REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# PRAWDAjestJEDNA

09.10.2015 21:35

Brawo!!
Super Decyzja!!!
PANI ANIA MAJCHRZAK JEST NAJWIĘKSZYM SPOŁECZNIKIEM W TEJ CAŁEJ "WIELKIEJ" RADZIE DARMOZJADÓW I WIE CO ROBI BO JAK TAKIE WREDNE SZCZURY CO TAK OCZERNIAJĄ DORWĄ SIĘ DO WŁADZY TO ROZKRADNĄ WSZYSTKO!!!
Zaraz jakiś Mundzioł zapyta co takiego wielkiego zrobiła itd...
ILU Z WAS WREDNE SZCZURY POŚWIĘCIŁA BY SWÓJ CENNY CZAS DLA INNYCH??
PANI ANIA UTWORZYŁA I PRACOWAŁA DLA DZIEWCZYN PRZEZ DWA LATA W KLUBIE MAM "MAM CZAS" ZA DARMO! SZURY SŁYSZYCIE?? ZA DARMO!!! ILU Z WAS W TEJ POGONI ZA STOŁKIEM ZDEPCZE TAKĄ OSOBĘ??
ILU Z WAS Z TAKĄ DETERMINACJĄ WALCZYŁOBY O NOCNĄ POMOC LEKARSKĄ DLA MIESZKAŃCÓW NIE DLA SIEBIE!
WIĘC NIE PISZCIE NA NIĄ TAKICH BZDUR BO MNIE TRZĘSIE JAK CZYTAM TAKIE ODERWANE OD RZECZYWISTOŚCI KOMENTARZE.
KOLEJNY RAZ WIDZĘ ŻE TEN KTO TAK SIĘ ŁOKCIAMI ROZPYCHA ZNISZCZY NAWET NAJLEPSZEGO SAMORZĄDOWCA-SPOŁECZNIKA.
A JEJ DECYZJA O BLOKOWANIU STANOWISKA CO TEŻ NAPISAŁA WIĄŻE SIĘ Z OBAWĄ O UTRATĘ BUDŻETU DLA DZIELNICY NA INWESTYCJE I JA JĄ ZA TO SZANUJĘ BO STAWIA DOBRO MIESZKAŃCÓW PONAD POLITYCZNĄ KARIERĘ..
POWTÓRZĘ NĘDZNE SZCZURY KAŻDY Z WAS RAZEM I Z OSOBNA UCIEKŁBY AŻ BY SIĘ KURZYŁO!!!
JESTEŚCIE NĘDZNYMI KREATURAMI KTÓRYM SŁOMA Z BUTÓW WYSTAJE I ŚMIERDZI NA KILOMETR OD URZĘDU...

# PRAWDAjestJEDNA

09.10.2015 21:40

Cytując klasyków:
#Zofia z Nowodworów
Trochę sobie poczytałam o tych ostatnich ekscesach zorganizowanych przez tzw. przedstawicieli mieszkańców, których połowa prawdopodobnie nie rozumie co robi. Pracowałam kiedyś w w jednej z gmin warszawskich ale nie Białołęce. W odróżnieniu od większości z tutejszych forumowiczów znam ustawy prawne i procedury istniejące kiedyś i obecnie. I żal mi tych, którzy tak gwałtownie atakują obecną ekipę na Białołęce. Dlaczego? Bo przy dzisiejszej sytuacji to mogą oni spokojnie rządzić do końca kadencji. I to najzupełniej legalnie. Zresztą trudno odmówić Jaworskiemu sprawności i rozmachu inwestycyjnego. A ludzi interesuje czy ich dzieciak trafi do przedszkola, czy będzie nowa szkoła itp. Ta ekipa ma konkretne dokonania i w ten sposób jest realna szansa, że nowe inwestycje powstaną. Argumenty, że "demokracja na Białołece jest zagrożone" są kretyńskie i tak naprawdę nikogo nie obchodzą, bo nikogo normalnego nie interesuje rozróba przedwyborcza PIS i grupy nawiedzonych radnych. Zwłaszcza, że ci ludzie plotą trzy po trzy i nie wiadomo o co im chodzi. W pewnym sensie rozumiem PIS. PO to ich polityczny przeciwnik więc trzeba ich pozbawić władzy. Jaki jest cel jednak pp. Basińskiego, Tumasza, Olszewskiej, Rabiczko i jakiejś tam Gajewskiej - tego nie potrafię zrozumieć. Dlaczego ci ludzie firmują hucpę polityczną PIS a większość z nich to podobno radni z komitetów lokalnych podonbno apolityczni. Czy PIS będzie lepiej zarządzał i rządził? Wątpię. Jak obserwuję tych ludzi to nie wiem czy potrafiliby sprawnie zarządzić sklepem warzywnym, żeby nie upadł...

# Mis

09.10.2015 21:49

Prawo według PO: taki sam stan faktyczny i prawny, dwie różne interpretacje.
Przypominam, że w trakcie trwania sesji Rady Miasta nastąpiło zwołanie kolejnej sesji, na której HGW została powołana na stanowisko Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy.
W związku z zaistniałą sytuacją niech PO szykuje się na skuteczne podważenie już wkrótce legitymacji HGW do piastowania stanowiska Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy.
POwcy, czy zdajecie sobie sprawę, że decyzje podjęte przez HGW mogą być nieważne?. Czy zdajecie sobie sprawę z tego, jak niebezpieczny precedens tworzycie? Robicie to tylko po to, żeby utrzymać przez krótki czas kilku wiep... przy korycie. Bo kolejna sesja wkrótce zostanie zwołana i białołęccy nieudacznicy z PO i tak zostaną odwołani.
Pamiętajcie POwcy: przez 8 lat niszczyliście w Polsce wszelką opozycję. Poziom waszej (celowo z małej litery) buty i arogancji dorównuje jedynie poziomowi waszego chamstwa i prostactwa. Nie potraficie żyć w państwie demokratycznym. Ciągnie Was do systemu, w którym to wasza partia ma zawsze rację. Przez 8 lat zrobiliście z Polski korupcyjne bagno. Wprowadziliście w kraju demokraturę. Za Waszych rządów nic w tym kraju nie działa. Kwitnie donosicielstwo i nepotyzm. Najlepiej za Waszych rządów mają się kanalie. Zwykły człowiek czuje w stworzonym przez Was państwie, jak zaszczute zwierzę. Wasz były prezydent dopuścił do kradzieży w swojej własnej kancelarii. Sponiewierał godność urzędu, który zajmował. Wszędzie, gdzie pojawią się wasi ludzie robi się syf i groteska . Polska po waszych rządach wygląda, jak surrealistyczny obraz Dalego. Zrobiliście z mojego kraju kubistyczną zabawkę. Wszystko tu teraz funkcjonuje tak, jakbyśmy byli częścią chorego snu, który śni się naćpanemu alkoholikowi? Nie wstyd wam? Zresztą... pisać do was o wstydzie, to tak jakby rozmawiać na ten temat z bydłem rogatym. Ten sam poziom zrozumienia.
Pamiętajcie:
Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie.
Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę.
I jeszcze jedno: Jaworski, po co ci to? Nie lepiej przeprosić i grzecznie się wycofać, nie robiąc zamieszania?

REKLAMA

# Mis

09.10.2015 21:49

Prawo według PO: taki sam stan faktyczny i prawny, dwie różne interpretacje.
Przypominam, że w trakcie trwania sesji Rady Miasta nastąpiło zwołanie kolejnej sesji, na której HGW została powołana na stanowisko Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy.
W związku z zaistniałą sytuacją niech PO szykuje się na skuteczne podważenie już wkrótce legitymacji HGW do piastowania stanowiska Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy.
POwcy, czy zdajecie sobie sprawę, że decyzje podjęte przez HGW mogą być nieważne?. Czy zdajecie sobie sprawę z tego, jak niebezpieczny precedens tworzycie? Robicie to tylko po to, żeby utrzymać przez krótki czas kilku wiep... przy korycie. Bo kolejna sesja wkrótce zostanie zwołana i białołęccy nieudacznicy z PO i tak zostaną odwołani.
Pamiętajcie POwcy: przez 8 lat niszczyliście w Polsce wszelką opozycję. Poziom waszej (celowo z małej litery) buty i arogancji dorównuje jedynie poziomowi waszego chamstwa i prostactwa. Nie potraficie żyć w państwie demokratycznym. Ciągnie Was do systemu, w którym to wasza partia ma zawsze rację. Przez 8 lat zrobiliście z Polski korupcyjne bagno. Wprowadziliście w kraju demokraturę. Za Waszych rządów nic w tym kraju nie działa. Kwitnie donosicielstwo i nepotyzm. Najlepiej za Waszych rządów mają się kanalie. Zwykły człowiek czuje w stworzonym przez Was państwie, jak zaszczute zwierzę. Wasz były prezydent dopuścił do kradzieży w swojej własnej kancelarii. Sponiewierał godność urzędu, który zajmował. Wszędzie, gdzie pojawią się wasi ludzie robi się syf i groteska . Polska po waszych rządach wygląda, jak surrealistyczny obraz Dalego. Zrobiliście z mojego kraju kubistyczną zabawkę. Wszystko tu teraz funkcjonuje tak, jakbyśmy byli częścią chorego snu, który śni się naćpanemu alkoholikowi? Nie wstyd wam? Zresztą... pisać do was o wstydzie, to tak jakby rozmawiać na ten temat z bydłem rogatym. Ten sam poziom zrozumienia.
Pamiętajcie:
Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie.
Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę.
I jeszcze jedno: Jaworski, po co ci to? Nie lepiej przeprosić i grzecznie się wycofać, nie robiąc zamieszania???

# Mis

09.10.2015 21:49

Prawo według PO: taki sam stan faktyczny i prawny, dwie różne interpretacje.
Przypominam, że w trakcie trwania sesji Rady Miasta nastąpiło zwołanie kolejnej sesji, na której HGW została powołana na stanowisko Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy.
W związku z zaistniałą sytuacją niech PO szykuje się na skuteczne podważenie już wkrótce legitymacji HGW do piastowania stanowiska Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy.
POwcy, czy zdajecie sobie sprawę, że decyzje podjęte przez HGW mogą być nieważne?. Czy zdajecie sobie sprawę z tego, jak niebezpieczny precedens tworzycie? Robicie to tylko po to, żeby utrzymać przez krótki czas kilku wiep... przy korycie. Bo kolejna sesja wkrótce zostanie zwołana i białołęccy nieudacznicy z PO i tak zostaną odwołani.
Pamiętajcie POwcy: przez 8 lat niszczyliście w Polsce wszelką opozycję. Poziom waszej (celowo z małej litery) buty i arogancji dorównuje jedynie poziomowi waszego chamstwa i prostactwa. Nie potraficie żyć w państwie demokratycznym. Ciągnie Was do systemu, w którym to wasza partia ma zawsze rację. Przez 8 lat zrobiliście z Polski korupcyjne bagno. Wprowadziliście w kraju demokraturę. Za Waszych rządów nic w tym kraju nie działa. Kwitnie donosicielstwo i nepotyzm. Najlepiej za Waszych rządów mają się kanalie. Zwykły człowiek czuje w stworzonym przez Was państwie, jak zaszczute zwierzę. Wasz były prezydent dopuścił do kradzieży w swojej własnej kancelarii. Sponiewierał godność urzędu, który zajmował. Wszędzie, gdzie pojawią się wasi ludzie robi się syf i groteska . Polska po waszych rządach wygląda, jak surrealistyczny obraz Dalego. Zrobiliście z mojego kraju kubistyczną zabawkę. Wszystko tu teraz funkcjonuje tak, jakbyśmy byli częścią chorego snu, który śni się naćpanemu alkoholikowi? Nie wstyd wam? Zresztą... pisać do was o wstydzie, to tak jakby rozmawiać na ten temat z bydłem rogatym. Ten sam poziom zrozumienia.
Pamiętajcie:
Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie.
Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę.
I jeszcze jedno: Jaworski, po co ci to? Nie lepiej przeprosić i grzecznie się wycofać, nie robiąc zamieszania????

# Mirro

09.10.2015 21:54

Wszystkiemu winien Pan "Aniołek" korowaj! Cytując klasyków z innych for:
"Korowaj jakiej wiary jesteś duchownym?? A czemu księdza w radzie nie ma?? Przecież to to samo chyba?? Pomyślcie co by było jak byłby ksiądz?? Afera zaraz by była...
Kompromitacja w Radzie białołěki!!
Duchowny zasiada w radzie!!!
Bezrobotny!
podobno w nfz się leczy na papier bezrobotnego za moje wypracowane składki..
Do roboty NIEROBIE!!!
W ulotce przedwyborczej miałeś że jesteś duchownym jakiejś wiary??
Przecież to jest jakaś farsa!!!
Jak nie to wypad!!
W oświadczeniu 27000 zl jako duchowny
To chyba nim jesteś co??
co to za wiara co ma duchownego który ukrywa fakt że jest duchownym??
Dramat zepsucie totalne... "
tak to wygląda niestety...

REKLAMA

# Mis

09.10.2015 22:14

By MatkaKurka (Piotr Wielgucki)
"Mam jednak to szczęście, że nie jestem politykiem, ani też zatrudnionym w redakcji dziennikarzem i mogę sobie pozwolić na brutalne wyłożenie faktów na stół, które ułożą się w pasjansa RP III.
Po 26 latach od rzekomego obalenia komunizmu mieliśmy w Polsce 4 prezydentów wyprodukowanych w PRL. Pierwszym był zbrodniarz, agent ZSRR uczestniczący w czystkach antysemickich, agresji na Czechosłowację, odpowiedzialny za morderstwa na Wybrzeżu w 1970 i w stanie wojennym. Drugi to tajny współpracownik SB

# Mis

09.10.2015 22:15

Piotr Wielgucki MatkaKurka
By MatkaKurka (Piotr Wielgucki)
"Mam jednak to szczęście, że nie jestem politykiem, ani też zatrudnionym w redakcji dziennikarzem i mogę sobie pozwolić na brutalne wyłożenie faktów na stół, które ułożą się w pasjansa RP III.
Po 26 latach od rzekomego obalenia komunizmu mieliśmy w Polsce 4 prezydentów wyprodukowanych w PRL. Pierwszym był zbrodniarz, agent ZSRR uczestniczący w czystkach antysemickich, agresji na Czechosłowację, odpowiedzialny za morderstwa na Wybrzeżu w 1970 i w stanie wojennym. Drugi to tajny współpracownik SB

# oszukany

09.10.2015 22:15

Klakierzy Jaworka, zajmijcie się lepiej tym ile wasz idol Piotruś Pan wziął za przyklepanie gazociągu kosztem mieszkańców.
To będzie dopiero ciekawa lektura. Może wzorem prezydenta "Niebezpieczne związki Piotra J."?

REKLAMA

# oszukany

09.10.2015 22:17

#Mis napisał(a) 09.10.2015 21:49
Prawo według PO: taki sam stan faktyczny i prawny, dwie różne interpretacje.
Przypominam, że w trakcie trwania sesji Rady Miasta nastąpiło zwołanie kolejnej sesji, na której HGW została powołana na stanowisko Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy.
W związku z zaistniałą sytuacją niech PO szykuje się na skuteczne podważenie już wkrótce legitymacji HGW do piastowania stanowiska Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy.
POwcy, czy zdajecie sobie sprawę, że decyzje podjęte przez HGW mogą być nieważne?. Czy zdajecie sobie sprawę z tego, jak niebezpieczny precedens tworzycie? Robicie to tylko po to, żeby utrzymać przez krótki czas kilku wiep... przy korycie. Bo kolejna sesja wkrótce zostanie zwołana i białołęccy nieudacznicy z PO i tak zostaną odwołani.
Pamiętajcie POwcy: przez 8 lat niszczyliście w Polsce wszelką opozycję. Poziom waszej (celowo z małej litery) buty i arogancji dorównuje jedynie poziomowi waszego chamstwa i prostactwa. Nie potraficie żyć w państwie demokratycznym. Ciągnie Was do systemu, w którym to wasza partia ma zawsze rację. Przez 8 lat zrobiliście z Polski korupcyjne bagno. Wprowadziliście w kraju demokraturę. Za Waszych rządów nic w tym kraju nie działa. Kwitnie donosicielstwo i nepotyzm. Najlepiej za Waszych rządów mają się kanalie. Zwykły człowiek czuje w stworzonym przez Was państwie, jak zaszczute zwierzę. Wasz były prezydent dopuścił do kradzieży w swojej własnej kancelarii. Sponiewierał godność urzędu, który zajmował. Wszędzie, gdzie pojawią się wasi ludzie robi się syf i groteska . Polska po waszych rządach wygląda, jak surrealistyczny obraz Dalego. Zrobiliście z mojego kraju kubistyczną zabawkę. Wszystko tu teraz funkcjonuje tak, jakbyśmy byli częścią chorego snu, który śni się naćpanemu alkoholikowi? Nie wstyd wam? Zresztą... pisać do was o wstydzie, to tak jakby rozmawiać na ten temat z bydłem rogatym. Ten sam poziom zrozumienia.
Pamiętajcie:
Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie.
Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę.
I jeszcze jedno: Jaworski, po co ci to? Nie lepiej przeprosić i grzecznie się wycofać, nie robiąc zamieszania????

To proste, prawo jest takie jak im wygodniej. Albo jak wygodniej kolesiom POlszewikom

# Lewandów

09.10.2015 22:23

cała ta sprawa jest żałosna, PO nie zwola teraz sesji, nie bedzie kontynuowac tej pierwotnej.... bedzie "głupa" udawać do 2018??? Może odwołać w drodze referendum, wtedy nie bedzie takiego "naginania" prawa?

# Novy

09.10.2015 22:27

buahaha!!!!
Widziałem że Klimiuk już sobie "sweet focie" na krześle Przewodniczącej robił...
BUAHAHAHA
I co spadł?? :-D
A tak prędko oznajmił światu że jest przewodniczącym i zaraz po tej pseudo radzie "sweet focie" na krześle strzela... buahahaha :-D
no powiem szczerze że to naprawdę poziom tych partyjniaków z samej góry...
Może wielka kariera przed panem klimiukiem??
Jakim to trzeba być rządnym władzy żeby coś takiego zrobić??
Ludzie zacznijcie pracować dla mieszkańców a nie stołki wam w głowach!
Powiem szczerze że jak obserwuję Panią Przewodniczącą to nie umieściła ani jednego zdjęcia na fb jak siedzi na "stołku" przez całą swoją dotychczasową prace czyli prawie rok!
A pan klimiuk w jeden dzień??!!
właśnie taka różnica jest miedzy nimi i proszę mi uwierzyć ja to widzę i mam nadzieję wiele osób.
Pozdrawiam.

REKLAMA

# Dudi

09.10.2015 22:35

#Mirro napisał(a) 09.10.2015 21:54
Wszystkiemu winien Pan "Aniołek" korowaj! Cytując klasyków z innych for:
"Korowaj jakiej wiary jesteś duchownym?? A czemu księdza w radzie nie ma?? Przecież to to samo chyba?? Pomyślcie co by było jak byłby ksiądz?? Afera zaraz by była...
Kompromitacja w Radzie białołěki!!
Duchowny zasiada w radzie!!!
Bezrobotny!
podobno w nfz się leczy na papier bezrobotnego za moje wypracowane składki..
Do roboty NIEROBIE!!!
W ulotce przedwyborczej miałeś że jesteś duchownym jakiejś wiary??
Przecież to jest jakaś farsa!!!
Jak nie to wypad!!
W oświadczeniu 27000 zl jako duchowny
To chyba nim jesteś co??
co to za wiara co ma duchownego który ukrywa fakt że jest duchownym??
Dramat zepsucie totalne... "
tak to wygląda niestety...
a to dopiero strzał w 10!

# MieszkaniecTarcho

09.10.2015 22:36

#Novy napisał(a) 09.10.2015 22:27
buahaha!!!!
Widziałem że Klimiuk już sobie "sweet focie" na krześle Przewodniczącej robił...
BUAHAHAHA
I co spadł?? :-D
A tak prędko oznajmił światu że jest przewodniczącym i zaraz po tej pseudo radzie "sweet focie" na krześle strzela... buahahaha :-D
no powiem szczerze że to naprawdę poziom tych partyjniaków z samej góry...
Może wielka kariera przed panem klimiukiem??
Jakim to trzeba być rządnym władzy żeby coś takiego zrobić??
Ludzie zacznijcie pracować dla mieszkańców a nie stołki wam w głowach!
Powiem szczerze że jak obserwuję Panią Przewodniczącą to nie umieściła ani jednego zdjęcia na fb jak siedzi na "stołku" przez całą swoją dotychczasową prace czyli prawie rok!
A pan klimiuk w jeden dzień??!!
właśnie taka różnica jest miedzy nimi i proszę mi uwierzyć ja to widzę i mam nadzieję wiele osób.
Pozdrawiam.

Popieram ci ludzie zniszczą wszystko!!!

# RozliczmyJaworskiego

09.10.2015 22:46

#oszukany napisał(a) 09.10.2015 22:15
Klakierzy Jaworka, zajmijcie się lepiej tym ile wasz idol Piotruś Pan wziął za przyklepanie gazociągu kosztem mieszkańców.
To będzie dopiero ciekawa lektura. Może wzorem prezydenta "Niebezpieczne związki Piotra J."?

proponuję taki hashtag, będą sobie mogli dawać do memów na "Białołęce w ruinie"
#RozliczmyJaworskiego

REKLAMA

# Sasiad

09.10.2015 23:14

#Mis napisał(a) 09.10.2015 21:49
Prawo według PO: taki sam stan faktyczny i prawny, dwie różne interpretacje.
Przypominam, że w trakcie trwania sesji Rady Miasta nastąpiło zwołanie kolejnej sesji, na której HGW została powołana na stanowisko Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy.
W związku z zaistniałą sytuacją niech PO szykuje się na skuteczne podważenie już wkrótce legitymacji HGW do piastowania stanowiska Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy.
POwcy, czy zdajecie sobie sprawę, że decyzje podjęte przez HGW mogą być nieważne?. Czy zdajecie sobie sprawę z tego, jak niebezpieczny precedens tworzycie? Robicie to tylko po to, żeby utrzymać przez krótki czas kilku wiep... przy korycie. Bo kolejna sesja wkrótce zostanie zwołana i białołęccy nieudacznicy z PO i tak zostaną odwołani.
Pamiętajcie POwcy: przez 8 lat niszczyliście w Polsce wszelką opozycję. Poziom waszej (celowo z małej litery) buty i arogancji dorównuje jedynie poziomowi waszego chamstwa i prostactwa. Nie potraficie żyć w państwie demokratycznym. Ciągnie Was do systemu, w którym to wasza partia ma zawsze rację. Przez 8 lat zrobiliście z Polski korupcyjne bagno. Wprowadziliście w kraju demokraturę. Za Waszych rządów nic w tym kraju nie działa. Kwitnie donosicielstwo i nepotyzm. Najlepiej za Waszych rządów mają się kanalie. Zwykły człowiek czuje w stworzonym przez Was państwie, jak zaszczute zwierzę. Wasz były prezydent dopuścił do kradzieży w swojej własnej kancelarii. Sponiewierał godność urzędu, który zajmował. Wszędzie, gdzie pojawią się wasi ludzie robi się syf i groteska . Polska po waszych rządach wygląda, jak surrealistyczny obraz Dalego. Zrobiliście z mojego kraju kubistyczną zabawkę. Wszystko tu teraz funkcjonuje tak, jakbyśmy byli częścią chorego snu, który śni się naćpanemu alkoholikowi? Nie wstyd wam? Zresztą... pisać do was o wstydzie, to tak jakby rozmawiać na ten temat z bydłem rogatym. Ten sam poziom zrozumienia.
Pamiętajcie:
Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie.
Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę.
I jeszcze jedno: Jaworski, po co ci to? Nie lepiej przeprosić i grzecznie się wycofać, nie robiąc zamieszania????

100% zgody i dodam jeszcze ze radny Korowaj idzie po Was i zrobi tam porządek. Znam faceta jest dopnie swego i odda ratusz mieszkańcom.

# MieszkaniecTarcho

09.10.2015 23:34

#Mirro napisał(a) 09.10.2015 21:54
Wszystkiemu winien Pan "Aniołek" korowaj! Cytując klasyków z innych for:
"Korowaj jakiej wiary jesteś duchownym?? A czemu księdza w radzie nie ma?? Przecież to to samo chyba?? Pomyślcie co by było jak byłby ksiądz?? Afera zaraz by była...
Kompromitacja w Radzie białołěki!!
Duchowny zasiada w radzie!!!
Bezrobotny!
podobno w nfz się leczy na papier bezrobotnego za moje wypracowane składki..
Do roboty NIEROBIE!!!
W ulotce przedwyborczej miałeś że jesteś duchownym jakiejś wiary??
Przecież to jest jakaś farsa!!!
Jak nie to wypad!!
W oświadczeniu 27000 zl jako duchowny
To chyba nim jesteś co??
co to za wiara co ma duchownego który ukrywa fakt że jest duchownym??
Dramat zepsucie totalne... "
tak to wygląda niestety...

O Padre korowaj idzie po kogoś?? po 24 to byłoby lekko horrorowate! ;-)
ale przed 24 jest co najmniej komediowo-śmieszne biorąc pod uwagę powyższe...

# jfhdjd

09.10.2015 23:51

Ale z czym Korowaj idzie.
Rozumiem, że:
- sprawi, że wraz z budową gazociągu dzielnica otrzyma np. pieniądze na jakieś cele inwestycyjne;
- sprawi, że metro zostanie wybudowane do Białołęki;
- sprawi, że znajdzie środki na budowę nowych szkół i przedszkoli (bo podobno Jaworski na razie tylko mówi, że zdobył środki, więc skoro odejdzie, to środków nie będzie. Dlaczego miasto miałoby dawać opozycji)?
Co jeszcze sprawi ekipa radnego Korowaja?
Dlaczego ciągle słyszymy, że rozłamowcy narzekają, jak jest źle, ale nie słyszymy - jakie są ich plany dla dzielnicy?

REKLAMA

# Husarz

10.10.2015 00:16

Brawo.
Prawo trzeba przestrzegać i tyle. Teraz może Korowaje, Rabiczki, Oracze i inni uspokoją swoje zapędy na władzę.

# Nic tego nie zatrzyma

10.10.2015 00:30

Żałosne umizgi. Demokracja i tym razem zwycięży. Nie rozumiem tylko po co Jaworski brnie w te opary absurdu. Chłopie lepiej odejdź z honorem niż na taczce wywieziony przez radnych. Twoja kariera w polityce sie juz skończyła!

# Wyborca

10.10.2015 07:37

#oszukany napisał(a) 09.10.2015 22:15
Klakierzy Jaworka, zajmijcie się lepiej tym ile wasz idol Piotruś Pan wziął za przyklepanie gazociągu kosztem mieszkańców.
To będzie dopiero ciekawa lektura. Może wzorem prezydenta "Niebezpieczne związki Piotra J."?

Intetnet az pęka od informacji o tajemniczych ustaleniach Jaworskiego w sprawie gazociągu. Gazeta Wyborcza walcuje Jaworskiego w tej sprawie. Oj prokuratura wejdzie niebawem do ratusza co czuje...

REKLAMA

# na wesoło

10.10.2015 08:12

Szanowni Radni
Szanowna Pani Przewodnicząca
Mleko się wylało, nieważne jakich powodów, ale jest po zawodach
Aby kontynuować zawody można:
1. Natychmiast ogłosić termin posiedzenia Rady Dzielnicy i dokończyć sesję (to do Pani Majchrzak)
2. Mając na uwadze honor i dobro samorządu możecie Państwo Radni wszyscy jak jeden mąż złożyć mandaty radnych co pozwoliłoby zorganizować nowe wybory radnych
3. Zaproponować referendum nad odwołaniem każde z Was co także przyczyni się do rozwiązania problemu
4. Kontynuować gierki w stylu:
- ja nie zwołam sesji i co mi zrobicie (z Misia)
- my pójdziemy do sądu i będziemy się dochodzić (z samych swoich)
Tylko na tym cierpi samorząd czyli my mieszkańcy.
Dlatego apeluję do Państwa honoru (jeśli go jeszcze macie odrobinę)
- podejmijcie szybko honorową decyzję dla dobra samorządu
Dla krzykaczy forumowych mam propozycję:
- przestańcie krzyczeć, zacznijcie zbierać w swoich okręgach podpisy o zwołanie referendum w sprawie odwołania radnych.
Pamiętacie co się stało kiedy ruszyła akcja podpisów przeciwko HGW???
No to zamiast tracić czas na wypisywanie głupot weźta się krzykacze do roboty, idźta na ulice i zbierajta podpisy!!!

# musk

10.10.2015 08:55

na wesoło - pewnie należysz do szczurow które uciekly z PO lub pisiorow którzy rujnują wszystko co nie wyszlo od nich albo klepiesz w klawiaturę za pieniądze albo należysz do tzw partii szmatlawcow, którzy nawet z diablem zawierają koalicje dla własnych partykularnych interesow.

# prokurator

10.10.2015 09:07

#Wyborca napisał(a) 10.10.2015 07:37
Intetnet az pęka od informacji o tajemniczych ustaleniach Jaworskiego w sprawie gazociągu. Gazeta Wyborcza walcuje Jaworskiego w tej sprawie. Oj prokuratura wejdzie niebawem do ratusza co czuje...

#RozliczmyJaworskiego #CelaJużCzeka

REKLAMA

# Tanaka

10.10.2015 09:09

#Mis napisał(a) 09.10.2015 21:49
Prawo według PO: taki sam stan faktyczny i prawny, dwie różne interpretacje.
Przypominam, że w trakcie trwania sesji Rady Miasta nastąpiło zwołanie kolejnej sesji, na której HGW została powołana na stanowisko Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy.
W związku z zaistniałą sytuacją niech PO szykuje się na skuteczne podważenie już wkrótce legitymacji HGW do piastowania stanowiska Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy.
POwcy, czy zdajecie sobie sprawę, że decyzje podjęte przez HGW mogą być nieważne?. Czy zdajecie sobie sprawę z tego, jak niebezpieczny precedens tworzycie? Robicie to tylko po to, żeby utrzymać przez krótki czas kilku wiep... przy korycie. Bo kolejna sesja wkrótce zostanie zwołana i białołęccy nieudacznicy z PO i tak zostaną odwołani.
Pamiętajcie POwcy: przez 8 lat niszczyliście w Polsce wszelką opozycję. Poziom waszej (celowo z małej litery) buty i arogancji dorównuje jedynie poziomowi waszego chamstwa i prostactwa. Nie potraficie żyć w państwie demokratycznym. Ciągnie Was do systemu, w którym to wasza partia ma zawsze rację. Przez 8 lat zrobiliście z Polski korupcyjne bagno. Wprowadziliście w kraju demokraturę. Za Waszych rządów nic w tym kraju nie działa. Kwitnie donosicielstwo i nepotyzm. Najlepiej za Waszych rządów mają się kanalie. Zwykły człowiek czuje w stworzonym przez Was państwie, jak zaszczute zwierzę. Wasz były prezydent dopuścił do kradzieży w swojej własnej kancelarii. Sponiewierał godność urzędu, który zajmował. Wszędzie, gdzie pojawią się wasi ludzie robi się syf i groteska . Polska po waszych rządach wygląda, jak surrealistyczny obraz Dalego. Zrobiliście z mojego kraju kubistyczną zabawkę. Wszystko tu teraz funkcjonuje tak, jakbyśmy byli częścią chorego snu, który śni się naćpanemu alkoholikowi? Nie wstyd wam? Zresztą... pisać do was o wstydzie, to tak jakby rozmawiać na ten temat z bydłem rogatym. Ten sam poziom zrozumienia.
Pamiętajcie:
Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie.
Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę.
I jeszcze jedno: Jaworski, po co ci to? Nie lepiej przeprosić i grzecznie się wycofać, nie robiąc zamieszania?

Zgadzam sie Pan Jaworski niech juz odejdzie i sie nie kompromituje.

# tik

10.10.2015 09:56

o następny platny pismak- ile dostajecie za wpis po zl

 tarantula01

10.10.2015 10:46

@na wesoło
Jak Ja i inni, obecni radni zrzekniemy się honorowo mandatów, to nie spowoduje to rozpisania nowych wyborów. Po prostu na nasze miejsca wejdą osoby z kolejnych pozycji na listach, które to osoby zostały obdarzone podczas ostatnich wyborów jeszcze mniejszym zaufaniem społecznym niż My.
Ja nie boję się referendum i chętnie poddam się weryfikacji mieszkańców.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 tarantula01

10.10.2015 10:46

@na wesoło
Jak Ja i inni, obecni radni zrzekniemy się honorowo mandatów, to nie spowoduje to rozpisania nowych wyborów. Po prostu na nasze miejsca wejdą osoby z kolejnych pozycji na listach, które to osoby zostały obdarzone podczas ostatnich wyborów jeszcze mniejszym zaufaniem społecznym niż My.
Ja nie boję się referendum i chętnie poddam się weryfikacji mieszkańców.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

# wasz wk... wyborca

10.10.2015 11:02

tarantula01 napisał(a) 10.10.2015 10:46
@na wesoło
Jak Ja i inni, obecni radni zrzekniemy się honorowo mandatów, to nie spowoduje to rozpisania nowych wyborów. Po prostu na nasze miejsca wejdą osoby z kolejnych pozycji na listach, które to osoby zostały obdarzone podczas ostatnich wyborów jeszcze mniejszym zaufaniem społecznym niż My.
Ja nie boję się referendum i chętnie poddam się weryfikacji mieszkańców.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

To może radni zgodnie przegłosują samorozwiązanie się Rady Dzielnicy? To dobry pomysł na oczyszczenie atmosfery

 tarantula01

10.10.2015 11:22

Nie jestem prawnikiem, ale wg mnie Rada Dzielnicy nie może się sama rozwiązać. To może zrobić Rada Warszawy, której decyzja pociągnie za sobą rozwiązanie Rad wszystkich dzielnic i nowe wybory w całej gminie.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 tarantula01

10.10.2015 11:22

Nie jestem prawnikiem, ale wg mnie Rada Dzielnicy nie może się sama rozwiązać. To może zrobić Rada Warszawy, której decyzja pociągnie za sobą rozwiązanie Rad wszystkich dzielnic i nowe wybory w całej gminie.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

# cobra22

10.10.2015 11:24

głupstwa wypisujecie łącznie z pająkiem.

# wasz wk... wyborca

10.10.2015 11:42

tarantula01 napisał(a) 10.10.2015 11:22
Nie jestem prawnikiem, ale wg mnie Rada Dzielnicy nie może się sama rozwiązać. To może zrobić Rada Warszawy, której decyzja pociągnie za sobą rozwiązanie Rad wszystkich dzielnic i nowe wybory w całej gminie.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

Może sama się rozwiązać. Natomiast Rada Warszawy może taką decyzję zakwestionować. Dlatego lepiej jest zebrać podpisy mieszkańców pod wnioskiem o referendum w sprawie odwołania Rady Dzielnicy

# lutek

10.10.2015 12:22

a mi to przypomina białoruś wierchuszka z PO wie lepiej co nam tu nada

# na wesoło

10.10.2015 13:02

tarantula01
ma Pan rację. Po Was wejdą inni.
Mam do Pana pytanie.
Czy obrady Rady w dniu 6 października były zgodne z art. 22 pkt. 4 i dalszymi statutu dzielnicy??
4. Na wniosek Prezydenta, Zarządu Dzielnicy lub co najmniej 1/4 ustawowego składu Rady Dzielnicy, Przewodniczący Rady Dzielnicy obowiązany jest zwołać sesję na dzień przypadający w ciągu 7 dni od dnia złożenia tego wniosku. Wniosek o zwołanie sesji powinien zawierać porządek obrad sesji
wraz z projektami uchwał.
5. Do zawiadomienia o zwołaniu sesji w trybie ust. 4 nie stosuje się terminu określonego w ust. 2. Zawiadomienie takie powinno zostać dokonane niezwłocznie.
6. Jeżeli wnioskodawcami zwołania sesji są radni, wyznaczają oni spośród siebie przedstawiciela upoważnionego do reprezentowania ich w sprawach dotyczących tej sesji.
7. Zawiadomienie o sesji, porządek jej obrad, projekty uchwał ujętych w porządku obrad oraz inne, niezbędne materiały wykłada się do skrytek radnych w terminie, o którym mowa w ust. 2, z zastrzeżeniem ust. 5 zd. 2, oraz udostępnia się w Biuletynie Informacji Publicznej i na stronie internetowej Dzielnicy.
Nie udostępnia się dokumentów, względem których istnieje ustawowe ograniczenie ich jawności. Na pisemne żądanie radnego materiały mogą być przekazywane wyłącznie pocztą elektroniczną.
8. Dla ważności zwołania sesji niezbędne jest, by termin, o którym mowa w ust. 2, był zachowany wobec radnych i członków Zarządu Dzielnicy.
9. W razie niezwołania przez Przewodniczącego Rady Dzielnicy sesji w terminie określonym w ust. 1, sesję może zwołać Prezydent. W takim przypadku Prezydent zawiadamia o sesji oraz w porozumieniu z Wiceprzewodniczącymi Rady Dzielnicy ustala porządek obrad. § 19 ust. 2 stosuje się odpowiednio.
§ 23
1. Porządek obrad sesji ustala Przewodniczący Rady Dzielnicy.
2. Porządek obrad obejmuje w szczególności:
1) przyjęcie protokołu obrad poprzedniej sesji;
2) rozpatrzenie projektów uchwał (stanowisk) i przyjęcie uchwał (stanowisk);
3) interpelacje i zapytania radnych.
3. Rada Dzielnicy, na wniosek radnego lub Zarządu Dzielnicy, może wprowadzić zmiany w porządku obrad bezwzględną większością głosów ustawowego składu Rady Dzielnicy.
4. Do zmiany porządku obrad sesji zwołanej w trybie § 22 ust. 4 stosuje się ust. 3
z tym, że dodatkowo wymagana jest zgoda wnioskodawcy zwołania takiej sesji.
Jeśli wszystko odbyło się zgodnie ze statutem a Prezydent nie zwołał posiedzenia Rady dzielnicy to jest problem, nie tylko prawny ale etyczny i być może polityczny.
do musk
nie obrażaj ludzi

# babcia

10.10.2015 15:58

radny Tumasz pisze o gminach , przecież od wielu lat w Warszawie jest inna struktura . Pan radny Tumasz tego nie wie a pieniądze to czy pan wie od kogo bierze.

# wnuczek

10.10.2015 16:44

do babci
Zagadnienia ustroju miasta stołecznego Warszawy reguluje ustawa z dnia 15 marca 2002 r. o ustroju miasta stołecznego Warszawy. Stanowi ona, iż Warszawa jest gminą mającą status miasta na prawach powiatu. Organem stanowiącym jest Rada m.st. Warszawy. Liczy ona 60 radnych, wybieranych w czteroprzymiotnikowych wyborach (bezpośrednich, równych, tajnych i powszechnych).
Ustawa stwierdza także, iż poza zadaniami przewidzianymi przepisami dotyczącymi samorządu gminnego i powiatowego, m.st. Warszawa zapewnia warunki niezbędne do:
funkcjonowania w mieście naczelnych i centralnych organów państwa, obcych przedstawicielstw dyplomatycznych i urzędów konsularnych oraz organizacji międzynarodowych,
przyjmowania delegacji zagranicznych,
funkcjonowania urządzeń publicznych o charakterze infrastrukturalnym, mających znaczenie dla stołecznych funkcji miasta.

# babcia

10.10.2015 17:08

a gdzie znajduje się Urzad Gminy Warszawa Bialoleka mamy radnych gminnych Bialoleki.No widzisz ja babcia stara a ty wnuczek wykształcony - cos mi się w glowie miesza - musze naleweczki napic się. Ja w miescie Suwalki mieszkałam a teraz mieszkam w gmine Warszawa

# babcia

10.10.2015 17:19

Babcia serdecznie przeprasza Pana radnego Wojciecha Tumasza za niewiedze zwiazana ze starośćia. Tak dla poprawnosci Gmina Miejska Warszawa Dziekuje wnuczkowi za oświecenie mnie. Mój status ulegl degradacji.

# wnuczek

10.10.2015 17:30

Babciu
Warszawa jest gminą mającą status miasta na prawach powiatu
Białołęka była Gminą w latach 1994 do 2002
Wtedy miała własny samorządny budżet, którym dysponowali radni Gminy Białołęka
To Babci napisałem to wyciąg z internetu
A pisałem to po 3 piwach
Teraz zabieram się do nalewki z aronni

# waterlo

10.10.2015 18:33

Prawda jest taka POło ma zamówienie polityczne rękoma Jaworskieg trzyma stołek, przecież to jest bezsensu. Jaworski przecież jest już totalnie przegrany i niechce tego robić ale musi bo ma taki rozkaz od swojego szefa, przecież samodzielnie nie działa się w partii. Jaworskiego nikt już poważnie nie traktuje w ratuszu jak demokratyczna większość radnych zamierza go zwolnić dyscyplinarnie! Sztuczki prawne pomogą tylko do wyborów, a później ratusz wyczyszczą do bólu, ze skorumpowanych partyjniaków i sługusów partyjnych! Może będzie w końcu lepiej. :)

 tarantula01

10.10.2015 18:40

@na wesoło
Sesja http://bialoleka.waw.pl/sesja-14-xii_sesja_rady_dzielnicy_bialoleka_m_st.html.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 tarantula01

10.10.2015 18:40

@na wesoło
Sesja http://bialoleka.waw.pl/sesja-14-xii_sesja_rady_dzielnicy_bialoleka_m_st.html.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

# na poważnie

10.10.2015 21:02

Panie Wojciechu
Dziękuję za te materiały.
Teraz wiem, że Pani Anna Majchrzak nie chce (bo przecież może) zamknąć poprzedniej sesji.
Jest to typowa obstrukcja przed utratą władzy.
Jestem osobą, która nie jest partyjna dlatego są mi obojętne rozgrywki partyjne.
Jestem cząstką samorządu Białołęckiego dlatego tą drogą będę robić wszystko dla dobra wspólnego.
Dlatego kieruję do wszystkich uczestników tego forum, którym dobro wspólne leży na sercu apel:
przestańcie hejtować zacznijcie myśleć jak zaradzić temu co się dzieje.
Ja mam taką propozycję.
Zacznijmy pisać do Pani Przewodniczącej petycje o zamknięcie poprzedniej sesji i zwołanie nowej sesji rady dzielnicy zgodnie z ustawą z dnia11 lipca 2014 roku o petycjach (do poczytania na stronie sejmu).
Pisanie bzdur i opluwanie siebie na wzajem w internecie jest dowodem niedojrzałości społecznej, a przecież wielu z was krzykaczy uważa się za oświeconych i obywatelskich (nie mylić z platformą).

# hejter

10.10.2015 23:43

Waterlo -wyczyszcza ze skorumpowanych partyjniakow i slugusow i później będzie lepiej. Przyjda nowi slugusi, którzy zaraz się skorumpują tylko pod innym szyldem

# turbodynomen

11.10.2015 14:21

#na poważnie napisał(a) 10.10.2015 21:02
Panie Wojciechu
Dziękuję za te materiały.
Teraz wiem, że Pani Anna Majchrzak nie chce (bo przecież może) zamknąć poprzedniej sesji.
Jest to typowa obstrukcja przed utratą władzy.
Jestem osobą, która nie jest partyjna dlatego są mi obojętne rozgrywki partyjne.
Jestem cząstką samorządu Białołęckiego dlatego tą drogą będę robić wszystko dla dobra wspólnego.
Dlatego kieruję do wszystkich uczestników tego forum, którym dobro wspólne leży na sercu apel:
przestańcie hejtować zacznijcie myśleć jak zaradzić temu co się dzieje.
Ja mam taką propozycję.
Zacznijmy pisać do Pani Przewodniczącej petycje o zamknięcie poprzedniej sesji i zwołanie nowej sesji rady dzielnicy zgodnie z ustawą z dnia11 lipca 2014 roku o petycjach (do poczytania na stronie sejmu).
Pisanie bzdur i opluwanie siebie na wzajem w internecie jest dowodem niedojrzałości społecznej, a przecież wielu z was krzykaczy uważa się za oświeconych i obywatelskich (nie mylić z platformą).

Pani Anna Majchrzak niszczy demokrację, skandal, rozliczamy i pamiętamy!

# na poważnie

11.10.2015 14:51

Skoro jest tak jak napisał turbodynomen i wielu innych forumowiczów,
a nawet jeśli tak nie jest to niech to wyjaśni Pani Anna Majchrzak na sesji rady dzielnicy a nie w gazecie.
Nam mieszkańcom pozostaje apelować do Pani Przewodniczącej w każdej dostępnej formie o jak najszybsze zwołanie sesji rady dzielnicy.
Skoro już tak się stało Pani Przewodnicząca, to prędzej czy później 14-tka złoży wniosek o Pani odwołanie. Przeciąganie liny nie ma najmniejszego sensu, bo to szkodzi samorządowi czyli mieszkańcom.
Jestem pewien, że czyta Pani to forum, choćby z samej ciekawości.
Dlatego w interesie publicznym, dla dobra samorządu białołęckiego apeluję do Pani (taką quazi petycją- nieformalną) o jak najszybsze zwołanie zawieszonej sesji rady dzielnicy.
Przecież ślubowała nam Pani pracę i działania na rzecz mieszkańców.
Przeciąganie tej sprawy ośmiesza nie tylko Państwa radnych, ale także nas mieszkańców bo moi znajomi z innych dzielnic śmieją się tego.
A ja szczerze przyznam nie lubię być ośmieszany szczególnie przez moich przedstawicieli w samorządzie.
Pozdrawiam, życzę odwagi, pokory i umiejętności pogodzenia się z ewentualną porażką.

# wkurzony Tym szitem

11.10.2015 15:04

Oj pajacyki tak śpieszno wam na te stołki??
Tak wam pseudo samorządowcy!
Ile nas mieszkańców będą kosztować wasze walki o krzesła??
To jest dla was najważniejsze??
#Novy napisał(a) 09.10.2015 22:27
buahaha!!!!
Widziałem że Klimiuk już sobie "sweet focie" na krześle Przewodniczącej robił...
BUAHAHAHA
I co spadł?? :-D
A tak prędko oznajmił światu że jest przewodniczącym i zaraz po tej pseudo radzie "sweet focie" na krześle strzela... buahahaha :-D
no powiem szczerze że to naprawdę poziom tych partyjniaków z samej góry...
Może wielka kariera przed panem klimiukiem??
Jakim to trzeba być rządnym władzy żeby coś takiego zrobić??
Ludzie zacznijcie pracować dla mieszkańców a nie stołki wam w głowach!
Powiem szczerze że jak obserwuję Panią Przewodniczącą to nie umieściła ani jednego zdjęcia na fb jak siedzi na "stołku" przez całą swoją dotychczasową prace czyli prawie rok!
A pan klimiuk w jeden dzień??!!
właśnie taka różnica jest miedzy nimi i proszę mi uwierzyć ja to widzę i mam nadzieję wiele osób.
Pozdrawiam.

i co powiecie wredne szczurki??

# wkurzony Tym szitem

11.10.2015 15:06

#Mirro napisał(a) 09.10.2015 21:54
Wszystkiemu winien Pan "Aniołek" korowaj! Cytując klasyków z innych for:
"Korowaj jakiej wiary jesteś duchownym?? A czemu księdza w radzie nie ma?? Przecież to to samo chyba?? Pomyślcie co by było jak byłby ksiądz?? Afera zaraz by była...
Kompromitacja w Radzie białołěki!!
Duchowny zasiada w radzie!!!
Bezrobotny!
podobno w nfz się leczy na papier bezrobotnego za moje wypracowane składki..
Do roboty NIEROBIE!!!
W ulotce przedwyborczej miałeś że jesteś duchownym jakiejś wiary??
Przecież to jest jakaś farsa!!!
Jak nie to wypad!!
W oświadczeniu 27000 zl jako duchowny
To chyba nim jesteś co??
co to za wiara co ma duchownego który ukrywa fakt że jest duchownym??
Dramat zepsucie totalne... "
tak to wygląda niestety...

A to pozostało bez odpowiedzi?? :-D

# wkurzony Tym szitem

11.10.2015 15:19

#PRAWDAjestJEDNA napisał(a) 09.10.2015 21:40
Cytując klasyków:
#Zofia z Nowodworów
Trochę sobie poczytałam o tych ostatnich ekscesach zorganizowanych przez tzw. przedstawicieli mieszkańców, których połowa prawdopodobnie nie rozumie co robi. Pracowałam kiedyś w w jednej z gmin warszawskich ale nie Białołęce. W odróżnieniu od większości z tutejszych forumowiczów znam ustawy prawne i procedury istniejące kiedyś i obecnie. I żal mi tych, którzy tak gwałtownie atakują obecną ekipę na Białołęce. Dlaczego? Bo przy dzisiejszej sytuacji to mogą oni spokojnie rządzić do końca kadencji. I to najzupełniej legalnie. Zresztą trudno odmówić Jaworskiemu sprawności i rozmachu inwestycyjnego. A ludzi interesuje czy ich dzieciak trafi do przedszkola, czy będzie nowa szkoła itp. Ta ekipa ma konkretne dokonania i w ten sposób jest realna szansa, że nowe inwestycje powstaną. Argumenty, że "demokracja na Białołece jest zagrożone" są kretyńskie i tak naprawdę nikogo nie obchodzą, bo nikogo normalnego nie interesuje rozróba przedwyborcza PIS i grupy nawiedzonych radnych. Zwłaszcza, że ci ludzie plotą trzy po trzy i nie wiadomo o co im chodzi. W pewnym sensie rozumiem PIS. PO to ich polityczny przeciwnik więc trzeba ich pozbawić władzy. Jaki jest cel jednak pp. Basińskiego, Tumasza, Olszewskiej, Rabiczko i jakiejś tam Gajewskiej - tego nie potrafię zrozumieć. Dlaczego ci ludzie firmują hucpę polityczną PIS a większość z nich to podobno radni z komitetów lokalnych podonbno apolityczni. Czy PIS będzie lepiej zarządzał i rządził? Wątpię. Jak obserwuję tych ludzi to nie wiem czy potrafiliby sprawnie zarządzić sklepem warzywnym, żeby nie upadł...
ale celnie oj dobrze, że ludzie widzą kto jest kim :-)
Duchowny i paka z warzywniaka :-)
Buahaha

# antybeton

11.10.2015 16:38

#Wyborca napisał(a) 10.10.2015 07:37
Intetnet az pęka od informacji o tajemniczych ustaleniach Jaworskiego w sprawie gazociągu. Gazeta Wyborcza walcuje Jaworskiego w tej sprawie. Oj prokuratura wejdzie niebawem do ratusza co czuje...

#RozliczmyJaworskiego
#DzieńSznura

# wkurzony Tym szitem

11.10.2015 18:30

#rozliczmyKorowaja
#warzywniakGrupNever!

# .ll..

11.10.2015 18:48

A mi się zdaje, że przez takie działania PO jeszcze bardziej przegra wybory.

# antybeton

11.10.2015 19:20

#wkurzony Tym szitem napisał(a) 11.10.2015 18:30
#rozliczmyKorowaja
#warzywniakGrupNever!

Tylko to nie Korowaj podjął decyzję o budowie gazociągu tak, że narazi on zdrowie i życie ludzi. Zrobił to (jeszcze) panujący burmistrz. I trzeba go za to rozliczyć!

# arni

11.10.2015 19:26

Myślicie, że PiS z lokalnymi będzie lepiej sprawował władze. Przecie oni się już kłócą między sobą o stołki.
Kto ma być kim. Korowaj jest głodny stanowisk, no i kasy. W końcu ma duży kredyt, który sam się nie spłaci.
On tak udaje, jak mało kto. Sztuczki ma opanowane. Wkrótce PiS się o tym przekonać i będzie dym.

# cojaturobię

11.10.2015 19:57

Fajnie uciekają i kluczą klakierzy Piotrusia jak się pojawia trudny temat :-))))))

# wkurzony Tym szitem

11.10.2015 21:35

A temat korowaja duchownego??
no co jest??
A ksiądz w radzie byłby ok??

# wkurzony Tym szitem

11.10.2015 23:33

A temat korowaja duchownego??
no co jest??
A ksiądz w radzie byłby ok??
odpowiedzi brak...
bo chyba jest duchownym skoro w oświadczeniu majątkowym pisze o przychodzie z tytułu bycia duchownym 27000 zł jako bezrobotny...
A na nfz też się leczy na bezrobotnego??
Za nasze składki?? Bez żartów panie Radny niedoszły kandydacie na posła!
Pan zostawi naszą dzielnicę i podatników w spokoju to może na pana miejsce wejdzie ktoś godny sprawowania urzędu...

# Miś

12.10.2015 03:55

Jaworski, weź się odwal od Pana Korowaja. Przestań szczuć na siebie ludzi. Jaworski, twój upadek staje się coraz bardziej widowiskowy i żałosny.
Jaworski, po raz trzeci i ostatni pytam, czy przemyślałeś swoje odejście?

# Miś

12.10.2015 03:56

Jaworski, weź się odwal od Pana Korowaja. Przestań szczuć na siebie ludzi. Jaworski, twój upadek staje się coraz bardziej widowiskowy i żałosny.
Jaworski, po raz trzeci i ostatni pytam, czy przemyślałeś swoje odejście??

# Miś

12.10.2015 03:56

Jaworski, weź się odwal od Pana Korowaja. Przestań szczuć na siebie ludzi. Jaworski, twój upadek staje się coraz bardziej widowiskowy i żałosny.
Jaworski, po raz trzeci i ostatni pytam, czy przemyślałeś swoje odejście???

# gość

12.10.2015 10:10

kiedy rada warszawy będzie debatować nad kwestia unieważnienia uchwał z ostatniej sesji rady dzielnicy bialoleka?

# wkurzony Tym szitem

12.10.2015 10:53

#wkurzony Tym szitem napisał(a) 11.10.2015 23:33
A temat korowaja duchownego??
no co jest??
A ksiądz w radzie byłby ok??
odpowiedzi brak...
bo chyba jest duchownym skoro w oświadczeniu majątkowym pisze o przychodzie z tytułu bycia duchownym 27000 zł jako bezrobotny...
A na nfz też się leczy na bezrobotnego??
Za nasze składki?? Bez żartów panie Radny niedoszły kandydacie na posła!
Pan zostawi naszą dzielnicę i podatników w spokoju to może na pana miejsce wejdzie ktoś godny sprawowania urzędu...
i znowu temat "przysypany"
oj niewygodny temat troszkę co?

# wkurzony Tym szitem

12.10.2015 11:34

#Novy napisał(a) 09.10.2015 22:27
buahaha!!!!
Widziałem że Klimiuk już sobie "sweet focie" na krześle Przewodniczącej robił...
BUAHAHAHA
I co spadł?? :-D
A tak prędko oznajmił światu że jest przewodniczącym i zaraz po tej pseudo radzie "sweet focie" na krześle strzela... buahahaha :-D
no powiem szczerze że to naprawdę poziom tych partyjniaków z samej góry...
Może wielka kariera przed panem klimiukiem??
Jakim to trzeba być rządnym władzy żeby coś takiego zrobić??
Ludzie zacznijcie pracować dla mieszkańców a nie stołki wam w głowach!
Powiem szczerze że jak obserwuję Panią Przewodniczącą to nie umieściła ani jednego zdjęcia na fb jak siedzi na "stołku" przez całą swoją dotychczasową prace czyli prawie rok!
A pan klimiuk w jeden dzień??!!
właśnie taka różnica jest miedzy nimi i proszę mi uwierzyć ja to widzę i mam nadzieję wiele osób.
Pozdrawiam.
A to??
Może jeszcze dokumenty podpisywał skierowane nie do siebie?? Pan Prawnik z prawa i sprawiedliwości!
To kpina jest jakaś!!
Taboreciarze z pis i warzywniaka :-)

# gość

12.10.2015 11:43

#wkurzony Tym szitem
jaki masz problem?
stek chaotycznych wypowiedzi. Może tak raz a konkretnie, powiedz co Cię boli i przestań spamować.
ponawiam:
kiedy rada warszawy będzie debatować nad kwestia unieważnienia uchwał z ostatniej sesji rady dzielnicy bialoleka?

# gość

12.10.2015 13:49

i mam odpowiedź. Majchrzak nadal przewodniczącą:
http://warszawa.wyborcza.pl/ warszawa/1,34862,19009676, bialoleka-gronkiewicz-waltz- uniewaznia-zmiane-przewodniczacej.html

# Łojej

12.10.2015 13:59

Haha to można bardziej konkretnie?? :-)
#Novy napisał(a) 09.10.2015 22:27
buahaha!!!!
Widziałem że Klimiuk już sobie "sweet focie" na krześle Przewodniczącej robił...
BUAHAHAHA
I co spadł?? :-D
A tak prędko oznajmił światu że jest przewodniczącym i zaraz po tej pseudo radzie "sweet focie" na krześle strzela... buahahaha :-D
no powiem szczerze że to naprawdę poziom tych partyjniaków z samej góry...
Może wielka kariera przed panem klimiukiem??
Jakim to trzeba być rządnym władzy żeby coś takiego zrobić??
Ludzie zacznijcie pracować dla mieszkańców a nie stołki wam w głowach!
Powiem szczerze że jak obserwuję Panią Przewodniczącą to nie umieściła ani jednego zdjęcia na fb jak siedzi na "stołku" przez całą swoją dotychczasową prace czyli prawie rok!
A pan klimiuk w jeden dzień??!!
właśnie taka różnica jest miedzy nimi i proszę mi uwierzyć ja to widzę i mam nadzieję wiele osób.
Pozdrawiam.
A to??
Może jeszcze dokumenty podpisywał skierowane nie do siebie?? Pan Prawnik z prawa i sprawiedliwości!
To kpina jest jakaś!!
Taboreciarze z pis i warzywniaka :-)
Bo tak to wygląda
pozdrawiam

# Czesława

12.10.2015 14:01

Piotr Jaworski ma wiele na swoim sumieniu. Mam nadzieję, że za krzywdzące innych ludzi decyzje już wkrótce odpowie, bo w pełni sobie na to zapracował i zasłużył. To o czym Państwo piszecie na tym forum, to jest tylko czubek góry lodowej, z której już niedługo zejdzie duża lawina przewinień P.Jaworskiego. Ale tak to już jest w życiu Panie Burmistrzu, że "nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka"...
Może ta cała sytuacja nauczy P.Jaworskiego trochę pokory i szacunku dla innych ludzi, bo na kulturę w jego wykonaniu jest już niestety za późno.

# gość

12.10.2015 14:08

Fakt, kulturą nigdy nie grzeszył.

# aleLypton

12.10.2015 14:10

#wkurzony Tym szitem napisał(a) 11.10.2015 23:33
A temat korowaja duchownego??
no co jest??
A ksiądz w radzie byłby ok??
odpowiedzi brak...
bo chyba jest duchownym skoro w oświadczeniu majątkowym pisze o przychodzie z tytułu bycia duchownym 27000 zł jako bezrobotny...
A na nfz też się leczy na bezrobotnego??
Za nasze składki?? Bez żartów panie Radny niedoszły kandydacie na posła!
Pan zostawi naszą dzielnicę i podatników w spokoju to może na pana miejsce wejdzie ktoś godny sprawowania urzędu...
i znowu temat "przysypany"
oj niewygodny temat troszkę co?
#Wkurzony przestań spamować
bo mieszkańcy jeszcze się dowiedzą Zbyt dużo o #pakaZwarzywni:-D

# listek

12.10.2015 14:12

Burmistrzowie razem z przewodniczącą pociągną PO w wyborach na dno to i partia się ich szybko pozbędzie. Pewnie przy okazji trochę brudów wyjdzie.
Urzędnicy mają się czego bać, bo nowa władza może kazać pracować.

# aleLypton

12.10.2015 14:17

#PakaZwarzywniaka oczywiście :-)

# Alla

12.10.2015 14:27

My widzimy co "robicie dla dzielnicy" dzielni bezpartyjni i bezinteresowni partyjniacy!
Będziecie się płaszczyć jak co 4 lata...
ale nie tym razem..
Miarka się przebrała!
Tylko stanowiska wam w głowach!
Robicie to wbrew mieszkańcom!
A tych 20 klakierów co ich bierzecie to rodziny wasze??
Bo z kim nie rozmawiam o tym bałaganie co zrobiliście to jest przeciwny..
to tych parę osób ma decydować za kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców??
Śmieszni jesteście serio...

# gość

12.10.2015 14:31

PO na Białołęce to tylko kwestia czasu. Pani Majchrzak jak długo nie będzie Pani wznawiać sesji???
Mam dość tych PO - niedasi.
Może w końcu przyjdzie Wam odpowiedzieć za układy z deweloperami i chaotyczny rozwój ZB. Najwyższa pora.

# Wajdek

12.10.2015 14:46

I za podpisywanie dokument

# Tarchoman

12.10.2015 17:22

#Alla napisał(a) 12.10.2015 14:27
My widzimy co "robicie dla dzielnicy" dzielni bezpartyjni i bezinteresowni partyjniacy!
Będziecie się płaszczyć jak co 4 lata...
ale nie tym razem..
Miarka się przebrała!
Tylko stanowiska wam w głowach!
Robicie to wbrew mieszkańcom!
A tych 20 klakierów co ich bierzecie to rodziny wasze??
Bo z kim nie rozmawiam o tym bałaganie co zrobiliście to jest przeciwny..
to tych parę osób ma decydować za kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców??
Śmieszni jesteście serio...
Też tak myślę

# zeraniak

12.10.2015 17:59

A co zrobila obecna ekipa dla dzielnicy? Wymiencie prosze bo ja jakos nie widze, dodam ze mieszkam na Zeraniu. Chyba ze miara sukcesu jest ilosc pozwolen dla deweloperow na budowanie osiedli

# Waldii

12.10.2015 18:22

obecna ekipa załatwiała pozwolenia na budowy szkół i żłobków i pewnie też kasę na te cele...
i pewnie w tym jest cały problem, że wy przyjdziecie na załatwione i dogadane i powiecie że to wasze dzieło co?? mam rację??
biorąc pod uwagę zapędy niektórych żeby zagarnąć dla siebie dokonania innych przed wyborami co miało miejsce nie raz nie dwa i nie trzy lecz wiele więcej to ta wasza determinacja mnie już nie dziwi...
A i jeszcze jedno co z tym szpitalem politycy z imb bo przed wyborami to was pełno było a teraz pochowani na forach..
#Alla napisał(a) 12.10.2015 14:27
My widzimy co "robicie dla dzielnicy" dzielni bezpartyjni i bezinteresowni partyjniacy!
Będziecie się płaszczyć jak co 4 lata...
ale nie tym razem..
Miarka się przebrała!
Tylko stanowiska wam w głowach!
Robicie to wbrew mieszkańcom!
A tych 20 klakierów co ich bierzecie to rodziny wasze??
Bo z kim nie rozmawiam o tym bałaganie co zrobiliście to jest przeciwny..
to tych parę osób ma decydować za kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców??
Śmieszni jesteście serio...
Popieram te słowa 100%

# Sergiusz C.

12.10.2015 18:35

Cytuję coś konkretnego z innego art. 100% popieram!
#O-SRACZ
KIEPSKI ZARZĄD BO POWINIEN POGNAĆ TEGO KOROWAJA WICHRZYCIELA KADENCJĘ TEMU...
ILE PIENIĘDZY JESZCZE POTRZEBUJE PAN KOROWAJ??
LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ!!
KOROWAJ I RESZTA WICHRZYCIELI ATAKUJE BO CHCE WŁADZY I NIE OBCHODZĄ ICH ZAPLANOWANE INWESTYCJE BO ONI TAM NIE SĄ DLA MIESZKAŃCÓW TYLKO DLA SPEŁNIENIA SWOICH "WIELKICH AMBICJI"!
A PIS KORZYSTA BO PRZED WYBORAMI SUKCES OGŁOSIĆ TO NIBY IN PLUS ALE JA DAWNY WYBORCA PISU WSTYDZĘ SIĘ ZA NICH...
Z PRAWEM NIE MAJĄ NIC WSPÓLNEGO POZA NAZWĄ...
ILE NAS TE WASZE WALKI O STOŁKI BĘDĄ KOSZTOWAĆ RADNI PISU I RESZTA??
ILE SZKÓŁ??
ILE PRZEDSZKOLI??
ILE ODPRAW DLA PRACOWNIKÓW URZĘDU??
BO PIS PRZECIEŻ PRZYPROWADZI SWOICH TABORECIARZY I NIE ISTOTNE KOSZTA...
WSTYD MI ZA WAS KARIEROWICZE!
Jakie to prawdziwe!

# zeraniak

12.10.2015 18:56

#Waldii napisał(a) 12.10.2015 18:22
obecna ekipa załatwiała pozwolenia na budowy szkół i żłobków i pewnie też kasę na te cele...

Aha. Czyli nic nie zrobili bo takie rzeczy jak pozwolenia moze zalatwic ktokolwiek. Kasa jest zapewniona, swietnie. Po ilu latach? Te inwestycje powinny juz stac a nie byc dopiero w planach.
Wiec teraz pytanie, prosze o odpowiedz. Od ilu lat PO rzadzi w dzielnicy?

# bez mydlenia oczu

12.10.2015 19:03

#zeraniak napisał(a) 12.10.2015 18:56
Od ilu lat PO rzadzi w dzielnicy?
od bardzo wielu lat, trudno policzyć od jak wielu, najstarsi białołęczanie tego nie pamiętają, szmat czasu.

# Alla

12.10.2015 19:14

To mnie i wielu innych nie interesuje!
Te wasze gierki bo jest dobrze!
Ile wasze gierki będą nas mieszkańców kosztować??
do polityków bezpartyjnych.

# antybeton

12.10.2015 20:09

#zeraniak napisał(a) 12.10.2015 18:56
Od ilu lat PO rzadzi w dzielnicy?

Odpowiedzi jak nie było tak nie ma. Tego też nie wiecie?

# aleJazz:-)

12.10.2015 20:40

#DuchovnyIpakaZwarzywniaka
I tyle w temacie ludzi chcących dorwać się do władzy!
#Novy napisał(a) 09.10.2015 22:27
buahaha!!!!
Widziałem że Klimiuk już sobie "sweet focie" na krześle Przewodniczącej robił...
BUAHAHAHA
I co spadł?? :-D
A tak prędko oznajmił światu że jest przewodniczącym i zaraz po tej pseudo radzie "sweet focie" na krześle strzela... buahahaha :-D
no powiem szczerze że to naprawdę poziom tych partyjniaków z samej góry...
Może wielka kariera przed panem klimiukiem??
Jakim to trzeba być rządnym władzy żeby coś takiego zrobić??
Ludzie zacznijcie pracować dla mieszkańców a nie stołki wam w głowach!
Powiem szczerze że jak obserwuję Panią Przewodniczącą to nie umieściła ani jednego zdjęcia na fb jak siedzi na "stołku" przez całą swoją dotychczasową prace czyli prawie rok!
A pan klimiuk w jeden dzień??!!
właśnie taka różnica jest miedzy nimi i proszę mi uwierzyć ja to widzę i mam nadzieję wiele osób.
Pozdrawiam.
uwaga ekipa z warzywniaka się wykrusza powoli....
:-Ď

# Miś

13.10.2015 05:51

Zarząd dzielnicy na czele z Jaworskim ogłupia mieszkańców i uczestników tego forum.
Albo jest demokracja i Jaworski pakuj manaty, albo demokracji nie ma (za twoich rządów demokracja w Dzielnicy przestała funkcjonować). W obu przypadkach Rada Dzielnicy wywali cię z Urzędu przy Modlińskiej.

# Miś

13.10.2015 05:51

Zarząd dzielnicy na czele z Jaworskim ogłupia mieszkańców i uczestników tego forum.
Albo jest demokracja i Jaworski pakuj manaty, albo demokracji nie ma (za twoich rządów demokracja w Dzielnicy przestała funkcjonować). W obu przypadkach Rada Dzielnicy wywali cię z Urzędu przy Modlińskiej..

# Miś

13.10.2015 05:51

Zarząd dzielnicy na czele z Jaworskim ogłupia mieszkańców i uczestników tego forum.
Albo jest demokracja i Jaworski pakuj manaty, albo demokracji nie ma (za twoich rządów demokracja w Dzielnicy przestała funkcjonować). W obu przypadkach Rada Dzielnicy wywali cię z Urzędu przy Modlińskiej...

# tak

13.10.2015 06:14

mis -leczenie twoje w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym nie dalo rezultatow - musisz znaleźć inny

# tak

13.10.2015 06:15

leczenie twoje w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym nie dalo efektow - musisz znaleźć inny

# zeraniak3

13.10.2015 07:18

No ale Mis ma racje. Przeciez golym okiem widac ktore posty tutaj pisze osobiscie burmistrz "w obronie demokracji" (czytaj: chwiejacego sie stolka). Co gorsza nawet nie potrafi odpowiedziec na najprostsze pytania, za to chce chyba robic doktorat z obelg i oszczerstw

# gość

13.10.2015 08:03

burmistrz w ogóle nie odpowiada na zadane pytania, krętacz i konował.
Nie widzę nic złego w tym ze kilku radnych wystąpiło z PO i są teraz radnymi niezależnymi - i skoro większość radnych chce odwołania przewodniczącej to proszę bardzo, może cos się zmieni. jeśli chcą odwołać burmistrza to jeszcze lepiej - nie znoszę tego aroganta.
i te straszenie brakiem inwestycji - możecie to sobie ciemnogrodowi wciskać, tym bardziej pokazujecie, ze PO jest skończone.

# Michal

13.10.2015 09:02

Pamietacie jak w Warszawie rzadzil nijaki prezydent l. kaczynski - co zdzialal dla tego miasta - wielkie G..WNO i tak będzie z pisiorstwem , tak będzie się rozwijać Warszawa w dziedzinie budowy pomnikow i zmiany nazw ulic na sw L, Kaczynskiego , chcecie to miejta

# gość

13.10.2015 10:00

sprawdzimy jak będzie, mam nadzieję, ze lepiej

# gość

13.10.2015 10:02

Protokół z posiedzenia Komisji Inwestycji, Infrastruktury i Planowania Przestrzennego z 07.10.2015 nadal nie został zamieszczony. Ktoś wie jaki jest termin zamieszczenia protokołu???

# aleJazz:-)

13.10.2015 10:20

#DuchovnyIpakaZwarzywniaka
I tyle w temacie ludzi chcących dorwać się do władzy!
#Novy napisał(a) 09.10.2015 22:27
buahaha!!!!
Widziałem że Klimiuk już sobie "sweet focie" na krześle Przewodniczącej robił...
BUAHAHAHA
I co spadł?? :-D
A tak prędko oznajmił światu że jest przewodniczącym i zaraz po tej pseudo radzie "sweet focie" na krześle strzela... buahahaha :-D
no powiem szczerze że to naprawdę poziom tych partyjniaków z samej góry...
Może wielka kariera przed panem klimiukiem??
Jakim to trzeba być rządnym władzy żeby coś takiego zrobić??
Ludzie zacznijcie pracować dla mieszkańców a nie stołki wam w głowach!
Powiem szczerze że jak obserwuję Panią Przewodniczącą to nie umieściła ani jednego zdjęcia na fb jak siedzi na "stołku" przez całą swoją dotychczasową prace czyli prawie rok!
A pan klimiuk w jeden dzień??!!
właśnie taka różnica jest miedzy nimi i proszę mi uwierzyć ja to widzę i mam nadzieję wiele osób.
Pozdrawiam.

uwaga ekipa z warzywniaka się wykrusza powoli....
:-Ď
Biahaha

# aleJazz:-)

13.10.2015 10:36

#wkurzony Tym szitem napisał(a) 11.10.2015 23:33
A temat korowaja duchownego??
no co jest??
A ksiądz w radzie byłby ok??
odpowiedzi brak...
bo chyba jest duchownym skoro w oświadczeniu majątkowym pisze o przychodzie z tytułu bycia duchownym 27000 zł jako bezrobotny...
A na nfz też się leczy na bezrobotnego??
Za nasze składki?? Bez żartów panie Radny niedoszły kandydacie na posła!
Pan zostawi naszą dzielnicę i podatników w spokoju to może na pana miejsce wejdzie ktoś godny sprawowania urzędu...
Konkretnie

# wyborca

13.10.2015 11:03

#gość napisał(a) 13.10.2015 08:03
burmistrz w ogóle nie odpowiada na zadane pytania, krętacz i konował.
Nie widzę nic złego w tym ze kilku radnych wystąpiło z PO i są teraz radnymi niezależnymi - i skoro większość radnych chce odwołania przewodniczącej to proszę bardzo, może cos się zmieni. jeśli chcą odwołać burmistrza to jeszcze lepiej - nie znoszę tego aroganta.
i te straszenie brakiem inwestycji - możecie to sobie ciemnogrodowi wciskać, tym bardziej pokazujecie, ze PO jest skończone.
Jaworski wie ze politycznie przegrał wszystko ratusz, lokalne koło PO, a teraz ciągnie na dno niewinnych ludzi wokół siebie.

# gość

13.10.2015 11:31

teraz do listopada będą zwlekać z kontynuacją "poprzedniej" sesji.
Jakby mogli dłużej to przez 3 lata by jej nie zwołali.

# podatnik 76

13.10.2015 11:33

Przepraszam, musiałem się podzielić.
Wszyscy w tym kur..m dołku jesteście żałośni.
I ci, co trzymają się koryta i od 5 lat chwalą ciągle tymi samymi inwestycjami.
I ci, co chwalili bo byli przy korycie, i stwierdzili, że to jednak blaga i teraz atatują sowich przyjaciuół, z którymi wcześniej szczerzyli uzębienie do każdej gazetki propagandowej.
Rzygam też opozycją, ale nimi najmniej, bo co oni biedni mogą?
Rzygam też urzędnikami, którzy powinni być bezpartyjni, bo utrzymywani są z podatków, a nie składek partyjnych, a którzy tak bezczelni pilnują tych swoich cieplusich stołków, tak robią dobrze tym, których uważają za swoich pracodawców, czyli chłopcom i dziewczynkom bawiącym się a w politykę z miną poważną niczym Putin i Obama, chociaż kompetencje oni mają co najwyżej do budowy krawężników przy drogach gminnych i organizowania biegu przez most i zajęć plastycznych w dzielnicowym domu kultury, że aż oczy bolą.
RZYGAM WAMI!

# Johny

13.10.2015 11:48

Uu ostro to chyba imb lub pis biedne żuczki nie mieli wp\ywu na nic.. to po kiego was tam tylu?

# RozliczmyJaworskiego

13.10.2015 12:01

#gość napisał(a) 13.10.2015 11:31
teraz do listopada będą zwlekać z kontynuacją "poprzedniej" sesji.
Jakby mogli dłużej to przez 3 lata by jej nie zwołali.

#RozliczmyJaworskiego

# Johny

13.10.2015 12:13

Chodzą ploty że pan klimiuk zrobił fotke jak zasiada na fotelu Przewodniczącego.
Jakim to trzeba być żądnym władzy żeby coś takiego zrobić??
Widzieliście Kiedyś taką focie Przewodniczącej Majchrzak przez ten rok??
Czy pan klimiuk przebiera jeszcze nóżkami??
Tragedia ludzie!
Szkoda że nikt tego nie nagrał można by się pośmiać lub wystraszyć tego co czeka nas mieszkańców...

# wajdek

13.10.2015 12:25

Uwaga Nadchodzi!!!
#DuchovnyIpakaZwarzywniaka to mógłby być super serial o ludziach chcących władzy za wszelką cenę.
Oglądalność 100% :-D

# Zatroskany o los Białołęki

13.10.2015 12:52

Brakuje mi w tej dyskusji głosu największego autorytetu na Białołęce-Bartłomieja Włodkowskiego. Jakoś dziwnie tym razem zamilkł, a przecież zawsze i niemal na każdy temat ma dużo do powiedzenia, zważywszy że tematy poruszane na tym forum dotyczą jego przyjaciela Piotra Jaworskiego. Takie B. Włodkowski wystawiał podczas zeszłorocznych wyborów laurki Burmistrzowi na jego facebooku, a teraz jest cisza...Coś tu nie gra...Czyżby B.Włodkowski chciał nam zastąpić w najbliższym czasie Burmistrza? Panie Bartku -gdzie jest pana autorytatywny głos w tej całej dyskusji? Czekamy...Bez Pana to forum jest takie smutne i żałosne...Przecież Pan ma zawsze receptę na wszystkie bolączki tej dzielnicy. Prosimy o radę!

# calypso

13.10.2015 13:02

#Johny napisał(a) 13.10.2015 12:13
Chodzą ploty że pan klimiuk zrobił fotke jak zasiada na fotelu Przewodniczącego.
Jakim to trzeba być żądnym władzy żeby coś takiego zrobić??
Widzieliście Kiedyś taką focie Przewodniczącej Majchrzak przez ten rok??
Czy pan klimiuk przebiera jeszcze nóżkami??
Tragedia ludzie!
Szkoda że nikt tego nie nagrał można by się pośmiać lub wystraszyć tego co czeka nas mieszkańców...
ulala a co na to pis?? :-)

# podatnik 76

13.10.2015 19:42

#Johny napisał(a) 13.10.2015 11:48
Uu ostro to chyba imb lub pis biedne żuczki nie mieli wp\ywu na nic.. to po kiego was tam tylu?
Johny to widać jakiś palant z PO, bo nie dociera do niego, że można nie być w partii...
Można! I nawet trzeba, jeśli chce się móc spojrzeć w lustro.

# max

13.10.2015 21:53

A mnie gó...no obchodzi przynależność partyjna radnych , koalicje itd.,itd. Rzygać mi się chce jak to czytam. Chcę jako mieszkaniec sprawnego zarządzania dzielnicą i to wszystko.

# bartłomiejwłodkowski

13.10.2015 22:28

Wywołany odpowiadam: 1) burmistrzem być nie zamierzam, 2) autorytetem we wszystkich dziedzinach się nie czuję, 3) nie zabieram głosu, bo nie zwykłem rozmawiać o frustracjach - a dotychczasowa dyskusja na forum ujawnia owe frustracje: i bohaterów, i autorów postów, obawiam się nawet, że większości mieszkańców na tym etapie bardzo mało interesuje ów wielki projekt zmian :) - bardziej to zajęcie dla tych, co mają zbyt dużo wolnego czasu i brak im pomysłów na jego zagospodarowanie - brakuje mi natomiast programu zmian i wizji zmian (wizję - jakkolwiek możemy ją oceniać - Piotra Jaworskiego mniej więcej znamy, głos mogę zbierać, jeśli poznamy wizję opozycji, bo - zgodzicie się chyba Państwo, że to, co obecnie dociera do opinii publicznej, iż głównym powodem potencjalnych zmian są fatalne relacje w klubie radnych PO brzmi po prostu zabawnie; no może jeszcze trochę plotkarsko, ale wciąż poruszamy się w stylistyce rozmowy "u cioci na imieninach" w ich finalnej fazie, kiedy to wujkowie i dziadkowie próbują przy nalewce rozwiązywać kluczowe problemy polityki światowej :)) W zasadzie jest mi w dużej mierze obojętne, jakie nazwisko stoi przed zaszczytnym tytułem "burmistrza", "radnego", "przewodniczącego rady". Istotne dla mnie jest jedynie to, czy właściciel owego nazwiska jest mądrym człowiekiem czy kretynem (w uproszczeniu rzecz jasna). 4) A laurkę burmistrzowi Jaworskiemu niedawno napisałem. Znowu. Była drukowana w "Echu". :) Uważam go za mądrego człowieka, choć rzecz jasna nie zawsze zgadzam się ze wszystkimi Jego działaniami, co uważni Czytelnicy "Echa" na pewno wiedzą. Ale mądry jest. I to według mnie najważniejsze.
Tako rzecz aŁtorytet :) :) :)
P.S. Wzruszony pozdrawiam fanklub! :)

# Prawdziwy

13.10.2015 22:45

Wyborca pisu były i wstydzę się tego a te bezpartyjniaki niby lepsze??
Korowaj co ma dziwne dochody podobno.
Tumasz dogadujący się z każdym i Basiński obiecujący wszystko co da mu ponowny mandat..
a pis jak pisałem wcześniej Klimiuk którego interesuje tylko stanowisko i podpisywanie papierków..
Jedyną pracującą i dotrzymującą słowa jest Przewodnicząca którą tak mieszacie z błotem.
Najgorsze jest to że ona naprawdę dużo rzeczy robiła społecznie i widzę że to ona najbardziej oberwie przez te wasze wojenki..
Ilu z was robi coś dla mieszkańców po za bezsensownym spinaniem na metro i innych bardzo medialnych rzeczach??
Zrozumcie że depcząc taką osobę dajecie dowód na to że chyba nie warto robić coś dla mieszkańców, nie wyborców tylko mieszkańców!
To dwie różne rzeczy..
Ja wiem że Pani Ania robi wiele rzeczy nie chwaląc nie pokazując tego i jest ich naprawdę dużo.
Niech ta wasza będzie naszą Rada Dzielnicy niech będzie dla mieszkańców nie wyborców zrozumcie to wreszcie to może ktoś kiedyś będzie miał podobne zdanie o was jak ja teraz o Przewodniczącej
Pozdrawiam,

# parol

13.10.2015 23:44

"ratuszowi nie wyszło z Białołęka w Ruinie (skończyły się "sukcesy"?), więc teraz próbuje udawać głos mieszkańców przez akcję "Po pierwsze Białołeka" (UPS! błąd w nazwie własnej dzielnicy!) w jawny i otwarty sposób atakując radnych, którzy mieli odwagę powiedzieć STOP postępującej patologii."

# Kukizowiec

14.10.2015 05:29

Zachowanie Jaworskiego i Majchrzak jest śmieszne. Obrazili się na demokrację. Rada głosowała nie po ich myśli, więc kombinują, jak wcisnąć mieszkańcom, że Rada jest zła. Przecież argumenty rzekomych forumowych obrońców Jaworskiego i Majchrzak są infantylne (o tym, że ktoś jest bezrobotny, że jest duchownym, że jest z warzywniaka - ludzie jakie to ma znaczenie? to obleśne odwracanie uwagi). PO przegrała demokratyczne głosowanie. Nie uznaje jednak jego wyniku. Jaworski siedzi na tym forum i pod różnymi nick'ami wypisuje kuriozalne bzdury i bałamutnie odwracając uwagę czytelników od istoty sprawy atakuje personalnie członków Rady. Takie działanie to robienie mieszkańcom Białołęki sieczki z mózgów. Teraz kilka słów prawdy: Majchrzak nie jest już Przewodniczącą. Osoby, które podważają legalność demokratycznego głosowania Rady nad mogą ponieść odpowiedzialność karną za ewidentne łamanie prawa i blokowanie w imię interesu partyjnego możliwości działania demokratycznie działającego przedstawicielstwa mieszkańców Białołęki.

# Kukizowiec

14.10.2015 05:31

Zachowanie Jaworskiego i Majchrzak jest śmieszne. Obrazili się na demokrację. Rada głosowała nie po ich myśli, więc kombinują, jak wcisnąć mieszkańcom, że Rada jest zła. Przecież argumenty rzekomych forumowych obrońców Jaworskiego i Majchrzak są infantylne (o tym, że ktoś jest bezrobotny, że jest duchownym, że jest z warzywniaka - ludzie jakie to ma znaczenie? to obleśne odwracanie uwagi). PO przegrała demokratyczne głosowanie. Nie uznaje jednak jego wyniku. Jaworski siedzi na tym forum i pod różnymi nick'ami wypisuje kuriozalne bzdury. Bałamutnie odwracając uwagę czytelników od istoty sprawy atakuje personalnie członków Rady. Takie działanie to robienie mieszkańcom Białołęki sieczki z mózgów. Teraz kilka słów prawdy: Majchrzak nie jest już Przewodniczącą. Osoby, które podważają legalność demokratycznego głosowania Rady mogą ponieść odpowiedzialność karną za ewidentne łamanie prawa i blokowanie w imię interesu partyjnego możliwości działania demokratycznie działającego przedstawicielstwa mieszkańców Białołęki.

# jaworowicz

14.10.2015 07:18

Piotr już grzeje swoje anonimowe nicki, czekaj na odpowiedz! :-))))))))))

# Prawdziwy

14.10.2015 09:28

Ojej kto się barankiem urodził majątkiem nie zdechnie do tych pseudo bezpartyjnych będziecie tańczyć jak wam pis Zagra..
Ale co zrobić..
A tłumaczyć tumanom już nie zamierzam i Jaworskim nie jestem.
macie chyba wielkie oczy czytając te posty bo każdy kto pisze inaczej niż wy bezmózgi jest Jaworskim..
powiem tak osobiście przyjadę do Urzędu po was jak któraś z tych zaplanowanych szkół nie zostanie wybudowana przez wasze jeb. przepychanki..
tyle w temacie
i jeszcze powtórzę:
Myślcie o mieszkańcach a nie o taboretach pseudo bezpartyjne ćwoki..

# Prawdziwy

14.10.2015 09:32

#PRAWDAjestJEDNA napisał(a) 09.10.2015 21:40
Cytując klasyków:
#Zofia z Nowodworów
Trochę sobie poczytałam o tych ostatnich ekscesach zorganizowanych przez tzw. przedstawicieli mieszkańców, których połowa prawdopodobnie nie rozumie co robi. Pracowałam kiedyś w w jednej z gmin warszawskich ale nie Białołęce. W odróżnieniu od większości z tutejszych forumowiczów znam ustawy prawne i procedury istniejące kiedyś i obecnie. I żal mi tych, którzy tak gwałtownie atakują obecną ekipę na Białołęce. Dlaczego? Bo przy dzisiejszej sytuacji to mogą oni spokojnie rządzić do końca kadencji. I to najzupełniej legalnie. Zresztą trudno odmówić Jaworskiemu sprawności i rozmachu inwestycyjnego. A ludzi interesuje czy ich dzieciak trafi do przedszkola, czy będzie nowa szkoła itp. Ta ekipa ma konkretne dokonania i w ten sposób jest realna szansa, że nowe inwestycje powstaną. Argumenty, że "demokracja na Białołece jest zagrożone" są kretyńskie i tak naprawdę nikogo nie obchodzą, bo nikogo normalnego nie interesuje rozróba przedwyborcza PIS i grupy nawiedzonych radnych. Zwłaszcza, że ci ludzie plotą trzy po trzy i nie wiadomo o co im chodzi. W pewnym sensie rozumiem PIS. PO to ich polityczny przeciwnik więc trzeba ich pozbawić władzy. Jaki jest cel jednak pp. Basińskiego, Tumasza, Olszewskiej, Rabiczko i jakiejś tam Gajewskiej - tego nie potrafię zrozumieć. Dlaczego ci ludzie firmują hucpę polityczną PIS a większość z nich to podobno radni z komitetów lokalnych podonbno apolityczni. Czy PIS będzie lepiej zarządzał i rządził? Wątpię. Jak obserwuję tych ludzi to nie wiem czy potrafiliby sprawnie zarządzić sklepem warzywnym, żeby nie upadł...
o proszę to też pewnie Jaworski??

# jaworowicz

14.10.2015 09:36

I jest już z nami Piotr, powitajmy go brawami! :-)))))))) Ale żeby takie słownictwo, chyba nie przystoi burmistrzowi?

# Prawdziwy

14.10.2015 09:36

#PRAWDAjestJEDNA napisał(a) 09.10.2015 21:35
Brawo!!
Super Decyzja!!!
PANI ANIA MAJCHRZAK JEST NAJWIĘKSZYM SPOŁECZNIKIEM W TEJ CAŁEJ "WIELKIEJ" RADZIE DARMOZJADÓW I WIE CO ROBI BO JAK TAKIE WREDNE SZCZURY CO TAK OCZERNIAJĄ DORWĄ SIĘ DO WŁADZY TO ROZKRADNĄ WSZYSTKO!!!
Zaraz jakiś Mundzioł zapyta co takiego wielkiego zrobiła itd...
ILU Z WAS WREDNE SZCZURY POŚWIĘCIŁA BY SWÓJ CENNY CZAS DLA INNYCH??
PANI ANIA UTWORZYŁA I PRACOWAŁA DLA DZIEWCZYN PRZEZ DWA LATA W KLUBIE MAM "MAM CZAS" ZA DARMO! SZURY SŁYSZYCIE?? ZA DARMO!!! ILU Z WAS W TEJ POGONI ZA STOŁKIEM ZDEPCZE TAKĄ OSOBĘ??
ILU Z WAS Z TAKĄ DETERMINACJĄ WALCZYŁOBY O NOCNĄ POMOC LEKARSKĄ DLA MIESZKAŃCÓW NIE DLA SIEBIE!
WIĘC NIE PISZCIE NA NIĄ TAKICH BZDUR BO MNIE TRZĘSIE JAK CZYTAM TAKIE ODERWANE OD RZECZYWISTOŚCI KOMENTARZE.
KOLEJNY RAZ WIDZĘ ŻE TEN KTO TAK SIĘ ŁOKCIAMI ROZPYCHA ZNISZCZY NAWET NAJLEPSZEGO SAMORZĄDOWCA-SPOŁECZNIKA.
A JEJ DECYZJA O BLOKOWANIU STANOWISKA CO TEŻ NAPISAŁA WIĄŻE SIĘ Z OBAWĄ O UTRATĘ BUDŻETU DLA DZIELNICY NA INWESTYCJE I JA JĄ ZA TO SZANUJĘ BO STAWIA DOBRO MIESZKAŃCÓW PONAD POLITYCZNĄ KARIERĘ..
POWTÓRZĘ NĘDZNE SZCZURY KAŻDY Z WAS RAZEM I Z OSOBNA UCIEKŁBY AŻ BY SIĘ KURZYŁO!!!
JESTEŚCIE NĘDZNYMI KREATURAMI KTÓRYM SŁOMA Z BUTÓW WYSTAJE I ŚMIERDZI NA KILOMETR OD URZĘDU...
o to to na 100% Jaworski pisał :-)
I i na pewno te wszystkie dobre dla po to on pisał 100%
o i jeszcze na pewno coś napisze to posiedźcie jeszcze tydzień tutaj TROLLE! Hahaha

# Prawdziwy

14.10.2015 09:39

Serio tu chyba powinno być napisane tylko dla Trolli!

# gość

14.10.2015 09:41

po co te epitety?
wymaga się szacunku i zrozumienia kiedy prezentuje się język rynsztoku?
Może powtórzę to kolejny raz, dostęp do edukacji zapewnia KONSTYTUCJA, inwestycje na oświatę są w zarządzie MIASTA, kasa na to jest przekazana.
W ratuszu Białołęka mogą być pustki przez najbliższe 3 lata a te szkoły powstaną. Dotarło jedyny z mózgiem???
#Prawdziwy napisał(a) 14.10.2015 09:28
Ojej kto się barankiem urodził majątkiem nie zdechnie do tych pseudo bezpartyjnych będziecie tańczyć jak wam pis Zagra..
Ale co zrobić..
A tłumaczyć tumanom już nie zamierzam i Jaworskim nie jestem.
macie chyba wielkie oczy czytając te posty bo każdy kto pisze inaczej niż wy bezmózgi jest Jaworskim..
powiem tak osobiście przyjadę do Urzędu po was jak któraś z tych zaplanowanych szkół nie zostanie wybudowana przez wasze jeb. przepychanki..
tyle w temacie
i jeszcze powtórzę:
Myślcie o mieszkańcach a nie o taboretach pseudo bezpartyjne ćwoki..

# Prawdziwy

14.10.2015 10:00

To po co wy tam jesteście?? :-)

# gość

14.10.2015 10:05

żeby śmieci z lasu wywieźli i zarośnięty trawnik skosili :P
i ewentualnie by prosić miasto o pieniądze na budowę dróg itp. - ale z tego uprawnienia nie korzystają.

# do radnego Tumasza

14.10.2015 10:32

do radnego Tumasza:
Czy mógłby mi Pan wyjaśnić, jaki jest powód tego, ze tak często zmienia Pan swoje sympatie polityczne?
Kiedyś był Pan działaczem PO.
Później rozstał się Pan z tą partią i wielokrotnie występował Pan przeciwko temu ugrupowaniu (że przypomnę tylko Pana zaangażowanie w trakcie kampanii przed referendum o odwołanie HGW).
Przed rokiem po wyborach samorządowych wszedł Pan ponownie w koalicję z PO w Radzie Dzielnicy, by z kolei teraz cofnąć swoją rekomendację dla przewodniczącej Rady, wybraną głosami ww. koalicji...
Czy mógłby Pan wyjaśnić przesłanki swojego postępowania? Co takiego wydarzyło się na przestrzeni ostatniego (niespełna) roku, że ponownie zmienia Pan front?

# Marlenka

14.10.2015 11:01

Przewodnicząca została wybrana głosami wszystkich radnych , a nie tylko głosami radnych koalicji - to tak gwoli ścisłości

# gość

14.10.2015 12:32

a dziś Ci radni mają inne zdanie, więc pod wnioskiem o odwołanie będzie kolejne głosowanie. Ost. unieważnione przez HGW, bo niby przerwana sesja nie została dokonczona. Taka sytuacja.

# kiler3

14.10.2015 12:53

Niestety w krajowej siermiężnej demokracji władzę należy zmieniać co 4 lata.
Unika się wtedy ludzi typu Niemozliwe-Jaworski ;)

# kiler3

14.10.2015 12:55

#kiler3 napisał(a) 14.10.2015 12:53
Niestety w krajowej siermiężnej demokracji władzę należy zmieniać co 4 lata.
Unika się wtedy ludzi typu Niemozliwe-Jaworski ;)

PS.
Jeżeli kandydat nie uwinie się z obietnicami w 4 lata to nie zrobi tego też w 8lat, vide PO.

# kiler3

14.10.2015 13:02

#kiler3 napisał(a) 14.10.2015 12:53
Niestety w krajowej siermiężnej demokracji władzę należy zmieniać co 4 lata.
Unika się wtedy ludzi typu Niemozliwe-Jaworski ;)

PS.
Jeżeli kandydat nie uwinie się z obietnicami w 4 lata to nie zrobi tego też w 8lat, vide PO.
#do radnego Tumasza napisał(a) 14.10.2015 10:32
do radnego Tumasza:
Czy mógłby mi Pan wyjaśnić, jaki jest powód tego, ze tak często zmienia Pan swoje sympatie polityczne?
Kiedyś był Pan działaczem PO.
Później rozstał się Pan z tą partią i wielokrotnie występował Pan przeciwko temu ugrupowaniu (że przypomnę tylko Pana zaangażowanie w trakcie kampanii przed referendum o odwołanie HGW).
Przed rokiem po wyborach samorządowych wszedł Pan ponownie w koalicję z PO w Radzie Dzielnicy, by z kolei teraz cofnąć swoją rekomendację dla przewodniczącej Rady, wybraną głosami ww. koalicji...
Czy mógłby Pan wyjaśnić przesłanki swojego postępowania? Co takiego wydarzyło się na przestrzeni ostatniego (niespełna) roku, że ponownie zmienia Pan front?

Średnio zgadzam się z Tumaszem, a właściwie w większości przypadków mam inne poglądy. Nie oznacza to jednak, że go nie poprę jeżeli jest mi z nim w jakiejś sprawie po drodze. Na tym polega prawidłowe funkcjonowanie w społeczeństwie i na tym też polega polityka. Działa w Europie Zachodniej, trudno o to w Polsce. Wystarczy do tego dorosnać ;)
Mam nadzieję, że człowiek zrozumiał ?

# gość

14.10.2015 15:14

http://pozwolcienamdzialac.pl/

# tarchomin

14.10.2015 15:19

Pikieta przed ratuszem, zachęcam do przeczytania na www.rytmwarszawy.pl. Niestety zablokowano możliwość wstawia linków

# tarchomin

14.10.2015 15:20

Pikieta przed ratuszem, zachęcam do zapoznania się z tekstem na www.rytmwarszawy.pl. Niestety zablokowano możliwość wstawia linków

# tarchomin

14.10.2015 15:20

Pikieta przed ratuszem, zachęcam do przeczytania na stronie www.rytmwarszawy.pl. Niestety zablokowano możliwość wstawia linków

# Lala

14.10.2015 17:40

nie umiesz wstawiać linkow , mogę cie nauczyć, chodze do 4 klasy podstawowki

# ye ye ye

14.10.2015 17:56

Co sie stalo z 40 mln ktore Piotr J. podobno wzial od deweloperow?

# artek

14.10.2015 20:32

Brawo pp. Majchrzak i Jaworski! Ja mam gdzieś demokrację w wykonaniu tych krzykaczy od Korowaja czyli anarchię. Od tego, że ktoś głośno krzyczy to jeszcze nic nie powstało. Trzymajcie ten kurs dalej!! Nie odstępować!

# hela

14.10.2015 20:35

Dla mnie to ci wszyscy radni sobie mogą pikietować ile chcą i gdzie chcą. Byle tylko nie przeszkadzali Jaworskiemu w budowie nowych szkół i przedszkoli.

# hazel

14.10.2015 20:45

jakiej budowie? gdzie ta budowa?

# SędziaDredd

14.10.2015 23:11

Trzeba było słuchać prezentacji burmistrza..
jak się nie chciało i pozostało tylko 2 wnioskodawców! Powtórzę 2!
To nie pitolcie teraz gdzie te szkoły bo to was g..no interesuje tak naprawdę..
bo jak jeden z drugim pisze że szkoły gwarantuje konstytucja to wolę nie wiedzieć na którą zmianę moja córka będzie chodziła jak to tacy ludzie będą w zarządzie dzielnicy..
na 4 zmianę??
Pewnie do baraku jakiegoś jak oni zdziwieni że przez 10 miesięcy nie powstała żadna nowa szkoła..
Mam wrażenie że nie wszyscy zdają sobie sprawę że musi być grunt+plan+przetarg=budowa
I nie piszcie bredni w stylu Jaworski to się zasiedział bo o wielu z was można by napisać dokładnie to samo..
I wyprzedzę odpowiedź waszą nie jestem Jaworskim. Co wielokrotnie usiłujecie wmówić każdemu kto ma inną opinię od waszej..
pozdrawiam.

# nie-mieszkaniec

14.10.2015 23:22

Drogi nie-Jaworski, a czemu mówisz o 10 miesiącach, skoro jesteś nie-burmistrzem tej nie-dzielnicy od lipca 2013? Czy przez te ponad 2 lata nie można było zbudować żadnej szkoły, przedszkola czy żłobka? Przez twoje nie-działania teraz "mamy" właśnie nie-szkoły, nie-przedszkola i nie-żłobki. I w ogóle co to za słownictwo jest, nie przystoi nie-burmistrzowi. No, no!
PS. Z tym (nie-)burmistrzem, obok przetargu musi być jeszcze przekręt. 40 baniek samo się nie rozeszło.

# SędziaDredd

15.10.2015 00:03

Drogi nie Korowaju!
Więc napiszę tak szkoły będą jak zaczniecie przychodzić na komisje podobno tak wam na mieszkańcach zależy??
Chodzicie na komisje nie korowaje??

# gość

15.10.2015 08:20

Spotkajcie się i pogadajcie po komisji. Swoja drogą Panie Roszak czemu protokołu z 07.10.2015 z posiedzenia komisji jeszcze nie ma zamieszczonego na bip?
#SędziaDredd napisał(a) 15.10.2015 00:03
Drogi nie Korowaju!
Więc napiszę tak szkoły będą jak zaczniecie przychodzić na komisje podobno tak wam na mieszkańcach zależy??
Chodzicie na komisje nie korowaje??

# Atom

16.10.2015 23:18

Witam,
przedstawię państwu sylwetkę lub zarys sylwetki a może wnętrze pana radnego Korowaja,
osoby mocno zaangażowanej lub wręcz odpowiedzialnej za sytuację jaka ma miejsce w naszej Dzielnicy.
1. Historia zatrudnienia pana korowaja w fundacji w latach 2013-2015??
Dodam że fundacja jest w likwidacji po 2 latach funkcjonowania??
2013 rok dochód radnego 18 272,42zł (fundacja zarejestrowana od 07.08.2013)
W 4 miesiące w fundacji 18 tysięcy!? W fundacji??
Taki to szlachetny człowiek z tego duchownego??
2014 rok dochód 42 949,93zł. Tu już widać że cały rok "fundacja " działa...
2. Zatrudnienie na umowę o dzieło przez "marywilska 44"
dochód radnego 13 189,11zł. Co takiego dla marywilskiej- firmie znajdującej się na białołęce pan radny korowaj robił??
może potrzeba było coś pomóc w urzędzie??
3. zatrudnienie na umowę o dzieło w BOK!
dochód radnego 5140.00
To już w ogóle nie mieści się w kanonach dobrego wychowania panie korowaj duchowny!
4. Wynagrodzenie z tytułu pracy (gdzie?? nie wiem bo pan duchowny nie raczył napisać)
40000zł. za rok 2012r
5. Wynagrodzenie z tytułu bycia Duchownym 2013rok
27000zł?
6. Wynagrodzenie z tytułu pracy 36000 zł. (tu pan duchowny też nie pisał gdzie był zatrudniony ale jeszcze wtedy się uczył kombinowania...)
Składki na ZUS i NFZ napewno pan płacił panie duchowny przez te lata kiedy nie był pan zatrudniony na umowę o pracę??
Czy zarejestrowany w urzędzie pracy na bezrobotnego??
Jeśli nie to Boże Chroń od takich duchownych co uczą jak żyć za cudze składki...
wszystkie informacje pochodzą z biuletynu informacji publicznej miasta stołecznego Warszawy.
Wystarczy wpisać w google oświadczenie majątkowe korowaj.
Celem mojego wpisu jest poinformowanie mieszkańców z kim mamy do czynienia..
Mam nadzieję, że jesteśmy w stanie wykluczyć sami z Rady Dzielnicy takie czarne owce bo taki radny nie ma skrupułów, on sam nie odejdzie bo do tego trzeba mieć HONOR a pan Korowaj nie ma nawet wiedzy, że coś takiego istnieje...
Przemyślcie temat kto kogo i dlaczego chce odwołać...
To nic nie kosztuje a widać kto jest kto w tej całej "gierce".
Pozdrawiam,

 tarantula01

17.10.2015 20:07

#do radnego Tumasza napisał(a) 14.10.2015 10:32
do radnego Tumasza:
Czy mógłby mi Pan wyjaśnić, jaki jest powód tego, ze tak często zmienia Pan swoje sympatie polityczne?
Kiedyś był Pan działaczem PO.
Później rozstał się Pan z tą partią i wielokrotnie występował Pan przeciwko temu ugrupowaniu (że przypomnę tylko Pana zaangażowanie w trakcie kampanii przed referendum o odwołanie HGW).
Przed rokiem po wyborach samorządowych wszedł Pan ponownie w koalicję z PO w Radzie Dzielnicy, by z kolei teraz cofnąć swoją rekomendację dla przewodniczącej Rady, wybraną głosami ww. koalicji...
Czy mógłby Pan wyjaśnić przesłanki swojego postępowania? Co takiego wydarzyło się na przestrzeni ostatniego (niespełna) roku, że ponownie zmienia Pan front?
Swoich sympatii politycznych nie zmieniam, czemu daję wyraz w wyborach ogólnokrajowych. Nawet głosując 4 lata temu na posła Marcina Kierwińskiego (to był błąd, bo na żadne moje prośby nigdy nie odpowiedział, a jak na FB go o to szturchałem to zablokował mi możliwość pisania komentarzy) z PO kierowałem się tym, że dotychczas żadna z partii politycznych po 1989 roku nie miała władzy 2 x z rzędu, więc postanowiłem się do tego przyczynić, aby PO jak wygra wybory nie mogła powiedzieć: "Poprzednicy spieprzyli sprawę i musimy teraz to naprawiać." No bo poprzednikami zostali w tym wypadku ludzie z PO.
Ponadto w samorządzie nie ma miejsca na politykę, jak często mawia Przewodniczący koła PO na Białołęce - Piotr Jaworski. Przy czym na politykę mogą sobie pozwolić właśnie partie polityczne, jak PO które mają wiernych, niewiele umiejących klakierów i partia rozdziela stołki dla takich popleczników, aby tę partię popierali i dla niej pracowali. Przedstawiciele partii jednak dla niepoznaki krzyczą: "Z dala od polityki".
Ludzie nie mający poparcia partii (jak Ja) nie mogą sobie pozwolić na obijanie się, bo nie zostaną wybrani przez wyborców, od których zależy ich los jako samorządowców.

 tarantula01

17.10.2015 20:07

#do radnego Tumasza napisał(a) 14.10.2015 10:32
do radnego Tumasza:
Czy mógłby mi Pan wyjaśnić, jaki jest powód tego, ze tak często zmienia Pan swoje sympatie polityczne?
Kiedyś był Pan działaczem PO.
Później rozstał się Pan z tą partią i wielokrotnie występował Pan przeciwko temu ugrupowaniu (że przypomnę tylko Pana zaangażowanie w trakcie kampanii przed referendum o odwołanie HGW).
Przed rokiem po wyborach samorządowych wszedł Pan ponownie w koalicję z PO w Radzie Dzielnicy, by z kolei teraz cofnąć swoją rekomendację dla przewodniczącej Rady, wybraną głosami ww. koalicji...
Czy mógłby Pan wyjaśnić przesłanki swojego postępowania? Co takiego wydarzyło się na przestrzeni ostatniego (niespełna) roku, że ponownie zmienia Pan front?
Swoich sympatii politycznych nie zmieniam, czemu daję wyraz w wyborach ogólnokrajowych. Nawet głosując 4 lata temu na posła Marcina Kierwińskiego (to był błąd, bo na żadne moje prośby nigdy nie odpowiedział, a jak na FB go o to szturchałem to zablokował mi możliwość pisania komentarzy) z PO kierowałem się tym, że dotychczas żadna z partii politycznych po 1989 roku nie miała władzy 2 x z rzędu, więc postanowiłem się do tego przyczynić, aby PO jak wygra wybory nie mogła powiedzieć: "Poprzednicy spieprzyli sprawę i musimy teraz to naprawiać." No bo poprzednikami zostali w tym wypadku ludzie z PO.
Ponadto w samorządzie nie ma miejsca na politykę, jak często mawia Przewodniczący koła PO na Białołęce - Piotr Jaworski. Przy czym na politykę mogą sobie pozwolić właśnie partie polityczne, jak PO które mają wiernych, niewiele umiejących klakierów i partia rozdziela stołki dla takich popleczników, aby tę partię popierali i dla niej pracowali. Przedstawiciele partii jednak dla niepoznaki krzyczą: "Z dala od polityki".
Ludzie nie mający poparcia partii (jak Ja) nie mogą sobie pozwolić na obijanie się, bo nie zostaną wybrani przez wyborców, od których zależy ich los jako samorządowców.

 tarantula01

17.10.2015 20:09

Do koalicji z PO podchodziłem od początku z rezerwą, bo po co PO mającej 12-tu radnych (na 23) koalicjant, jeśli mogą sami rządzić i nie pytać się nikogo o zdanie? Doszedłem do wniosku, że PO musi jakiś radnych "niepewnych", tzn. takich, którzy mieli być wabikiem dla wyborców, ale z racji odległego miejsca mieli się nie dostać, bo mieli trudniej z powodu dalszego miejsca na liście partyjnej. A tu niespodzianka. Do Rady weszli: Ela Świtalska, Paweł Tyburc (w pięknych okolicznościach przyrody), Ewa Gajewska, Joanna Rabiczko i Anna Myślińska, a miał wejść np. Mariusz Wajszczak (nr 1 w okręgu nr 2). Także stwierdziłem, że my (Ja i Filip Pelc) z Gospodarności mamy być zabezpieczeniem, tych "niepewnych" radnych. Dodatkowo w Gospodarności doszliśmy do wniosku, że skoro PO nam proponuje koalicję, to możemy skorzystać niczym nie ryzykując, a jedynie zyskując np wpływ na sprawy w dzielnicy.
Zawierając koalicję z PO dostałem propozycję bycia wiceburmistrzem, ale gdybym nim został, to swoją pracę musiałbym zawiesić, przestałbym być też radnym i stałbym się zależnym od PO, bo 12-tu radnych PO miało nawet bez nas (Gospodarności) większość i mogło mnie odwołać. Po odwołaniu musiałbym od nowa zacząć organizować sobie pracę :). Tym samym wiceburmistrzem został Mirosław Kalinowski, awansując ze stanowiska naczelnika na stanowisko zastępcy burmistrza.
Ponieważ jednak wpływ na sprawy dzielnicy mamy jako radni Gospodarności żaden i nastąpił rozłam w PO, to obecnie stworzyliśmy Klub Radnych Niezależnych, łącząc też siły z IMB, czego PO na pewno nie przewidziała i czekamy na moment, w którym ten wpływ uzyskamy. Prędzej czy później się doczekamy.
A Przewodnicząca Anna Majchrzak kilkukrotnie myliła się na sesji prowadząc ją w sposób, który stwarzał podstawy do kwestionowania uchwał Rady. W ostatnich chwilach inne osoby podpowiadały Ani, jak powinna prowadzić sesję, aby była prowadzona dobrze. W porównaniu z Pawłem Tyburcem przed 8-miu laty wypada słabo.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 tarantula01

17.10.2015 20:09

Do koalicji z PO podchodziłem od początku z rezerwą, bo po co PO mającej 12-tu radnych (na 23) koalicjant, jeśli mogą sami rządzić i nie pytać się nikogo o zdanie? Doszedłem do wniosku, że PO musi jakiś radnych "niepewnych", tzn. takich, którzy mieli być wabikiem dla wyborców, ale z racji odległego miejsca mieli się nie dostać, bo mieli trudniej z powodu dalszego miejsca na liście partyjnej. A tu niespodzianka. Do Rady weszli: Ela Świtalska, Paweł Tyburc (w pięknych okolicznościach przyrody), Ewa Gajewska, Joanna Rabiczko i Anna Myślińska, a miał wejść np. Mariusz Wajszczak (nr 1 w okręgu nr 2). Także stwierdziłem, że my (Ja i Filip Pelc) z Gospodarności mamy być zabezpieczeniem, tych "niepewnych" radnych. Dodatkowo w Gospodarności doszliśmy do wniosku, że skoro PO nam proponuje koalicję, to możemy skorzystać niczym nie ryzykując, a jedynie zyskując np wpływ na sprawy w dzielnicy.
Zawierając koalicję z PO dostałem propozycję bycia wiceburmistrzem, ale gdybym nim został, to swoją pracę musiałbym zawiesić, przestałbym być też radnym i stałbym się zależnym od PO, bo 12-tu radnych PO miało nawet bez nas (Gospodarności) większość i mogło mnie odwołać. Po odwołaniu musiałbym od nowa zacząć organizować sobie pracę :). Tym samym wiceburmistrzem został Mirosław Kalinowski, awansując ze stanowiska naczelnika na stanowisko zastępcy burmistrza.
Ponieważ jednak wpływ na sprawy dzielnicy mamy jako radni Gospodarności żaden i nastąpił rozłam w PO, to obecnie stworzyliśmy Klub Radnych Niezależnych, łącząc też siły z IMB, czego PO na pewno nie przewidziała i czekamy na moment, w którym ten wpływ uzyskamy. Prędzej czy później się doczekamy.
A Przewodnicząca Anna Majchrzak kilkukrotnie myliła się na sesji prowadząc ją w sposób, który stwarzał podstawy do kwestionowania uchwał Rady. W ostatnich chwilach inne osoby podpowiadały Ani, jak powinna prowadzić sesję, aby była prowadzona dobrze. W porównaniu z Pawłem Tyburcem przed 8-miu laty wypada słabo.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

# jagna

17.10.2015 20:25

tarantula01 napisał(a) 17.10.2015 20:09
Do koalicji z PO podchodziłem od początku z rezerwą, bo po co PO mającej 12-tu radnych (na 23) koalicjant, jeśli mogą sami rządzić i nie pytać się nikogo o zdanie? Doszedłem do wniosku, że PO musi jakiś radnych "niepewnych", tzn. takich, którzy mieli być wabikiem dla wyborców, ale z racji odległego miejsca mieli się nie dostać, bo mieli trudniej z powodu dalszego miejsca na liście partyjnej. A tu niespodzianka. Do Rady weszli: Ela Świtalska, Paweł Tyburc (w pięknych okolicznościach przyrody), Ewa Gajewska, Joanna Rabiczko i Anna Myślińska, a miał wejść np. Mariusz Wajszczak (nr 1 w okręgu nr 2). Także stwierdziłem, że my (Ja i Filip Pelc) z Gospodarności mamy być zabezpieczeniem, tych "niepewnych" radnych. Dodatkowo w Gospodarności doszliśmy do wniosku, że skoro PO nam proponuje koalicję, to możemy skorzystać niczym nie ryzykując, a jedynie zyskując np wpływ na sprawy w dzielnicy.
Zawierając koalicję z PO dostałem propozycję bycia wiceburmistrzem, ale gdybym nim został, to swoją pracę musiałbym zawiesić, przestałbym być też radnym i stałbym się zależnym od PO, bo 12-tu radnych PO miało nawet bez nas (Gospodarności) większość i mogło mnie odwołać. Po odwołaniu musiałbym od nowa zacząć organizować sobie pracę :). Tym samym wiceburmistrzem został Mirosław Kalinowski, awansując ze stanowiska naczelnika na stanowisko zastępcy burmistrza.
Ponieważ jednak wpływ na sprawy dzielnicy mamy jako radni Gospodarności żaden i nastąpił rozłam w PO, to obecnie stworzyliśmy Klub Radnych Niezależnych, łącząc też siły z IMB, czego PO na pewno nie przewidziała i czekamy na moment, w którym ten wpływ uzyskamy. Prędzej czy później się doczekamy.
A Przewodnicząca Anna Majchrzak kilkukrotnie myliła się na sesji prowadząc ją w sposób, który stwarzał podstawy do kwestionowania uchwał Rady. W ostatnich chwilach inne osoby podpowiadały Ani, jak powinna prowadzić sesję, aby była prowadzona dobrze. W porównaniu z Pawłem Tyburcem przed 8-miu laty wypada słabo.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

Jeśli zostanie Pan burmistrzem to jak zamierza Pan być lepszy od poprzednika i jakie będą Pana priorytety? Co zarzuca Pan Piotrowi Jaworskiemu?

# Andrew

17.10.2015 21:23

Panie Tumasz ma pan wspaniałego kolegę w klubie myślę że się dogadacie :-)
Bo pan z każdym się dogada kwestia tego co pan może zyskać w zamian:-)
Gratuluję odwagi bo ryzyko jest duże
patrząc na jego "osiągnięcia"...
#Atom napisał(a) 16.10.2015 23:18
Witam,
przedstawię państwu sylwetkę lub zarys sylwetki a może wnętrze pana radnego Korowaja,
osoby mocno zaangażowanej lub wręcz odpowiedzialnej za sytuację jaka ma miejsce w naszej Dzielnicy.
1. Historia zatrudnienia pana korowaja w fundacji w latach 2013-2015??
Dodam że fundacja jest w likwidacji po 2 latach funkcjonowania??
2013 rok dochód radnego 18 272,42zł (fundacja zarejestrowana od 07.08.2013)
W 4 miesiące w fundacji 18 tysięcy!? W fundacji??
Taki to szlachetny człowiek z tego duchownego??
2014 rok dochód 42 949,93zł. Tu już widać że cały rok "fundacja " działa...
2. Zatrudnienie na umowę o dzieło przez "marywilska 44"
dochód radnego 13 189,11zł. Co takiego dla marywilskiej- firmie znajdującej się na białołęce pan radny korowaj robił??
może potrzeba było coś pomóc w urzędzie??
3. zatrudnienie na umowę o dzieło w BOK!
dochód radnego 5140.00
To już w ogóle nie mieści się w kanonach dobrego wychowania panie korowaj duchowny!
4. Wynagrodzenie z tytułu pracy (gdzie?? nie wiem bo pan duchowny nie raczył napisać)
40000zł. za rok 2012r
5. Wynagrodzenie z tytułu bycia Duchownym 2013rok
27000zł?
6. Wynagrodzenie z tytułu pracy 36000 zł. (tu pan duchowny też nie pisał gdzie był zatrudniony ale jeszcze wtedy się uczył kombinowania...)
Składki na ZUS i NFZ napewno pan płacił panie duchowny przez te lata kiedy nie był pan zatrudniony na umowę o pracę??
Czy zarejestrowany w urzędzie pracy na bezrobotnego??
Jeśli nie to Boże Chroń od takich duchownych co uczą jak żyć za cudze składki...
wszystkie informacje pochodzą z biuletynu informacji publicznej miasta stołecznego Warszawy.
Wystarczy wpisać w google oświadczenie majątkowe korowaj.
Celem mojego wpisu jest poinformowanie mieszkańców z kim mamy do czynienia..
Mam nadzieję, że jesteśmy w stanie wykluczyć sami z Rady Dzielnicy takie czarne owce bo taki radny nie ma skrupułów, on sam nie odejdzie bo do tego trzeba mieć HONOR a pan Korowaj nie ma nawet wiedzy, że coś takiego istnieje...
Przemyślcie temat kto kogo i dlaczego chce odwołać...
To nic nie kosztuje a widać kto jest kto w tej całej "gierce".
Pozdrawiam,

# lewy taśmowy

18.10.2015 09:15

Każdemu obrońcy burmistrza polecam teraz dwie strony na Facebooku
STOP fałszerstwom wyborczym w Dzielnicy Białołęka m. st. Warszawa
i Białołęka w ruinie
można tam znaleźć bardzo ciekawy materiał a mówiąc wprost mamy w ratuszu AFERĘ PODSŁUCHOWĄ
w roli głównej wiadomy urzednik, a temat to "pomyłka" przy liczeniu głosów dzięki czemu PO zyskało większość
Więcej dodawać chyba nie trzeba
Gdyby to poznikało to szukajcie na https://vimeo.com/142077221

# dziadek z NKWD

18.10.2015 11:46

Ubeckie metody. Wyraźnie słychać że wypowiedź jest ucięta i wyrwana z kontekstu.

# hahahahahaha

18.10.2015 11:56

Oczywiście, tak samo mówili o taśmach od Sowy
tylko mimo tego każdy nagrany wyleciał za nie z rządu
wyczuwasz analogię? :-)

# dziadek z NKWD

18.10.2015 12:21

Taśmy od Sowy nie były tak zmanipulowane. Dajcie całe nagranie cwaniaczki. A okaże się, że burmistrz mówi o tym, jak doprowadził do tego, żeby mandat był przyznany zgodnie z prawem a nie przypadkowo przez błąd systemu komputerowego.

# Powstanie44

18.10.2015 12:46

Dziadek z nkwd?? Czy tylko zbieżność nazwisk?
W 44 w warszawie??
Pewnie robił tylko zdjęcia co??
A w 1947 pracował w Ełku?
To warmińsko-mazurskie??
To chyba Pańskie strony??
Czy to pana dziadek panie Korowaj??
Biuletyn informacyji publicznej Instytutu Pamięci Narodowej.
Mikołaj Korowaj rok ur. 1920
Byłoby pięknie trzeba to sprawdzić...
Ciekawe ile jeszcze ciekawych rzeczy się dowiemy my mieszkańcy...

# dong

18.10.2015 13:40

Tak tak, a dziadek Jaworski był w Wermachcie... pisz dalej te pierdoły.
Tylko nie odwrócisz uwagi od tego że to koniec Partii Oszusów. Na Białołęce też.
Afera taśmowa, co dalej... seksafera?

# DziadekBYŁwNKWD??w44?

18.10.2015 14:30

Pierdoły??
Ja napisałem fakty a ty masz ucięte rozmowy..
bip I ipn kłamią??
Oświadczenie majątkowe też ktoś wypisał ale nie duchowny??
Bez jaj proszę..
Jeśli to jego rodzina to mnie to obchodzi I wielu ludzi którzy stracili bliskich przez tych oprawców..
Pis się dogaduje z takimi ludźmi??
Armia Krajowa właśnie wtedy w 44 w Warszawie była przez nich rozpracowywana i dobijana..

# Treser

18.10.2015 14:51

Czy jest na sali lekarz? Mamy tu ciężki przypadek.
Swoją drogą to wiele mówi o człowieku.
Bo jakim człowiekiem jest obecny burmistrz jeżeli posuwa się do takich oskarżeń? Do tak obrzydliwych insytuacji??
Przecież jasnym jest że #DziadekBYŁwNKWD??w44?, #Powstanie44 i te wszystkie trolle atakujące w coraz ostrzejrzy sposób to albo sam Jaworski albo jego nasłani POmagierzy.
Skoro już tak głośno szczekacie kundelki, to może opiszcie jakieś sukcesy swojego pryncypała zamiast tylko opluwać?

# Prawilny

18.10.2015 15:15

Do korowajowatych! Znowu z burmistrzem piszecie?? Buahaha!
Jak ktoś się szczurem urodził to kanarkiem nie zdechnie!
Panie Duchowny oddaj mandat!
Ja nie chce mieć w radzie przedstawiciela żadnego kościoła!
Czy umieścił pan w ulotce przedwyborczej że jest pan duchownym?!
Jeśli nie to jest pan oszustem cynicznym wyciągaczem pieniędzy od podatników!

# Pietro

18.10.2015 15:57

"Panie Burmistrzu, sprawa jest poważna i proszę przestać straszyć odpowiedzialnością za podsłuchiwanie. To Pana problem, że przestał Pan cieszyć się w dzielnicy szacunkiem, a ludzie mając Pana serdecznie dość dostarczają kolejnych dowodów Pana zuchwałości i arogancji. Szanowni Państwo, Burmistrz Piotr Jaworski odpowiada za sfałszowanie wyniku wyborów w Dzielnicy Białołęka. Cała sprawa została przedstawiona w programie "Zadanie Specjalne o manipulacjach wyborczych. Oprawski: Wygrałem, ale mój mandat sprawuje ktoś inny

# Pietro

18.10.2015 15:58

"Panie Burmistrzu, sprawa jest poważna i proszę przestać straszyć odpowiedzialnością za podsłuchiwanie. To Pana problem, że przestał Pan cieszyć się w dzielnicy szacunkiem, a ludzie mając Pana serdecznie dość dostarczają kolejnych dowodów Pana zuchwałości i arogancji. Szanowni Państwo, Burmistrz Piotr Jaworski odpowiada za sfałszowanie wyniku wyborów w Dzielnicy Białołęka. Cała sprawa została przedstawiona w programie "Zadanie Specjalne o manipulacjach wyborczych. Oprawski: Wygrałem, ale mój mandat sprawuje ktoś inny". Pan Burmistrz mocno mija się z prawdą pisząc, że wszystko jest w porządku, na potwierdzenie czego załączam skan postanowienia sądu z dnia 22 maja 2015 roku, które po ponownym przeliczeniu głosów w Dzielnicy Białołęka nakazuje stwierdzić nieważność i wygaśnięcie mandatu Pawła Tyburca z PO. Informuję, że w konsekwencji zostało złożone do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Burmistrza Jaworskiego jako funkcjonariusza publicznego. Rozprawa odbędzie się 3 listopada 2015 roku."
Jakieś pytania, kochasie?

# Wschodnia

18.10.2015 17:25

#Pietro napisał(a) 18.10.2015 15:58
"Panie Burmistrzu, sprawa jest poważna i proszę przestać straszyć odpowiedzialnością za podsłuchiwanie. To Pana problem, że przestał Pan cieszyć się w dzielnicy szacunkiem, a ludzie mając Pana serdecznie dość dostarczają kolejnych dowodów Pana zuchwałości i arogancji. Szanowni Państwo, Burmistrz Piotr Jaworski odpowiada za sfałszowanie wyniku wyborów w Dzielnicy Białołęka. Cała sprawa została przedstawiona w programie "Zadanie Specjalne o manipulacjach wyborczych. Oprawski: Wygrałem, ale mój mandat sprawuje ktoś inny". Pan Burmistrz mocno mija się z prawdą pisząc, że wszystko jest w porządku, na potwierdzenie czego załączam skan postanowienia sądu z dnia 22 maja 2015 roku, które po ponownym przeliczeniu głosów w Dzielnicy Białołęka nakazuje stwierdzić nieważność i wygaśnięcie mandatu Pawła Tyburca z PO. Informuję, że w konsekwencji zostało złożone do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Burmistrza Jaworskiego jako funkcjonariusza publicznego. Rozprawa odbędzie się 3 listopada 2015 roku."
Jakieś pytania, kochasie?

W którymś poście pojawiło się stwierdzenie ze sprawa została umorzona. Podobno po odwołaniu się sąd przyznał rację PO. Czy tak jest w istocie?

# ....

18.10.2015 17:40

Nie jest. Orzeczenie sądu jest takie, że mandat Pawła Tyburca jest nieważny - https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xal1/t31.0-8/10733948_907256802688392_606137046975965498_o.jpg Państwo prawa...

# Ross

18.10.2015 17:53

#.... napisał(a) 18.10.2015 17:40
Nie jest. Orzeczenie sądu jest takie, że mandat Pawła Tyburca jest nieważny - https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xal1/t31.0-8/10733948_907256802688392_606137046975965498_o.jpg Państwo prawa...
Państwo Prawa kuleje:
Strona internetowa jest niedostępna
DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN

# ber

18.10.2015 17:56

Tez nie mogę się wbić.

# Wschodnia

18.10.2015 17:58

Znalazłam nik
#Jan Piotr
Odnośnie mandatu Pawła Tyburca - koniec akcji sądowej, sprawa umorzona i zgodnie z wolą
wyborców pozostaje on radnym.

# ....

18.10.2015 18:06

A teraz działa? http://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xal1/t31.0-8/s960x960/10733948_907256802688392_606137046975965498_o.jpg
Jak nie to zobaczcie na Facebooka- STOP fałszerstwom wyborczym w Dzielnicy Białołęka m. st. Warszawa bo tam to wkleił Oprawski. I to jest konkret a nie jakieś forumowe pisanie

# Ber

18.10.2015 18:22

#.... napisał(a) 18.10.2015 18:06
A teraz działa? http://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xal1/t31.0-8/s960x960/10733948_907256802688392_606137046975965498_o.jpg
Jak nie to zobaczcie na Facebooka- STOP fałszerstwom wyborczym w Dzielnicy Białołęka m. st. Warszawa bo tam to wkleił Oprawski. I to jest konkret a nie jakieś forumowe pisanie

Działa dziękuję.

# ech...

18.10.2015 21:44

"Sztuczki prawne pani przewodniczącej (której partyjnym przełożonym jest burmistrz Piotr Jaworski) już doprowadziły do tego, że radni nie mogli głosować nad zmianami w budżecie Białołęki na 2015 rok, ponieważ nie mogła się odbyć sesja zaplanowana na dzień 25 września. Jest to działanie skrajnie nieodpowiedzialne, mogące mieć negatywne skutki finansowe dla Białołęki. I jeszcze dobitniej to pokazuje, że ludzie, dla których stanowiska są ważniejsze od dobra własnej dzielnicy, powinni jak najszybciej odejść."
http://ngp.pl/str/tekst4663.html

# OświadczeniaMajątkoweKorowaja

18.10.2015 22:01

Odpowiesz Panie Szanowny Korowaj??
#Atom napisał(a) 16.10.2015 23:18
Witam,
przedstawię państwu sylwetkę lub zarys sylwetki a może wnętrze pana radnego Korowaja,
osoby mocno zaangażowanej lub wręcz odpowiedzialnej za sytuację jaka ma miejsce w naszej Dzielnicy.
1. Historia zatrudnienia pana korowaja w fundacji w latach 2013-2015??
Dodam że fundacja jest w likwidacji po 2 latach funkcjonowania??
2013 rok dochód radnego 18 272,42zł (fundacja zarejestrowana od 07.08.2013)
W 4 miesiące w fundacji 18 tysięcy!? W fundacji??
Taki to szlachetny człowiek z tego duchownego??
2014 rok dochód 42 949,93zł. Tu już widać że cały rok "fundacja " działa...
2. Zatrudnienie na umowę o dzieło przez "marywilska 44"
dochód radnego 13 189,11zł. Co takiego dla marywilskiej- firmie znajdującej się na białołęce pan radny korowaj robił??
może potrzeba było coś pomóc w urzędzie??
3. zatrudnienie na umowę o dzieło w BOK!
dochód radnego 5140.00
To już w ogóle nie mieści się w kanonach dobrego wychowania panie korowaj duchowny!
4. Wynagrodzenie z tytułu pracy (gdzie?? nie wiem bo pan duchowny nie raczył napisać)
40000zł. za rok 2012r
5. Wynagrodzenie z tytułu bycia Duchownym 2013rok
27000zł?
6. Wynagrodzenie z tytułu pracy 36000 zł. (tu pan duchowny też nie pisał gdzie był zatrudniony ale jeszcze wtedy się uczył kombinowania...)
Składki na ZUS i NFZ napewno pan płacił panie duchowny przez te lata kiedy nie był pan zatrudniony na umowę o pracę??
Czy zarejestrowany w urzędzie pracy na bezrobotnego??
Jeśli nie to Boże Chroń od takich duchownych co uczą jak żyć za cudze składki...
wszystkie informacje pochodzą z biuletynu informacji publicznej miasta stołecznego Warszawy.
Wystarczy wpisać w google oświadczenie majątkowe korowaj.
Celem mojego wpisu jest poinformowanie mieszkańców z kim mamy do czynienia..
Mam nadzieję, że jesteśmy w stanie wykluczyć sami z Rady Dzielnicy takie czarne owce bo taki radny nie ma skrupułów, on sam nie odejdzie bo do tego trzeba mieć HONOR a pan Korowaj nie ma nawet wiedzy, że coś takiego istnieje...
Przemyślcie temat kto kogo i dlaczego chce odwołać...
To nic nie kosztuje a widać kto jest kto w tej całej "gierce".
Pozdrawiam,
odpowiesz Panie Szanowny Korowaj??

# Anna z szafy

18.10.2015 22:08

"Przewodnicząca przerwała wciąż odbywającą się (22 września) sesję, ogłaszając przerwę na czas nieokreślony. Jest to sztuczka proceduralna, ponieważ zgodnie z przepisami przewodniczącą rady odwołuje się na kolejnej sesji po tej, na której złożono wniosek o jej odwołanie. A skoro sesja, na której taki wniosek się pojawił, jeszcze formalnie trwa, to nie można rozpocząć następnej sesji, na której odwołanie by nastąpiło (przynajmniej taka jest interpretacja PO). Podobną sytuację mieliśmy kiedyś na Pradze Północ, gdzie przewodnicząca rady chowała się w szafie, aby tylko nie dopuścić do wznowienia sesji. Ciekawe, czy pani Anna Majchrzak pójdzie w ślady partyjnej koleżanki

# OświadczeniaMajątkoweKorowaja

19.10.2015 00:13

A oświadczenia pozostałych niezrzeszonych są podobne do tych korowaja??
#Atom napisał(a) 16.10.2015 23:18
Witam,
przedstawię państwu sylwetkę lub zarys sylwetki a może wnętrze pana radnego Korowaja,
osoby mocno zaangażowanej lub wręcz odpowiedzialnej za sytuację jaka ma miejsce w naszej Dzielnicy.
1. Historia zatrudnienia pana korowaja w fundacji w latach 2013-2015??
Dodam że fundacja jest w likwidacji po 2 latach funkcjonowania??
2013 rok dochód radnego 18 272,42zł (fundacja zarejestrowana od 07.08.2013)
W 4 miesiące w fundacji 18 tysięcy!? W fundacji??
Taki to szlachetny człowiek z tego duchownego??
2014 rok dochód 42 949,93zł. Tu już widać że cały rok "fundacja " działa...
2. Zatrudnienie na umowę o dzieło przez "marywilska 44"
dochód radnego 13 189,11zł. Co takiego dla marywilskiej- firmie znajdującej się na białołęce pan radny korowaj robił??
może potrzeba było coś pomóc w urzędzie??
3. zatrudnienie na umowę o dzieło w BOK!
dochód radnego 5140.00
To już w ogóle nie mieści się w kanonach dobrego wychowania panie korowaj duchowny!
4. Wynagrodzenie z tytułu pracy (gdzie?? nie wiem bo pan duchowny nie raczył napisać)
40000zł. za rok 2012r
5. Wynagrodzenie z tytułu bycia Duchownym 2013rok
27000zł?
6. Wynagrodzenie z tytułu pracy 36000 zł. (tu pan duchowny też nie pisał gdzie był zatrudniony ale jeszcze wtedy się uczył kombinowania...)
Składki na ZUS i NFZ napewno pan płacił panie duchowny przez te lata kiedy nie był pan zatrudniony na umowę o pracę??
Czy zarejestrowany w urzędzie pracy na bezrobotnego??
Jeśli nie to Boże Chroń od takich duchownych co uczą jak żyć za cudze składki...
wszystkie informacje pochodzą z biuletynu informacji publicznej miasta stołecznego Warszawy.
Wystarczy wpisać w google oświadczenie majątkowe korowaj.
Celem mojego wpisu jest poinformowanie mieszkańców z kim mamy do czynienia..
Mam nadzieję, że jesteśmy w stanie wykluczyć sami z Rady Dzielnicy takie czarne owce bo taki radny nie ma skrupułów, on sam nie odejdzie bo do tego trzeba mieć HONOR a pan Korowaj nie ma nawet wiedzy, że coś takiego istnieje...
Przemyślcie temat kto kogo i dlaczego chce odwołać...
To nic nie kosztuje a widać kto jest kto w tej całej "gierce".
Pozdrawiam,

# gość

19.10.2015 07:31

Sam sprawdź. To ogólnodostępne informacje.
#OświadczeniaMajątkoweKorowaja napisał(a) 19.10.2015 00:13
A oświadczenia pozostałych niezrzeszonych są podobne do tych korowaja??

# zanizbar

19.10.2015 09:42

#Treser napisał(a) 18.10.2015 14:51
Skoro już tak głośno szczekacie kundelki, to może opiszcie jakieś sukcesy swojego pryncypała zamiast tylko opluwać?

Właśnie? Też proszę, tylko grzecznie, napiszcie co takiego zrobił burmistrz Jaworski dla dzielnicy - konkretnie. Czas start

# na poważnie

19.10.2015 13:18

Czy radni PiS wiedzą coś na temat sprawy Pawła Tyburca?
sad okręgowy odebrał mu mandat.
Czy jest wiarygodne i prawomocne postanowienie sądu apelacyjnego o umorzeniu sprawy???
Jak radni PO zamierzają wprowadzić zmiany do budżetu dzielnicy skoro jedna sesja się nie zakończyła, przerwa a druga nie może być otwarta?
Czy radni PO nie mają już zamiaru zebrać się do końca kadencji aby zrobić jeszcze coś pożytecznego dla samorządu??? Czy znudziło się Państwu rozwiązywanie problemów mieszkańców i myślicie tylko o utrzymaniu diet do końca kadencji???
To pytanie kieruję szczególnie do Pani przewodniczącej rady.
Skoro odpowiada Pani mieszkańcom za pośrednictwem gazety to proszę odpowiedzieć za pośrednictwem forum internetowego tejże gazety.

# Mistrzostwo

19.10.2015 16:38

a korowaj od tygodnia nie odpisuje...
#Atom napisał(a) 16.10.2015 23:18
Witam,
przedstawię państwu sylwetkę lub zarys sylwetki a może wnętrze pana radnego Korowaja,
osoby mocno zaangażowanej lub wręcz odpowiedzialnej za sytuację jaka ma miejsce w naszej Dzielnicy.
1. Historia zatrudnienia pana korowaja w fundacji w latach 2013-2015??
Dodam że fundacja jest w likwidacji po 2 latach funkcjonowania??
2013 rok dochód radnego 18 272,42zł (fundacja zarejestrowana od 07.08.2013)
W 4 miesiące w fundacji 18 tysięcy!? W fundacji??
Taki to szlachetny człowiek z tego duchownego??
2014 rok dochód 42 949,93zł. Tu już widać że cały rok "fundacja " działa...
2. Zatrudnienie na umowę o dzieło przez "marywilska 44"
dochód radnego 13 189,11zł. Co takiego dla marywilskiej- firmie znajdującej się na białołęce pan radny korowaj robił??
może potrzeba było coś pomóc w urzędzie??
3. zatrudnienie na umowę o dzieło w BOK!
dochód radnego 5140.00
To już w ogóle nie mieści się w kanonach dobrego wychowania panie korowaj duchowny!
4. Wynagrodzenie z tytułu pracy (gdzie?? nie wiem bo pan duchowny nie raczył napisać)
40000zł. za rok 2012r
5. Wynagrodzenie z tytułu bycia Duchownym 2013rok
27000zł?
6. Wynagrodzenie z tytułu pracy 36000 zł. (tu pan duchowny też nie pisał gdzie był zatrudniony ale jeszcze wtedy się uczył kombinowania...)
Składki na ZUS i NFZ napewno pan płacił panie duchowny przez te lata kiedy nie był pan zatrudniony na umowę o pracę??
Czy zarejestrowany w urzędzie pracy na bezrobotnego??
Jeśli nie to Boże Chroń od takich duchownych co uczą jak żyć za cudze składki...
wszystkie informacje pochodzą z biuletynu informacji publicznej miasta stołecznego Warszawy.
Wystarczy wpisać w google oświadczenie majątkowe korowaj.
Celem mojego wpisu jest poinformowanie mieszkańców z kim mamy do czynienia..
Mam nadzieję, że jesteśmy w stanie wykluczyć sami z Rady Dzielnicy takie czarne owce bo taki radny nie ma skrupułów, on sam nie odejdzie bo do tego trzeba mieć HONOR a pan Korowaj nie ma nawet wiedzy, że coś takiego istnieje...
Przemyślcie temat kto kogo i dlaczego chce odwołać...
To nic nie kosztuje a widać kto jest kto w tej całej "gierce".
Pozdrawiam,
niech korowaj się obroni jeśli to nie prawda... ;-)

# Lewandów

19.10.2015 19:28

podbijam
#na poważnie napisał(a) 19.10.2015 13:18
Czy radni PiS wiedzą coś na temat sprawy Pawła Tyburca?
sad okręgowy odebrał mu mandat.
Czy jest wiarygodne i prawomocne postanowienie sądu apelacyjnego o umorzeniu sprawy???
Jak radni PO zamierzają wprowadzić zmiany do budżetu dzielnicy skoro jedna sesja się nie zakończyła, przerwa a druga nie może być otwarta?
Czy radni PO nie mają już zamiaru zebrać się do końca kadencji aby zrobić jeszcze coś pożytecznego dla samorządu??? Czy znudziło się Państwu rozwiązywanie problemów mieszkańców i myślicie tylko o utrzymaniu diet do końca kadencji???
To pytanie kieruję szczególnie do Pani przewodniczącej rady.
Skoro odpowiada Pani mieszkańcom za pośrednictwem gazety to proszę odpowiedzieć za pośrednictwem forum internetowego tejże gazety.

 tarantula01

21.10.2015 02:48

#jagna napisał(a) 17.10.2015 20:25
Jeśli zostanie Pan burmistrzem to jak zamierza Pan być lepszy od poprzednika i jakie będą Pana priorytety? Co zarzuca Pan Piotrowi Jaworskiemu?
A mam zostać Burmistrzem? Obecny Burmistrz zaniedbał np. pozyskiwanie środków na realizację wniosków wynikających ze http://siskom.waw.pl/planistyka-warszawa-sk-bialoleka.htm. Nie wykorzystuje również możliwości przekształcenia terenu dawnej Fabryki Domów w lokalne centrum biurowe (moim zdaniem wystarczy podnieść dopuszczalną wysokość zabudowy na tym terenie z 12 m do np. 24 m i szybko znajdą się inwestorzy gotowi zbudować Służewiec Przemysłowy Białołęki). Burmistrz przyjmuje zbyt wyczekującą postawę wobec tramwaju do Winnicy, jak również zaniedbał sprawę gazociągów. Tak, gazociągów, bo prócz gazociągu wzdłuż kanału żerańskiego jest jeszcze potencjalny do budowy gazociąg na Kępie Tarchomińskiej, który może uniemożliwić budowę szkoły w rejonie ul. Gerberowej.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 tarantula01

21.10.2015 02:48

#jagna napisał(a) 17.10.2015 20:25
Jeśli zostanie Pan burmistrzem to jak zamierza Pan być lepszy od poprzednika i jakie będą Pana priorytety? Co zarzuca Pan Piotrowi Jaworskiemu?
A mam zostać Burmistrzem? Obecny Burmistrz zaniedbał np. pozyskiwanie środków na realizację wniosków wynikających ze http://siskom.waw.pl/planistyka-warszawa-sk-bialoleka.htm. Nie wykorzystuje również możliwości przekształcenia terenu dawnej Fabryki Domów w lokalne centrum biurowe (moim zdaniem wystarczy podnieść dopuszczalną wysokość zabudowy na tym terenie z 12 m do np. 24 m i szybko znajdą się inwestorzy gotowi zbudować Służewiec Przemysłowy Białołęki). Burmistrz przyjmuje zbyt wyczekującą postawę wobec tramwaju do Winnicy, jak również zaniedbał sprawę gazociągów. Tak, gazociągów, bo prócz gazociągu wzdłuż kanału żerańskiego jest jeszcze potencjalny do budowy gazociąg na Kępie Tarchomińskiej, który może uniemożliwić budowę szkoły w rejonie ul. Gerberowej.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

# gość

21.10.2015 07:36

a jednak są możliwości by na Białołęce powstały potencjalne miejsca pracy???
Proszę mnie oświecić panie Wojciechu - czemu nie ma żadnego stanowiska rady dzielnicy? projektu uchwały w tej sprawie?
czemu pierwszy raz słyszę o takiej możliwości???
tarantula01 napisał(a) 21.10.2015 02:48
Nie wykorzystuje również możliwości przekształcenia terenu dawnej Fabryki Domów w lokalne centrum biurowe (moim zdaniem wystarczy podnieść dopuszczalną wysokość zabudowy na tym terenie z 12 m do np. 24 m i szybko znajdą się inwestorzy gotowi zbudować Służewiec Przemysłowy Białołęki).
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 tarantula01

21.10.2015 21:33

http://bip.warszawa.pl/NR/exeres/E2A1B9C9-CFBE-4EB0-8F02-D7368064F365,frameless.htm - druk 117. http://radny.com.pl/dok2kadencja/uchwaly2/18suikzp-zmiany_111130projekt-.jpg odrzucona przez PO.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 tarantula01

21.10.2015 21:33

http://bip.warszawa.pl/NR/exeres/E2A1B9C9-CFBE-4EB0-8F02-D7368064F365,frameless.htm - druk 117. http://radny.com.pl/dok2kadencja/uchwaly2/18suikzp-zmiany_111130projekt-.jpg odrzucona przez PO.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

# gość

21.10.2015 21:36

tarantula01 napisał(a) 21.10.2015 21:33
http://bip.warszawa.pl/NR/exeres/E2A1B9C9-CFBE-4EB0-8F02-D7368064F365,frameless.htm - druk 117. http://radny.com.pl/dok2kadencja/uchwaly2/18suikzp-zmiany_111130projekt-.jpg odrzucona przez PO.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz
odrzucona przez PeO to tak jakby odrzucona przez samego W.T., który jest (z ugrupowania) koalicjantem PeO. No to farsa i satyra na 100 fajerek.

# gość

22.10.2015 07:26

Inicjatywa jest z 2011 r. mam problem z otwarciem druku 117, wiec nie znam szczegółów.
Czemu mając po wyborach w 2014 większość nie wrócono do tematu?
Temat jest mega ważny z punktu widzenia rozwoju regionu.
tarantula01 napisał(a) 21.10.2015 21:33
http://bip.warszawa.pl/NR/exeres/E2A1B9C9-CFBE-4EB0-8F02-D7368064F365,frameless.htm - druk 117. http://radny.com.pl/dok2kadencja/uchwaly2/18suikzp-zmiany_111130projekt-.jpg odrzucona przez PO.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

# podroznik

22.10.2015 13:42

U mnie się otwiera. A w protokole jest ciekawa dyskusja na ten temat. Zero argumentów przeciw takiej uchwale, a została odrzucona. O co chodzi?

# gość

22.10.2015 13:50

#podroznik napisał(a) 22.10.2015 13:42
U mnie się otwiera. A w protokole jest ciekawa dyskusja na ten temat. Zero argumentów przeciw takiej uchwale, a została odrzucona. O co chodzi?
dla dalszego "bicia piany" przez W.T. (bez-radnego) ponieważ odrzucona przez PeO to tak jakby odrzucona przez samego W.T.(bez-radnego), który jest (z ugrupowania) koalicjantem PeO. No to farsa i satyra na 100 fajerek.

# podroznik

22.10.2015 17:26

gościu, wiemy doskonale, że radnego Tumasza nie lubisz i dajesz temu upust. Ale twoje zdanie nikogo nie obchodzi, bo za radnym stoją fakty potwierdzające jego działalność i skuteczność. Żaden inny radny Panu Tumaszowi do pięt nie dorasta, a najlepszym tego dowodem będzie czas, gdy doczekamy się JOW-ów. Taki Tumasz rozniesie w pył w swoim okręgu każdego innego kandydata.
Chciałbym też, aby Burmistrz był pokroju osoby Pana Tumasza, ale to niemożliwe, bo o tym decydują inni radni, których Tumasz uwiera.

# PrawdaKorow.ajowa

22.10.2015 19:22

#Atom napisał(a) 16.10.2015 23:18
Witam,
przedstawię państwu sylwetkę lub zarys sylwetki a może wnętrze pana radnego Korowaja,
osoby mocno zaangażowanej lub wręcz odpowiedzialnej za sytuację jaka ma miejsce w naszej Dzielnicy.
1. Historia zatrudnienia pana korowaja w fundacji w latach 2013-2015??
Dodam że fundacja jest w likwidacji po 2 latach funkcjonowania??
2013 rok dochód radnego 18 272,42zł (fundacja zarejestrowana od 07.08.2013)
W 4 miesiące w fundacji 18 tysięcy!? W fundacji??
Taki to szlachetny człowiek z tego duchownego??
2014 rok dochód 42 949,93zł. Tu już widać że cały rok "fundacja " działa...
2. Zatrudnienie na umowę o dzieło przez "marywilska 44"
dochód radnego 13 189,11zł. Co takiego dla marywilskiej- firmie znajdującej się na białołęce pan radny korowaj robił??
może potrzeba było coś pomóc w urzędzie??
3. zatrudnienie na umowę o dzieło w BOK!
dochód radnego 5140.00
To już w ogóle nie mieści się w kanonach dobrego wychowania panie korowaj duchowny!
4. Wynagrodzenie z tytułu pracy (gdzie?? nie wiem bo pan duchowny nie raczył napisać)
40000zł. za rok 2012r
5. Wynagrodzenie z tytułu bycia Duchownym 2013rok
27000zł?
6. Wynagrodzenie z tytułu pracy 36000 zł. (tu pan duchowny też nie pisał gdzie był zatrudniony ale jeszcze wtedy się uczył kombinowania...)
Składki na ZUS i NFZ napewno pan płacił panie duchowny przez te lata kiedy nie był pan zatrudniony na umowę o pracę??
Czy zarejestrowany w urzędzie pracy na bezrobotnego??
Jeśli nie to Boże Chroń od takich duchownych co uczą jak żyć za cudze składki...
wszystkie informacje pochodzą z biuletynu informacji publicznej miasta stołecznego Warszawy.
Wystarczy wpisać w google oświadczenie majątkowe korowaj.
Celem mojego wpisu jest poinformowanie mieszkańców z kim mamy do czynienia..
Mam nadzieję, że jesteśmy w stanie wykluczyć sami z Rady Dzielnicy takie czarne owce bo taki radny nie ma skrupułów, on sam nie odejdzie bo do tego trzeba mieć HONOR a pan Korowaj nie ma nawet wiedzy, że coś takiego istnieje...
Przemyślcie temat kto kogo i dlaczego chce odwołać...
To nic nie kosztuje a widać kto jest kto w tej całej "gierce".
Pozdrawiam,

Korowaj wytłumacz to!!!
Będziesz miał to wypominane do następnych wyborów bo oszuści muszą znać swoje miejsce!

