projektem, jest przewidziany monitoring to po pierwsze, po drugie - to ma tam być plac zabaw, siłownia, ogólnie miejsce rodzinne, a nie pijalnia piwa (jakoś na placu przy Odkrytej czy Strumykowej psich kup i butelek w piaskownicy nigdy nie widziałem, więc może być normalnie, dlaczego tu ma być inaczej, po trzecie - liczba przewidzianych koszy, płotki oraz regulamin do czegoś zobowiązuje i coś sugerują, jak ma wyglądać to miejsce, po czwarte - szczególnie jak się ma dzieci to takich miejsc brakuje, ale może ich nie masz to nie wiesz o czym mówię i nie zrozumiesz, po piąte - mam dosyć, że to miejsce jest wyłącznie wychodkiem dla psów i cieszę się, że ktoś ma fajny pomysł na jego zagospodarowanie, po szóste - jakoś problemu z trawą nie ma na innych placach zabaw, więc tu też takiego zagrożenia nie widzę, a błota też tam jakoś nigdy nie widziałem, chyba, że jak śnieg się topił, po siódme więcej luzu i pogody ducha :-)
Napisałem , alejki ok , trwawniki ok, kosze na smieci i ławki ok , ale po co te atrakcje na takim mały skwerku zieleni.
obok jest przedszkole, buduja złobek , sa dwa nowe bloki ze sklepami , zamiast skwrku do odpoczywnaia w weekend sie zrobi wrzawa i bieganina ludzi .
pomysł totalnie chybiony, nie przemyslany powinien byc zrealizowany na wiekszym terenie , niz ten pasek zieleni .
Niedlugo kazde 5m2 bedzie miało , kosz ławke i siłownie bo to jest atrakcja. Na lezaki hamaki , tereny nad wisła 250 m w linii prostej a nie przy głownej ulicy Tarcho w smrodzie spalin i pod blokami .
Może jeszcze oczko z mostkiem i grill.
Jest tyle niewykorzystanych (duzych)terenów na Tarcho by przysposobic to nie , upieraja sie na samo centrum przy głownej ulicy.

REKLAMA

# Amulecik

07.04.2016 14:24

"A na cholere te atrakcje/ rekreacje , nie mozna zrobic , jednej , dwoch alejek posadzic , drzewa i kilka ławek , trzeba robic miejsce na wieczorne krzyki i imprezy i popijawki .
owszem moze i w dzien skorzystaja ludzie i dzieci , ale wieczorami bedzie sie robiło wysypisko butelek i ... bez sensu
Taki mały kawalek terenu i zamiast zostawic zielen , to rekreacje . wydeptana trawa i błoto"
A TERAZ TO CO NIBY JEST. WYCHODEK DLA PSÓW I PIJALNIA ALKOHOLU DLA ZAINTERESOWANYCH TYM SPORTEM

# Alan

07.04.2016 22:48

Jest tyle niewykorzystanych (dużych)terenów na Tarcho by przysposobić to nie, upierają się na samo centrum przy głównej ulicy - #Krzysiek widać, że nie wiesz o czym piszesz, jest to jeden z ostatnich takich terenów (chodzi o wielkość) w okolicy należący do miasta, większość niezabudowanego terenu Tarchomina i Nowodworów jest w prywatnych rękach lub są do niego roszczenia, polecam popatrzeć na mapę własności gruntów Warszawy.

# Moniak

08.04.2016 07:48

Trzymam kciuki za tą inwestycję. Z pewnością będę na nią głosowała. Dużym plusem jest lokalizacja -będzie w miarę blisko zarówno dla mieszkańców Tarchomina jak i Nowodworów ;)

REKLAMA

# jndcnd

09.04.2016 01:39

Super pomysł! Jeszcze niech drzewka zasadzą na Nowodworach. Jak najwięcej zieleni!!!!

# WWO

09.04.2016 08:30

#Oski napisał(a) 07.04.2016 13:58
#Krzysiek - Zapoznaj się najpierw z projektem, jest przewidziany monitoring to po pierwsze, po drugie - to ma tam być plac zabaw, siłownia, ogólnie miejsce rodzinne, a nie pijalnia piwa (jakoś na placu przy Odkrytej czy Strumykowej psich kup i butelek w piaskownicy nigdy nie widziałem, więc może być normalnie, dlaczego tu ma być inaczej, po trzecie - liczba przewidzianych koszy, płotki oraz regulamin do czegoś zobowiązuje i coś sugerują, jak ma wyglądać to miejsce, po czwarte - szczególnie jak się ma dzieci to takich miejsc brakuje, ale może ich nie masz to nie wiesz o czym mówię i nie zrozumiesz, po piąte - mam dosyć, że to miejsce jest wyłącznie wychodkiem dla psów i cieszę się, że ktoś ma fajny pomysł na jego zagospodarowanie, po szóste - jakoś problemu z trawą nie ma na innych placach zabaw, więc tu też takiego zagrożenia nie widzę, a błota też tam jakoś nigdy nie widziałem, chyba, że jak śnieg się topił, po siódme więcej luzu i pogody ducha :-)

To co to za integracja, gdy jest monitoring? Nawet sąsiadki nie będzie można posunąć.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024