REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# opie zoba

29.10.2021 18:43

patrole obywatelskie, we Wrocławiu tak robią

# Goll

29.10.2021 19:32

Na Młocinach kradną regularnie bo to taki wygwizdów gdzie po 23.00 żywego ducha nie można spotkać na ulicy, ale ze pobudowali nowe bloki to dziesiątki leasingowanych aut tylko stoi i czeka aż ktoś się nimi zainteresuje. Książąt Mazowieckich to jest przyklad typowej patodeweloperki gdzie obok ogrodzonej i pozamykanej na 4 spusty wspolnoty jej mieszkańcy zastawiają wszystkie uliczki dookola, bo albo kupili tylko 1 miejsce w garażu albo nie kupili go wcale. To samo dzieje się na Bogusławskiego. Jak chcą żeby tam było bezpieczniej to niech zainstalują na budynkach monitoring skierowany na ulicę a nie tylko na wewnętrzne ścieżki. A jak nie to niech czekają kolejne dekady az miasto się rozrośnie i tak jak Wrzeciono czy Wawrzyszew z peryferii stały się pełno prawnymi osiedlami Warszawy tak samo stanie się z nimi.

# Marian

29.10.2021 19:44

PISowska milicja zajęta jest czym innym nie ma czasu na pierdoły.
Tutaj potrzebna jest straż obywatelska z maczetami żeby obcinac łapy od razu.

REKLAMA

# Ryś

30.10.2021 09:12

Marian, zastąp tą pisowska policję! Pokaż swą skuteczność (w gębie to mocny jesteś!)

# zyga

30.10.2021 12:07

#Marian napisał(a) 29.10.2021 19:44
PISowska milicja zajęta jest czym innym nie ma czasu na pierdoły.
Tutaj potrzebna jest straż obywatelska z maczetami żeby obcinac łapy od razu.

Jak POwska policja nic nie robiła to było wspaniale . Jednego roku sąsiadowi ukradli koła a drugiego katalizator. Na ale to był czas PO więc zawsze było wspaniale.

# Norm

31.10.2021 18:41

Tymczasem milicja pilnuje czy bydlo nosi kagance.

REKLAMA

# obywatel

31.10.2021 20:35

Można wieszać psy na psach ale nic to nie zmieni. Mnie zastanawia dlaczego rząd obecny jak i poprzedni nie ureguluje handlu częściami samochodowymi. Najwyraźniej mafijne łapy sięgają daleko... A i ludzie nie są bez winy skoro kupują po okazyjnych cenach.
Mi nie raz zwinęli radio z samochodu w latach 90 i wczesnych 00 ale nie poszedłem kupić "używanego" na Wolumen, stadion czy giełdę tylko do sklepu. Tak samo części samochodowe kupowałem w sklepach a nie na giełdach czy teraz na alledrogo.

# babcia parkingowa

02.11.2021 12:35

Nie wiem ile kosztują koła czy katalizator, ale każdy okradziony powinien policzyć ile zaoszczędził nie kupując garażu w bloku lub nie wynajmując go. Dopiero ogólny bilans zaoszczędzonych na garażu/straconych na kołach i katalizatorze wykaże czy naprawdę kradzież to strata.

# Wasyl

03.11.2021 10:33

#obywatel napisał(a) 31.10.2021 20:35
A i ludzie nie są bez winy skoro kupują po okazyjnych cenach.
Mi nie raz zwinęli radio z samochodu w latach 90 i wczesnych 00 ale nie poszedłem kupić "używanego" na Wolumen, stadion czy giełdę tylko do sklepu. Tak samo części samochodowe kupowałem w sklepach a nie na giełdach czy teraz na alledrogo.

100 procent racji. Nic dodać, nic ująć.

REKLAMA

# pomocx

04.11.2021 05:43

Jest popyt to jest i złodziej, gdyby kupować części tylko w sklepach problem by znikł, tyle że jest cały rynek używanych uczciwych, https://radomautopomoc.pl/home/oferta/ i co drugiego auta które woże nie warto naprawiać ale sprzedać częsci juz tak, co prawda mniej kasy niż za całe ale zawsze

# Jorn

13.01.2022 22:49

Ktoś pisze, żeby nie parkować na zewnątrz. Z garażów też kradną. Złodzieje zakładają kominiarki i wchodzą do garażu w nocy. Kamery dla nich nie są straszne. Mi tak ostatnio ukradziono reflektory LED, przy okazji uszkadzając auto. Szkody na 25k PLN. Policja oczywiście sprawę umorzyła.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA