REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# miszczu

06.04.2016 12:07

zostawić tam parking!komu to przeszkadza?

# Milenijna

06.04.2016 12:34

Ci ze Stowarzyszenia Razem dla Białołeki koniecznie chcą się wykazać. Proponuje żebyście robili rewolucje pod swoimi oknami.

# JMac

06.04.2016 12:58

ad #Milenijna
Nie wiem na jakiej podstawie pisze Pan/Pani, że ktoś z naszego stowarzyszenia chce się wykazać w tej sprawie? Nie jestem autorem artykułu. Odniosłem się tylko do tego jakie są ustalenia planu więc skąd ta nadinterpretacja?
Miłego dnia życzę i pozdrawiam
Jan Mackiewicz

REKLAMA

# Michal

06.04.2016 13:32

Mieszkam na Pomorskiej i uwazam ze powinien zostac. Cuekawe gdzie beda ludzie parkowac 1 listopada. Teraz prawie kazdy ma samochod a czasami w rodzinie sa 2. Nie mozna wszedzie przedszkoli zrobic.

# Gryzelda

06.04.2016 13:36

O tak! Parkingi są niezbędne w tym miejscu. Wszędzie są potrzebne by kierowcom żyło się lżej

# drugastrona

06.04.2016 21:25

#Michal napisał(a) 06.04.2016 13:32
Mieszkam na Pomorskiej i uwazam ze powinien zostac. Cuekawe gdzie beda ludzie parkowac 1 listopada. Teraz prawie kazdy ma samochod a czasami w rodzinie sa 2. Nie mozna wszedzie przedszkoli zrobic.

Po pierwsze, na 1 listopada są specjalne linie autobusowe na cmentarze. Nie trzeba dojeżdżać autobusem.
Po drugie, przedszkoli nie robi się "wszędzie", a zaledwie w kilku miejscach na całym osiedlu. Całe szczęście, że plan już przewiduje coś konkretnego w tym miejscu, to nie będzie żadnych jęków i przepychanek w przyszłości. Jakby zrobili parking, to już słyszę narzekania, że "czemu nie przedszkole? nie ma przedszkoli tylko same parkingi"

REKLAMA

# aaga

07.04.2016 18:50

A co szkodzi temu, żeby do czasu wybrania dla tego miejsca jakiegoś docelowego wykorzystania był tam parking? Przecież to nic nie kosztuje... Ani ustanowienie parkingu, ani jego likwidacja. Przecież w tej chwili i tak nikt z tego miejsca nie korzysta. A żeby uspokoić #Milenijną: nie sądzę żeby nagle ten parking zapełnił się samochodami.

# mip

09.04.2016 13:52

Nie mieszkam na Pomorskiej, ale też chcę parking taki u siebie, bo nie mam gdzie parkować mojego Ferrari, 126p i Matiza żony.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break