# gość

22.10.2015 20:03

#podroznik napisał(a) 22.10.2015 17:26
gościu, wiemy doskonale, że ... twoje zdanie nikogo nie obchodzi...
po co więc się produkujesz osobo "podróżnik" skoro zaprzeczasz temu co napisałeś ? aha, sorry, napisałeś "nikogo", rozumiem - nie jesteś "nikog" a to oznacza, że ciebie (was - bo piszesz w liczbie podwójnej) obchodzi.

 tarantula01

22.10.2015 22:45

#gość napisał(a) 22.10.2015 13:50
dla dalszego "bicia piany" przez W.T. (bez-radnego) ponieważ odrzucona przez PeO to tak jakby odrzucona przez samego W.T.(bez-radnego), który jest (z ugrupowania) koalicjantem PeO. No to farsa i satyra na 100 fajerek.
Podróżnik dobrze napisał o okolicznościach w jakich projekt przepadł.. Przy czym lepiej sytuację oddaje nagranie.
Ponowne zgłaszanie tego projektu obecnie, przy tych samych niemal osobach z PO w dzielnicy nie ma sensu.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 tarantula01

22.10.2015 22:45

#gość napisał(a) 22.10.2015 13:50
dla dalszego "bicia piany" przez W.T. (bez-radnego) ponieważ odrzucona przez PeO to tak jakby odrzucona przez samego W.T.(bez-radnego), który jest (z ugrupowania) koalicjantem PeO. No to farsa i satyra na 100 fajerek.
Podróżnik dobrze napisał o okolicznościach w jakich projekt przepadł.. Przy czym lepiej sytuację oddaje nagranie.
Ponowne zgłaszanie tego projektu obecnie, przy tych samych niemal osobach z PO w dzielnicy nie ma sensu.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

# gość z 22.10.2015 07:26

23.10.2015 07:34

Obecnie powstało ugrupowanie radnych niezależnych. Jak już sobie Państwo wyjaśnicie kwestie przewodniczących itp. proszę o powrót do tego projektu. Inicjatywa świetna.
tarantula01 napisał(a) 22.10.2015 22:45
Podróżnik dobrze napisał o okolicznościach w jakich projekt przepadł.. Przy czym lepiej sytuację oddaje nagranie.
Ponowne zgłaszanie tego projektu obecnie, przy tych samych niemal osobach z PO w dzielnicy nie ma sensu.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

# gość

23.10.2015 10:41

Zgodnie z deklaracją
tarantula01 napisał(a) 22.10.2015 23:38
Czekam na dalsze zjadliwe komentarze gościa, które stanowić będą dla mnie motywację do dalszej systematycznej i ciężkiej pracy na rzecz mieszkańców.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz
mobilizuję go do aktywnego działania w poruszanej tutaj sprawie. Czekamy na ostre pisma.

# maximus

23.10.2015 12:01

tarantula01 napisał(a) 22.10.2015 22:45
Ponowne zgłaszanie tego projektu obecnie, przy tych samych niemal osobach z PO w dzielnicy nie ma sensu.

POdziękujmy im wreszcie. Czy to takie trudne? Za fraki i z ratusza!!

# Maciej z Topolowej

26.10.2015 09:44

Na Białołęce zdecydowanie wygrało PO. Koniec w temacie kogo nasi wyborcy obdarzają największym zaufanie i kogo wybrali do zarządzania naszą dzielnicą. Jednak nie zawiodłem się, na Białołęce mieszkają mądrzy ludzie :)

# Judyta

26.10.2015 09:48

O, to widzę, że pani przewodniczaca dobrze zrobiła i była w zgodzie z wolą wiekszości mieszkańców głosujących na Białołęce. Brawo Pani Aniu :)

# gość

28.10.2015 13:49

Pani Majchrzak kiedy Pani dokończy przerwaną sesję???

# Jam

28.10.2015 14:38

#Atom napisał(a) 16.10.2015 23:18
Witam,
przedstawię państwu sylwetkę lub zarys sylwetki a może wnętrze pana radnego Korowaja,
osoby mocno zaangażowanej lub wręcz odpowiedzialnej za sytuację jaka ma miejsce w naszej Dzielnicy.
1. Historia zatrudnienia pana korowaja w fundacji w latach 2013-2015??
Dodam że fundacja jest w likwidacji po 2 latach funkcjonowania??
2013 rok dochód radnego 18 272,42zł (fundacja zarejestrowana od 07.08.2013)
W 4 miesiące w fundacji 18 tysięcy!? W fundacji??
Taki to szlachetny człowiek z tego duchownego??
2014 rok dochód 42 949,93zł. Tu już widać że cały rok "fundacja " działa...
2. Zatrudnienie na umowę o dzieło przez "marywilska 44"
dochód radnego 13 189,11zł. Co takiego dla marywilskiej- firmie znajdującej się na białołęce pan radny korowaj robił??
może potrzeba było coś pomóc w urzędzie??
3. zatrudnienie na umowę o dzieło w BOK!
dochód radnego 5140.00
To już w ogóle nie mieści się w kanonach dobrego wychowania panie korowaj duchowny!
4. Wynagrodzenie z tytułu pracy (gdzie?? nie wiem bo pan duchowny nie raczył napisać)
40000zł. za rok 2012r
5. Wynagrodzenie z tytułu bycia Duchownym 2013rok
27000zł?
6. Wynagrodzenie z tytułu pracy 36000 zł. (tu pan duchowny też nie pisał gdzie był zatrudniony ale jeszcze wtedy się uczył kombinowania...)
Składki na ZUS i NFZ napewno pan płacił panie duchowny przez te lata kiedy nie był pan zatrudniony na umowę o pracę??
Czy zarejestrowany w urzędzie pracy na bezrobotnego??
Jeśli nie to Boże Chroń od takich duchownych co uczą jak żyć za cudze składki...
wszystkie informacje pochodzą z biuletynu informacji publicznej miasta stołecznego Warszawy.
Wystarczy wpisać w google oświadczenie majątkowe korowaj.
Celem mojego wpisu jest poinformowanie mieszkańców z kim mamy do czynienia..
Mam nadzieję, że jesteśmy w stanie wykluczyć sami z Rady Dzielnicy takie czarne owce bo taki radny nie ma skrupułów, on sam nie odejdzie bo do tego trzeba mieć HONOR a pan Korowaj nie ma nawet wiedzy, że coś takiego istnieje...
Przemyślcie temat kto kogo i dlaczego chce odwołać...
To nic nie kosztuje a widać kto jest kto w tej całej "gierce".
Pozdrawiam,
a co na to Pan Duchowny Korowaj??

# anton

28.10.2015 16:55

#gość napisał(a) 28.10.2015 13:49
Pani Majchrzak kiedy Pani dokończy przerwaną sesję???

Jam, może Ty znasz odpowiedź na to pytanie??

# gość

29.10.2015 09:12

Pani Majchrzak, kiedy Pani dokończy przerwaną sesję???

# gość

29.10.2015 09:18

a to ciekawe: Protokół z posiedzenia Komisji Planu i Budżetu Rady Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy w dniu 15 października 2015 roku.
PKt.3 Sprawozdanie Burmistrza Dzielnicy Białołęka na temat planowanego na rok 2016 budżetu dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy
Ad.3.Przewodniczący zauważył, że nie ma Burmistrza Dzielnicy na Komisji

# gość

29.10.2015 09:19

Ad3. Przewodniczący zauważył, że nie ma Burmistrza Dzielnicy na Komisji

# gość

29.10.2015 09:22

Burmistrz nieobecny, radni nie otrzymali materiałów. - piękne działanie panie burmistrzu.
i kolejna sprawa: przedstawiono wniosek aby Komisja Planu i Budżetu wezwała Przewodniczącą Rady Dzielnicy do przekazania wszystkim radnym będącym członkami Komisji materiałów związanych z budżetem dzielnicy Białołęka na 2016 r., zwłaszcza że Główna Księgowa poinformowała, że

# gość

29.10.2015 09:22

materiały budżetowe przekazała do Rady Dzielnicy.
Ktoś tu jawnie nie współpracuje??

# gość

29.10.2015 09:31

kolejne posiedzenie było 19.10.2015 - na tą komisje dotarł i burmistrz i materiały?

# z dzielnicy

29.10.2015 09:38

Oczywiście, że dotarł. szkoda, że wczesniej (15.10) przewodniczący komisji zmienił godzinę komisji z dnia na dzięń, a burmistrz miał już wczesniej zaplanowane spotkanie - w sprawach dzielnicowych.

# gość

29.10.2015 09:42

widzę, że kwestia zmiany godzin w ostatniej chwili nadal aktualna :)

# gość

29.10.2015 09:43

19.10.2015 - ustalono coś? jak się sprawy mają? nadal brak info na bip'ie

# Lewandów

29.10.2015 21:05

Kiedy będzie kontynuacja przerwanej sesji???

 tarantula01

29.10.2015 21:50

Godzinę komisji zmieniłem we wtorek wcześnie rano z 8:15 we czwartek na 18:30 w tym samym dniu, ze względu na to, że w porządku obrad prócz sprawozdanie Burmistrza Dzielnicy Białołęka na temat planowanego na rok 2016 budżetu dzielnicy Białołęka m.st.Warszawy znalazł się też punkt:
Sprawozdanie Burmistrza Dzielnicy Białołęka na temat stanu realizacji planu przychodów z podatków lokalnych do budżetu dzielnicy Białołęka m.st.Warszawy za okres: 01 stycznia 2015 r

 tarantula01

29.10.2015 21:50

Godzinę komisji zmieniłem we wtorek wcześnie rano z 8:15 we czwartek na 18:30 w tym samym dniu, ze względu na to, że w porządku obrad prócz sprawozdanie Burmistrza Dzielnicy Białołęka na temat planowanego na rok 2016 budżetu dzielnicy Białołęka m.st.Warszawy znalazł się też punkt:
Sprawozdanie Burmistrza Dzielnicy Białołęka na temat stanu realizacji planu przychodów z podatków lokalnych do budżetu dzielnicy Białołęka m.st.Warszawy za okres: 01 stycznia 2015 r

# gość

30.10.2015 08:23

Kiedy będzie kontynuacja przerwanej sesji???

# gość

30.10.2015 09:30

Komisje odbyły się 19.10, 28.10 i kolejna planowana na 4.11.
a BIP śpi, i nie ma załączonych protokołów.
Może by tak wprowadzić transmisje online dla posiedzeń komisji???

# gość

30.10.2015 09:32

Z Komisji Mieszkaniowej w ogóle nie są zamieszczane protokoły - nie odbywają się???

# gość

30.10.2015 09:33

Komisja Rewizyjna częstotliwością posiedzeń nie grzeszy. 4 posiedzenia w ciągu roku??? serio???

# gość

30.10.2015 10:44

A tak w ogóle to już mnie ta sprawa nie interesuje.

# gość

30.10.2015 11:00

to po co tu zaglądasz?
#gość napisał(a) 30.10.2015 10:44
A tak w ogóle to już mnie ta sprawa nie interesuje.

# Taki Gość

30.10.2015 16:58

A ktoś zna odpowiedzi na te pytania??
Ciekawe jak ten pan sobie pogrywa z mieszkańcami...
Zatrudniony w Białołęckim Ośrodku Kultury??
To tak jakby poseł był zatrudniony jako swój kierowca??
dobrze to rozumiem??
Tragedia, zepsucie totalne...
#Atom napisał(a) 16.10.2015 23:18
Witam,
przedstawię państwu sylwetkę lub zarys sylwetki a może wnętrze pana radnego Korowaja,
osoby mocno zaangażowanej lub wręcz odpowiedzialnej za sytuację jaka ma miejsce w naszej Dzielnicy.
1. Historia zatrudnienia pana korowaja w fundacji w latach 2013-2015??
Dodam że fundacja jest w likwidacji po 2 latach funkcjonowania??
2013 rok dochód radnego 18 272,42zł (fundacja zarejestrowana od 07.08.2013)
W 4 miesiące w fundacji 18 tysięcy!? W fundacji??
Taki to szlachetny człowiek z tego duchownego??
2014 rok dochód 42 949,93zł. Tu już widać że cały rok "fundacja " działa...
2. Zatrudnienie na umowę o dzieło przez "marywilska 44"
dochód radnego 13 189,11zł. Co takiego dla marywilskiej- firmie znajdującej się na białołęce pan radny korowaj robił??
może potrzeba było coś pomóc w urzędzie??
3. zatrudnienie na umowę o dzieło w BOK!
dochód radnego 5140.00
To już w ogóle nie mieści się w kanonach dobrego wychowania panie korowaj duchowny!
4. Wynagrodzenie z tytułu pracy (gdzie?? nie wiem bo pan duchowny nie raczył napisać)
40000zł. za rok 2012r
5. Wynagrodzenie z tytułu bycia Duchownym 2013rok
27000zł?
6. Wynagrodzenie z tytułu pracy 36000 zł. (tu pan duchowny też nie pisał gdzie był zatrudniony ale jeszcze wtedy się uczył kombinowania...)
Składki na ZUS i NFZ napewno pan płacił panie duchowny przez te lata kiedy nie był pan zatrudniony na umowę o pracę??
Czy zarejestrowany w urzędzie pracy na bezrobotnego??
Jeśli nie to Boże Chroń od takich duchownych co uczą jak żyć za cudze składki...
wszystkie informacje pochodzą z biuletynu informacji publicznej miasta stołecznego Warszawy.
Wystarczy wpisać w google oświadczenie majątkowe korowaj.
Celem mojego wpisu jest poinformowanie mieszkańców z kim mamy do czynienia..
Mam nadzieję, że jesteśmy w stanie wykluczyć sami z Rady Dzielnicy takie czarne owce bo taki radny nie ma skrupułów, on sam nie odejdzie bo do tego trzeba mieć HONOR a pan Korowaj nie ma nawet wiedzy, że coś takiego istnieje...
Przemyślcie temat kto kogo i dlaczego chce odwołać...
To nic nie kosztuje a widać kto jest kto w tej całej "gierce".
Pozdrawiam,

A ktoś zna odpowiedzi na te pytania??
Ciekawe , że ten pan sobie pogrywa tak z mieszkańcami...
Zatrudniony w Białołęckim Ośrodku Kultury??
To tak jakby poseł był zatrudniony jako swój kierowca??
dobrze to rozumiem??
Tragedia, zepsucie totalne...

# gość

31.10.2015 03:15

#gość napisał(a) 30.10.2015 11:00
to po co tu zaglądasz?
Dlatego bo mnie ta sprawa w ogóle nie interesuje.

# na poważnie

31.10.2015 06:41

Jak widać sprawa wznowienia sesji rady dzielnicy przez Panią przewodniczącą jest wielkim problemem.
Cierpi na tym samorząd czyli my mieszkańcy dzielnicy.
Jak widać apele do Pani przewodniczącej nie odnoszą żadnych rezultatów.
Nie wnikam w rozgrywki partyjne ani nie szukam sensacji w tym co robił i kim jest Pan Korowaj, chcę tylko normalnego funkcjonowania rady dzielnicy. A jesteście wszyscy Państwo radni winni nam mieszkańcom.
Dlatego jeszcze raz apeluję o odstawienie na bok urazów, niechęci i obrażania się na byłych kolegów partyjnych i zajęcie się jak najszybciej obradami rady dzielnicy!!!

# Niezły ubaw

31.10.2015 10:20

Stanie się to niezwłocznie po tym jak PiS zwoła przerwaną na czas nieokreslony sesję na Pradze Północ http://politykawarszawska.pl/a/1662 "Zgodnie z porządkiem obrad, prascy rajcowie zajęli się opiniowaniem dzielnicowego budżetu. Po kilku pytaniach i propozycjach dotyczących głównie oświaty, przewodniczący Ryszard Kędzierski odroczył sesję. Całe posiedzenie trwało około... 10 minut.

# podroznik

02.11.2015 18:14

Z komisji budżetowej są już protokoły z ostatnich posiedzeń. Ciekawe gierki prowadzi Przewodnicząca i całe PO. Pytanie, czy było tak zawsze, czy teraz jakoś szczególnie?

# Lewandów

02.11.2015 22:11

w środę kolejna komisja w sprawie budżetu, zamiast normanie "obgadać" wszystko na sesji to będą tlukli masę kamisji by wszystko dopiąć.
Pytam kolejny raz: pani przewodnicząca kiedy weźmie się pani za prace i dokonczy sesje? czyżby wakacje??? sytuacja w dzielnicy jest żałosna.

# bartos

03.11.2015 08:27

"Białołęka wciąż bez sesji. Radni Gospodarności oficjalnie odchodzą z koalicji z PO" http://politykawarszawska.pl/a/1674
Pani przewodniczącej coraz bardziej rośnie nos Pinokia
""Radna zaprzecza też częstym zarzutom ze strony dotychczasowej opozycji, jakoby utrudniała prawidłowe funkcjonowanie dzielnicy. Zapewnia, że przez cały ten czas wszystkie komisje odbywają się normalnie, podejmowane były uchwały w sprawach związanych z polityką społeczną czy drogami na Białołęce. "
A co z dwoma pod rząd odwołanymi komisjami ochrony środowiska?? I to w sytuacji gdzie ważą się losy orgomnej wycinki nad Kanałem Żerańskim a burmistrz kluczy i kręci w tej sprawie. Przecież to śmierdzi na odległość

# Lew II

03.11.2015 08:41

ciekawe kiedy to "niebawem" pani przewodniczącej nastąpi.
Dwie komisje w sprawie ochrony środowiska odwołane, na dziś wyznaczono posiedzenie komisji - ciekawe, czy się odbędzie? Jutro zaś ma się odbyć posiedzenie komisji planowania i budżetu.
uchwały związane z drogami na Białołęce są podejmowane? - a jakie to uchwały i jakich dróg dotyczą?

# Gandalff

03.11.2015 09:18

łatwo oczerniać Lew czy też zlew...
opowiadasz głupoty...
a ile jest komisji wszystkich populisto??
co takie ciśnienie na stołek masz??
Jak Klimiuk??
podobno zrobił sobie już sweet focie na fb przy biurku przewodniczącego rady...
Jakim to prostakiem trzeba być...
Słoma z butów i weźcie się lepiej za oświadczenia majątkowe Korowaja Duchownego.
To jest dopiero Pinokio...
#Niezły ubaw napisał(a) 31.10.2015 10:20
Stanie się to niezwłocznie po tym jak PiS zwoła przerwaną na czas nieokreslony sesję na Pradze Północ http://politykawarszawska.pl/a/1662 "Zgodnie z porządkiem obrad, prascy rajcowie zajęli się opiniowaniem dzielnicowego budżetu. Po kilku pytaniach i propozycjach dotyczących głównie oświaty, przewodniczący Ryszard Kędzierski odroczył sesję. Całe posiedzenie trwało około... 10 minut.

#Atom napisał(a) 16.10.2015 23:18
Witam,
przedstawię państwu sylwetkę lub zarys sylwetki a może wnętrze pana radnego Korowaja,
osoby mocno zaangażowanej lub wręcz odpowiedzialnej za sytuację jaka ma miejsce w naszej Dzielnicy.
1. Historia zatrudnienia pana korowaja w fundacji w latach 2013-2015??
Dodam że fundacja jest w likwidacji po 2 latach funkcjonowania??
2013 rok dochód radnego 18 272,42zł (fundacja zarejestrowana od 07.08.2013)
W 4 miesiące w fundacji 18 tysięcy!? W fundacji??
Taki to szlachetny człowiek z tego duchownego??
2014 rok dochód 42 949,93zł. Tu już widać że cały rok "fundacja " działa...
2. Zatrudnienie na umowę o dzieło przez "marywilska 44"
dochód radnego 13 189,11zł. Co takiego dla marywilskiej- firmie znajdującej się na białołęce pan radny korowaj robił??
może potrzeba było coś pomóc w urzędzie??
3. zatrudnienie na umowę o dzieło w BOK!
dochód radnego 5140.00
To już w ogóle nie mieści się w kanonach dobrego wychowania panie korowaj duchowny!
4. Wynagrodzenie z tytułu pracy (gdzie?? nie wiem bo pan duchowny nie raczył napisać)
40000zł. za rok 2012r
5. Wynagrodzenie z tytułu bycia Duchownym 2013rok
27000zł?
6. Wynagrodzenie z tytułu pracy 36000 zł. (tu pan duchowny też nie pisał gdzie był zatrudniony ale jeszcze wtedy się uczył kombinowania...)
Składki na ZUS i NFZ napewno pan płacił panie duchowny przez te lata kiedy nie był pan zatrudniony na umowę o pracę??
Czy zarejestrowany w urzędzie pracy na bezrobotnego??
Jeśli nie to Boże Chroń od takich duchownych co uczą jak żyć za cudze składki...
wszystkie informacje pochodzą z biuletynu informacji publicznej miasta stołecznego Warszawy.
Wystarczy wpisać w google oświadczenie majątkowe korowaj.
Celem mojego wpisu jest poinformowanie mieszkańców z kim mamy do czynienia..
Mam nadzieję, że jesteśmy w stanie wykluczyć sami z Rady Dzielnicy takie czarne owce bo taki radny nie ma skrupułów, on sam nie odejdzie bo do tego trzeba mieć HONOR a pan Korowaj nie ma nawet wiedzy, że coś takiego istnieje...
Przemyślcie temat kto kogo i dlaczego chce odwołać...
To nic nie kosztuje a widać kto jest kto w tej całej "gierce".
Pozdrawiam,

# Lew II

03.11.2015 09:27

pisze o faktach, przedstawiam rzeczywistość.
Twoja wypowiedz to stek bzdur. Zero konkretów, więc daruj sobie te komentarze, bo nic nie wnoszą. a jak Cię boli wynagrodzenie radnych to sam kandyduj, dostaniesz się to Tobie też zapłacą dietę radnego.
#Gandalff napisał(a) 03.11.2015 09:18
łatwo oczerniać Lew czy też zlew...
opowiadasz głupoty...
a ile jest komisji wszystkich populisto??
co takie ciśnienie na stołek masz??
Jak Klimiuk??
podobno zrobił sobie już sweet focie na fb przy biurku przewodniczącego rady...
Jakim to prostakiem trzeba być...
Słoma z butów i weźcie się lepiej za oświadczenia majątkowe Korowaja Duchownego.
To jest dopiero Pinokio...

# Lew II

05.11.2015 13:17

z przymrużeniem oka :)
http://wpolityce.pl/polityka /270677-panika-w-otoczeniu-gronkiewicz -waltz-warszawscy-dzialacze- po-przechodza- do-pis-koniec- hgw-w-ratuszu?strona=1

# xnxnxn

05.11.2015 13:58

Anna Majchrzak zapewniała nas:

# Lew II

05.11.2015 14:20

o czym Cię zapewniała?
#xnxnxn napisał(a) 05.11.2015 13:58
Anna Majchrzak zapewniała nas:

# Lew II

05.11.2015 15:55

jak brak sesji w sprawie obrad nad budżetem na 2016 (problem podnosi ten artykuł: http://www.ngp.pl/str/tekst4682.html) ma się do posiedzeń komisji budżetu?
jeśli ten artykuł nie jest stronniczy, to autor zwraca uwagę na poważny problem, a przewodnicząca świadomie i celowo działa na szkodę dzielnicy...

# na poważnie

05.11.2015 17:33

zaczynam odnosić wrażenie, że Pani przewodnicząca rady dzielnicy albo nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji, albo nie nadaje się na stanowisko jakie jej powierzono w imieniu samorządu (czytaj mieszkańców).
kolejne apele o zwołanie przerwanej sesji rady jak widać są przez Panią przewodniczącą ewidentnie lekceważone.
Dlatego apeluję do pozostałych radnych PO (POdobno platformy obywatelskiej) abyście Państwo wpłynęli na swoją koleżankę i wręcz zmusili ją do otwarcia zamrożonej sesji dla dobra OBYWATELI.
Sprawa budżetu dzielnicy jest dla mnie (mieszkańca dzielnicy) kluczowa i najważniejsza
Prędzej czy później Pani przewodnicząca zostanie rozliczona z tego co zrobiła i nie zrobiła
Ta sytuacja przypomina mi jak to czasem kierowca ucieka z miejsca wypadku
a kiedy wpada w ręce wymiaru sprawiedliwości dostaje nie tylko za wypadek ale za ucieczkę z miejsca zdarzenia.

# NN1

05.11.2015 17:47

Jedno pytanie związane z tą sytuacją mnie dręczy: jak długo można nie zgadzać się z rzeczywistością i udawać, że nadal posiada się większość skoro fakty przeczą temu?

# Lew II

06.11.2015 08:26

Nie wierze własnym oczom:
Fragment protokołu z posiedzenia komisji ochrony środowiska:
"Na prośbę Przewodniczącej Komisji (Łącka Ilona) protokołuje dzisiejsze obrady Anna Myślińska.
Joanna Rabiczko, Wiceprzewodnicząca, do tej pory zwyczajowo protokolantka posiedzeń wyraziła chęć protokołowania i zapytała, dlaczego nie może tego robić tym razem. Pani Przewodnicząca umotywowała swoja decyzję utratą zaufania. Po chwili dyskusji pani Przewodnicząca przekazała zeszyt do protokołowania Wiceprzewodniczącej, która odmówiła protokołowania."
mamy złobek na posiedzeniach komisji.
Zapoznajcie się z całością tej farsy: http://bip.warszawa.pl/ Menu_podmiotowe /dzielnice/Bialoleka/ Rada_2014-2018/Komisje/ Posiedzenia_komisji/Komisja_ochron y_srodowiska/default.htm

# Lew II

06.11.2015 08:27

z naszych podatków idzie na utrzymanie tego komediodramatu!!!

# Lewandów

10.11.2015 11:51

na stronie dzielnicy nadal brak info o terminie sesji. Pani Majchrzak jak długo jeszcze będzie Pani to przeciągać?

# Uwazny

10.11.2015 15:40

3 lata i jakieś dwa tygodnie.

# NN1

10.11.2015 16:09

Sesja musi być zwołana raz na 3 miesiące, zobaczymy...

# Lewandów

10.11.2015 21:28

to samo się ma do kontynuowania przerwanej sesji?
#NN1 napisał(a) 10.11.2015 16:09
Sesja musi być zwołana raz na 3 miesiące, zobaczymy...

czyli wznowienie w styczniu, odwołanie w kwietniu. Trochę ta ich zabawa potrwa...

# Lew II

12.11.2015 10:24

Komisja Planu i Budżetu z 04.11.2015:
"Przewodniczący Wojciech Tumasz zaproponował, aby Komisja Planu i Budżetu zaapelowała
do Przewodniczącej Rady Dzielnicy, aby pani Przewodnicząca zwołała do 9 listopada br. włącznie sesję Rady Dzielnicy, na której cała Rada Dzielnicy, a nie tylko komisje, mogła podjąć uchwałę w sprawie zaopiniowania projektu załącznika budżetowego dla Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy na 2016 rok
w terminie przewidzianym przez miasto, tj. do 9 listopada 2015 r.
Radny Waldemar Roszak zgłosił wniosek formalny, aby ogłosić przerwę w obradach Komisji Planu
i Budżetu, aby członek Komisji

# Lew II

12.11.2015 10:25

p. Elżbieta Świtalska mogła brać udział w posiedzeniu Komisji. Na prośbę Przewodniczącego Komisji skierowaną do p. Elżbiety Świtalskiej o udział radnej Elżbiety Świtalskiej
w posiedzeniu Komisji, radna Elżbieta Świtalska odpowiedziała, że z powodu udziału w obradach Komisji Oświaty, Kultury i Sportu nie może w tej chwili uczestniczyć w posiedzeniu Komisji Planu i Budżetu.
Przewodniczący poddał wniosek pod głosowanie. Radni zasiadający w Komisji stosunkiem głosów
za: 2 głosy, przeciw: 3 głosy, 0 wstrzymujących się, odrzucili wniosek radnego Waldemara Roszaka.
Przewodniczący przeszedł do głosowania nad stanowiskiem o apel do Przewodniczącej Rady Dzielnicy. Komisja Planu i Budżetu stosunkiem głosów: 3 za, 0 wstrzymujących, 2 przeciw przyjęła stanowisko
i apeluje do Przewodniczącej Rady Dzielnicy o zwołanie sesji do dnia 9 listopada 2015 r."
dwóch radnych przeciwko sesji??? p. Roszak i p. Łącka???

# Lew II

12.11.2015 10:27

cóż... mamy 12.11.2015 i apel nic nie pomógł.

# na poważnie

12.11.2015 11:27

To już zaczyna być groźne
Nieodpowiedzialność przewodniczącej rady i pani radnej Świtalskiej będzie drogo nas kosztować
Zakładam, że po zakończeniu tej farsy w wykonaniu radnych PO zostaną skierowane stosowne zawiadomienia do prokuratury, bo tego nie da się zamieść pod dywan
A tak na marginesie
PO bardzo głośno mówi standardach jakie powinny obowiązywać radnych, ludzi mających służyć obywatelom
Jak widać nisko są te standardy ustawione, bardzo nisko!!!

# Pikador

12.11.2015 13:02

Partia Gospodarnosc to takie PSL , nawet z diablem wejdzie w układy aby rzadzic -skacza i przemilaja się do wszystkich tam gdzie czuja interes

# Lwiątko II

12.11.2015 15:32

Lew II
Spokojnie, właśnie Pani Przewodnicząca ogłosiła termin wznowienia przerwanej sesji. Budżet Dzielnicy zostanie zaopiniowany przez radnych na najbliższej sesji, więc apel KPiB odniósł oczekiwany skutek :) Brawo Przewodnicząca

# Lew II

12.11.2015 15:50

Lwiątko II kiedy się odbędzie to wznowienie? Na stronie dzielnicy nie widzę o tym informacji.

# Lwiątko II

12.11.2015 16:05

Lew II - wkrótce się dowiesz, będzie info na stronie dzielnicy i zaproszenie dla mieszkąńców (możesz przyjść jeśli nim jesteś)

 tarantula01

12.11.2015 23:59

Sesja będzie 18 listopada o godz. 17-tej (dokończenie). A potem o godz. 18-tej będzie kolejna sesja, na której mamy opiniować budżet na 2016, zmiany w budżecie 2015, wygaszać mandat radnej Joanny Rabiczko i odwoływać przewodniczącą Rady Dzielnicy.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 tarantula01

12.11.2015 23:59

Sesja będzie 18 listopada o godz. 17-tej (dokończenie). A potem o godz. 18-tej będzie kolejna sesja, na której mamy opiniować budżet na 2016, zmiany w budżecie 2015, wygaszać mandat radnej Joanny Rabiczko i odwoływać przewodniczącą Rady Dzielnicy.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

# pytaniec

13.11.2015 00:27

Panie Wojciechu, kiedy w budżecie pojawią się pieniądze na budowę niezwykle potrzebnych dróg: Siecznej i łączników dróg osiedlowych z Geodezyjną.
Czy to normalne, że jakieś 5-7 tys. ludzi ma do dyspozycji jedną wąską drogę, a właściwie jej kawałek (Kartograficzną), a przez 10 lat korzystała z dróg deweloperskich, które wiadomo jakie są?
Kiedy skończy się wydawanie pieniędzy na budowanie dróg "prywatnych" służących kilkudziesięciu osobom a zajmiecie się porządnie Lewandowem?
Kobiałka dostała drogi, Derby dostały, a my???

# Lew II

13.11.2015 08:11

do pytań #pytaniec dołączam swoje: czemu wygaszać mandat radnej Rabiczko?
tarantula01 napisał(a) 12.11.2015 23:59
Sesja będzie 18 listopada o godz. 17-tej (dokończenie). A potem o godz. 18-tej będzie kolejna sesja, na której mamy opiniować budżet na 2016, zmiany w budżecie 2015, wygaszać mandat radnej Joanny Rabiczko i odwoływać przewodniczącą Rady Dzielnicy.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

# Magdalenka K

13.11.2015 09:12

Bardzo mnie ciekawi punkt o wygaszeniu mandatu radnej Rabiczko. Ciekawe co przeskrobała, że są podstawy prawne wygaszenia jej mandatu. Aż z ciekawości wybiorę się na sesję. Tym bardziej cieszy mnie ten fakt, bo za nią do rady wejdzie pan Mariusz Rowicki, na którego oddałam swój głos, a który mam nadzieję zajmie się sprawami sportu w dzielnicy. Bardzo ubolewałam w zeszłym roku jak zabrakło mu 2 głosów do wejścia do rady. Ale widac doczekam się swojego przedstawiciela w radzie. Trzymam kciuki Panie Mariuszu :)

# Lew II

13.11.2015 09:30

ulala, komentarz sponsorowany?
Dla mnie to nie jest dobra wiadomość, fajnie było mieć radnego z ZB, który nie zajmuje się kreśleniem mapek i obietnicami bez pokrycia (patrz radny Roszak).
Jeśli rezygnuje - to szkoda.
#Magdalenka K napisał(a) 13.11.2015 09:12
Bardzo mnie ciekawi punkt o wygaszeniu mandatu radnej Rabiczko. Ciekawe co przeskrobała, że są podstawy prawne wygaszenia jej mandatu. Aż z ciekawości wybiorę się na sesję. Tym bardziej cieszy mnie ten fakt, bo za nią do rady wejdzie pan Mariusz Rowicki, na którego oddałam swój głos, a który mam nadzieję zajmie się sprawami sportu w dzielnicy. Bardzo ubolewałam w zeszłym roku jak zabrakło mu 2 głosów do wejścia do rady. Ale widac doczekam się swojego przedstawiciela w radzie. Trzymam kciuki Panie Mariuszu :)

# Aanalityk

13.11.2015 09:45

To teraz zacznie się nowa układanka.
PO 10, PIS 5, IMB 2, RdB 2, GOSP 2 PostPO 2,
Wariant 1.
Powstaje zapowiadana szeroka koalicja, która może być ciężka do utrzymania. Dużo w niej liderów lubiących podziały. Ciekawe jakie nazwiska weszłyby do nowego zarządu i kto na ich miejsce do rady? Czy potencjalni nowi radni będą za szeroką koalicją?
Wariant 2.
PO przekonuje IMB lub RdB lub Gosp.
Przewaga znikoma 12 do 11 taka jak w poprzedniej kadencji lecz dająca większość.
Scenariusz jest już chyba ułożony, w końcu na Ursynowie mamy koalicję PO z IMU.
Potwierdzeniem może być zwołanie sesji jedna po drugiej.

# Lew II

13.11.2015 09:57

Jak pójdą na Wariant 2. to będzie to samo co było...
burmistrz zapowiada na FB rzekę inwestycyjną (po czesku) którą się pochwali ale dopiero w przyszłym tyg.
ciekawe co wymyślił i jakie kotlety odgrzeje...

# vaclav

13.11.2015 10:35

#Lew II napisał(a) 13.11.2015 09:57
Jak pójdą na Wariant 2. to będzie to samo co było...
burmistrz zapowiada na FB rzekę inwestycyjną (po czesku) którą się pochwali ale dopiero w przyszłym tyg.
ciekawe co wymyślił i jakie kotlety odgrzeje...
to nie po czesku, to po czeskiemu.
Pan Jaworski równie mocno przykłada się do inwestycji, co do poprawności wysyłanych postów. Czyli babol na babolu babolem pogania.

# Magdalenka K

13.11.2015 10:56

Le II - kto rezygnuje? bo nie bardzo zrozumiałam :). Chyba nikt nie rezygnuje, tylko jak juz to z kogoś rezygnują............. Na szczęscie w naszym kraju obowiązuje prawo i na pewno nikt nie zostanie pozbawiony mandatu radnego jeśli nie ma ku temu podstaw prawnych :)

# Lew II

13.11.2015 11:23

Nie znam sprawy, nie wiem czemu ten mandat jest wygaszany - możesz nas "forumowiczów" oświecić?
#Magdalenka K napisał(a) 13.11.2015 10:56
Le II - kto rezygnuje? bo nie bardzo zrozumiałam :). Chyba nikt nie rezygnuje, tylko jak juz to z kogoś rezygnują............. Na szczęscie w naszym kraju obowiązuje prawo i na pewno nikt nie zostanie pozbawiony mandatu radnego jeśli nie ma ku temu podstaw prawnych :)

# na poważnie

13.11.2015 11:24

Jak widać jedna radna niezrzeszona już się wyłamała
Być może ma jakieś ważne powody aby złożyć mandat, co jak widać skutkuje wejściem radnego PO
Jeśli pozostali (2 osoby) Niezrzeszeni nie wyłamią się z szeregu to mają szansę na rzeczywistą zmianę przewodnictwa w radzie a potem zarządu
Ale ta sytuacja pokazuje, że nie do końca wszyscy Niezrzeszeni byli gotowi na zmiany i nie wszyscy chcieli tych zmian
I to jest to o czym wielu ludzi mówi i pisze
Trzeba być wiernym swoim poglądom, a jeśli się je zmienia to nie robić tego w zależności od "kierunku wiatru"
Ludzie często zmieniający poglądy to "chorągiewki", które po święcie chowa się do szafy, zapomina o nich do następnej okazji

# Magdalenka K

13.11.2015 11:40

Lew II - ja nie znam tych powodów dlaczego mandat radnej Rabiczko ma być wygaszony - dlatego napisałam, że wybiorę się najbliższa sesję, żeby się o tym dowiedzieć. Piszę tylko, że na pewno są podstawy prawne , bo inaczej nie byłoby takiego punktu na sesję. Na pewno ta uchwała RD ma uzasadnienie i z chęcią je poznam......

# tak

13.11.2015 11:50

Brawo p. Anno Majchrzak

# Lew II

13.11.2015 11:56

może być tak jak piszesz, ze zostaje odwołana ale może być tak, ze sama rezygnuje.
a sesję obejrzę tak jak zawsze online.
Lewandów jest słabo skomunikowany z Modlińską, więc szkoda mojej energii na osobiste wizyty ;)
#Magdalenka K napisał(a) 13.11.2015 11:40
Lew II - ja nie znam tych powodów dlaczego mandat radnej Rabiczko ma być wygaszony - dlatego napisałam, że wybiorę się najbliższa sesję, żeby się o tym dowiedzieć. Piszę tylko, że na pewno są podstawy prawne , bo inaczej nie byłoby takiego punktu na sesję. Na pewno ta uchwała RD ma uzasadnienie i z chęcią je poznam......

# Magdalenka K

13.11.2015 12:16

Lew II - może rzeczywiście tak być, że pani Rabiczko sama rezygnuje z różnych powodów. Kiedyś była taka sytuacja, że radny nie chciał np. złożyć oświadczenia majątkowego na koniec roku kalendarzowego, co jest jego obowiązkiem, i mandat został mu wygaszony przez radę z automatu.

# Lew II

13.11.2015 12:28

Przekonamy się już 18 listopada ;)
#Magdalenka K napisał(a) 13.11.2015 12:16
Lew II - może rzeczywiście tak być, że pani Rabiczko sama rezygnuje z różnych powodów. Kiedyś była taka sytuacja, że radny nie chciał np. złożyć oświadczenia majątkowego na koniec roku kalendarzowego, co jest jego obowiązkiem, i mandat został mu wygaszony przez radę z automatu.

 tarantula01

13.11.2015 19:52

Pieniądze na ul. Sieczną z pewnością mogą się znaleźć w przyszłym roku - trzeba jednak gruntownie sprawdzić możliwości budżetu. Jako radni, choćby najlepiej zorientowani, nie jesteśmy w stanie wiedzieć o każdej możliwości, która powstaje w UD Białołęka.
Po co wygaszać mandat radnej Joanny Rabiczko?
Po to, aby z 14 radnych opozycyjnych wobec 9 radnych PO (różnica 5 radnych i 2-óch ponad wymaganą większość, która rządzić może bez PO) zrobiło się 13 do 10 i w ten sposób trudniejsze będzie rządzenie bez PO. Powód jest, moim zdaniem kuriozalny.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 tarantula01

13.11.2015 19:52

Pieniądze na ul. Sieczną z pewnością mogą się znaleźć w przyszłym roku - trzeba jednak gruntownie sprawdzić możliwości budżetu. Jako radni, choćby najlepiej zorientowani, nie jesteśmy w stanie wiedzieć o każdej możliwości, która powstaje w UD Białołęka.
Po co wygaszać mandat radnej Joanny Rabiczko?
Po to, aby z 14 radnych opozycyjnych wobec 9 radnych PO (różnica 5 radnych i 2-óch ponad wymaganą większość, która rządzić może bez PO) zrobiło się 13 do 10 i w ten sposób trudniejsze będzie rządzenie bez PO. Powód jest, moim zdaniem kuriozalny.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

# RadcaP

13.11.2015 22:31

Panie Wojtku Prawo zawsze powinno być przestrzegane sam Pan nie raz to udowadniał. Jeżeli Pani Joanna nie figurowała na Liście Wyborców to nie ma prawa sprawowania mandatu.
Tak jak Pan pisał wygaszenie mandatu odbędzie się poprzez uchwałę, jeśli Radni zagłosują przeciw wygaszeniu to według Pama złamią zasady i prawo?

# Lewandów

14.11.2015 00:21

Trzymam kciuki, by wprowadzić ul. Sieczną do budżetu na 2016 r.
tarantula01 napisał(a) 13.11.2015 19:52
Pieniądze na ul. Sieczną z pewnością mogą się znaleźć w przyszłym roku - trzeba jednak gruntownie sprawdzić możliwości budżetu. Jako radni, choćby najlepiej zorientowani, nie jesteśmy w stanie wiedzieć o każdej możliwości, która powstaje w UD Białołęka.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

# Tok

14.11.2015 07:32

tarantula01 napisał(a) 12.11.2015 23:59
Sesja będzie 18 listopada o godz. 17-tej (dokończenie). A potem o godz. 18-tej będzie kolejna sesja, na której mamy opiniować budżet na 2016, zmiany w budżecie 2015, wygaszać mandat radnej Joanny Rabiczko i odwoływać przewodniczącą Rady Dzielnicy.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz
Czy sesja będzie otwarta dla mieszkańców ?

# Anula P

14.11.2015 08:08

Tok - jak zawsze, mieszkańcy mile widziani

# Lew II

16.11.2015 10:08

Posiedzenie Komisji Planu i Budżetu a także Komisji Polityki Społecznej i Ochrony Zdrowia oraz Komisja Statutowa i Porządku Publicznego - dziś (16.11.2015)
Jutro (17.11.2015) - posiedzenie Komisji Inwestycji, Infrastruktury i Planowania Przestrzennego i Komisji Ochrony Środowiska.
Pojutrze (18.11.2015) - sesja Rady Dzielnicy i posiedzenie Komisji Mieszkaniowej oraz Komisji Oświaty, Kultury i Sportu.
Zrobiło się "pracująco" i dobrze.
http://bip.warszawa.pl/Menu_podmiotowe /Dzielnice/Bialoleka/Rada_2014-2018/ Komisje/Posiedzenia_komisji/default.htm

 tarantula01

16.11.2015 23:18

Radna Rabiczko powinna odpowiedzieć na zarzuty postawione jej w uchwale. Po wysłuchaniu za i przeciw będziemy podejmować decyzje. Póki co nie wiem, co przekaże nam w swojej odpowiedzi koleżanka radna.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 tarantula01

16.11.2015 23:18

Radna Rabiczko powinna odpowiedzieć na zarzuty postawione jej w uchwale. Po wysłuchaniu za i przeciw będziemy podejmować decyzje. Póki co nie wiem, co przekaże nam w swojej odpowiedzi koleżanka radna.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 tarantula01

16.11.2015 23:23

Komisja Planu i Budżetu otrzymała dziś nowe materiały związane z budżetem na 2016 r. do zaopiniowania. Nie byliśmy w stanie dobrze przeanalizować projektu budżetu i w związku z tym przerwałem posiedzenie komisji, aby dokończyć je we środę.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 tarantula01

16.11.2015 23:23

Komisja Planu i Budżetu otrzymała dziś nowe materiały związane z budżetem na 2016 r. do zaopiniowania. Nie byliśmy w stanie dobrze przeanalizować projektu budżetu i w związku z tym przerwałem posiedzenie komisji, aby dokończyć je we środę.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

# markopolo

17.11.2015 12:37

Witam,
Patrząc na porządek obrad sesji , która na się odbyć 18.11.2015r. pkt. 9 Projekt uchwały Rady Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy w sprawie odwołania Przewodniczącego Rady Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy jestem wręcz przekonany, że przed głosowaniem Szanowana Pani Przewodnicząca z Panem Burmistrzem . zwołają przerwę i zapewne wznowią ja w Lutym 2016r. .
W sumie niema co się dziwić do Lutego wynagrodzenie będzie do burmistrza wpływać i to nie małe.

# kolju

17.11.2015 12:44

Panie Wojtku, może pan w trzech słowach poinformować społeczeństwo, jakie materiały otrzymała komisja, jakie zmiany są proponowane. Od kogo Komisja otrzymała te materiały? Od zarządu dzielnicy?

 tarantula01

18.11.2015 01:23

http://radny.com.pl/dok3kadencja/materialy3/budzet2016pismo-zal.pdf. Z materiałem tym wiąże się zauważony dziś na komisji inwestycji, infrastruktury i planowania przestrzennego "problem". Komisje rady otrzymały ten załącznik przy uchwale druk nr 72 z dnia 12 listopada br, tylko, że załącznik ten jest z 13 listopada br i wpłynął do Urzędu Dzielnicy Białołęka 16 listopada, tj 4 dni po dacie "powstania" druku nr 72 przekazanego radnym także 12 listopada.
Moim zdaniem Przewodnicząca Rady nie panuje nad obiegiem dokumentów w Radzie Dzielnicy, które są kierowane do radnych.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 tarantula01

18.11.2015 01:23

http://radny.com.pl/dok3kadencja/materialy3/budzet2016pismo-zal.pdf. Z materiałem tym wiąże się zauważony dziś na komisji inwestycji, infrastruktury i planowania przestrzennego "problem". Komisje rady otrzymały ten załącznik przy uchwale druk nr 72 z dnia 12 listopada br, tylko, że załącznik ten jest z 13 listopada br i wpłynął do Urzędu Dzielnicy Białołęka 16 listopada, tj 4 dni po dacie "powstania" druku nr 72 przekazanego radnym także 12 listopada.
Moim zdaniem Przewodnicząca Rady nie panuje nad obiegiem dokumentów w Radzie Dzielnicy, które są kierowane do radnych.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

# halo

18.11.2015 08:23

Mam pytanie, czemu w tym dokumencie jest zapisana i wiele razy powielona nieprawda? Chodzi o żłobki których budowa jeszcze się nie zaczęła, nikt nie wbił nawet łopaty a na terenach gdzie mają powstać rośnie trawa. To teraz dlaczego jest zapis że: W 2016 r. będą kontynuowane prace budowlane.- Jak może być kontynuowane coś co się nie zaczęło? Proszę to poruszyć. Kolejna sprawa. Jak rozumiem powstało już opóźnienie w budowie czyli albo będzie budowane na szybko, kosztem jakości, albo będzie opóźnienie w oddaniu budynków?

# Wschodnia

18.11.2015 08:25

W której sali odbędzie się dzisiejsza sesja? Podpowiecie?
Wybiera się ktoś?

# wyborca

18.11.2015 08:27

Jak chcesz iść, a nie wiesz dokąd, to jak wejdziesz do urzędu i powiesz, że na sesję, to Cię chyba pokierują.

# Ber

18.11.2015 08:41

Modlińska, sala konferencyjna Ip. godz. 18.00

# Lew II

18.11.2015 10:57

i z zakresu dróg mamy na ZB:
1. Modernizacja ul. Zdziarskiej;
2. Budowa chodnika w ul. Berensona;
3. Budowa ul. Szlacheckiej na odcinku od ul. Pawła Włodkowica do ul. Daniszewskiej;
4. Budowa ul. Kartograficznej na odc. od ul. Jasiniec do projektowanej KD 13;
5. Budowa sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Ostródzkiej - ul. Hemara.
Z mojego punktu widzenia brakuje punktu dot. nabycia gruntów pod Sieczną.
to może przypomnę, w poprzedniej WPF pozycja ta była i nie została zrealizowana.

# gość

18.11.2015 12:46

#na wesoło napisał(a) 10.10.2015 13:02
tarantula01
ma Pan rację. Po Was wejdą inni.
i należy sobie życzyć aby to nie byli karierowicze, których pełno wszędzie oraz "śpiący rycerze".

# wyborca

19.11.2015 10:45

No i radna Majchrzak przynajmniej na razie nadal jest przewodniczącą.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy