REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# karim

07.05.2015 13:12

jakaś przyjaciółeczka Anny Majchrzak chce sobie dorobić?
Pytam tylko?
A pytam, bo widzę jak pięknie rozwija się kariera byłego radnego z Białołęki, Darka Dolczewskiego, który będąc w PO skacze tylko po kierowniczych i dyrektorskich stołkach w różnych ministerstwach, aż wylądował jako dyrektor Poczty Polskiej.
Dlaczego nikt się tym nie zainteresuje, do ku...y nędzy.

# elka

08.05.2015 14:52

a może ma kompetencje, żeby być dyrektorem Poczty Polskiej?

# Obok

08.05.2015 18:07

3 pokoje z kuchnią to wspaniałe miejsce, które tworzą sami mieszkańcy. Każdy może przyjść i zaproponować coś od siebie, poprowadzi zajęcia, oczywiście za darmo. Dla dzieci jest już wystarczająco dużo miejsc na Zielonej. Dla dorosłych do tej pory ńie było nic. My, mieszkańcy tego terenu chcemy mieć takie swoje miejsce, które możemy tworzyć. Każdy może przyjść w czwartek na zebrańie organizacyjne i wyjść z jakąs ofertą czy pomysłem najłatwiej marudzić, że albo nic się nie dzieje, albo coś jest za drogie. To siedźcie malkontenci w domu i dajcie innym działać i korzystać. Póki co, teatry są głownie w lewobrzeżnej i trzeba ruszyć 4 litery i się wybrać. Ja przynajmniej raz w miesiącu chodzę do teatru czy na koncert i często do 3 pokoi. A Dolczewskiemu nie zazdrościć, gdy był radnym zawsze pomagał mieszkańcom.

REKLAMA

# mruk

09.05.2015 02:07

Mi też się podobają 3 pokoje! Super pomysł i inicjatywa. żałuję, że na swoim macierzyńskim nie miałam takich miejsc by wyrwać się z domu i pobyć wśród ludzi :D

# rabianka

09.05.2015 09:53

a mi się podobają 4 pokoje z dwoma kuchniami łazienką brodzikiem i przyśnicem przenośnym.
joasiu, do dzieła.

# Rox

09.05.2015 11:31

Proszę zwrócić uwagę, że zarzuty przedstawione w artykule dotyczą działalności, a nie samego pomysłu. Skala inwestycji w "3 pokoje" wydaje się rzeczywiscie niewspółmierna do korzyści, jakie ma z nich społeczność lokalna. Czy BOK może przedstawić koszty funkcjonowania "3 pokoi" i podać ile osób rocznie z nich korzysta i w jaki sposób? Tzn. czy jest to coś pożytecznego (nauka gry na instrumencie) czy mało pożytecznego (spotkanie towarzyskie pań, ktore sobie gotują albo opowiadają o ostatnich podróżach). No i nie mniej ważny aspekt - w BOK na van Gogha za wszystko się płaci. Płatne stały się nawet teatry amatorskie, które zawsze były za darmo. Za co płacą uczestnicy spotkań w "3 pokojach"? Czy wejście na spektakl teatralny w BOK finansuje przyjemności mieszkańców okolic Głębockiej?

REKLAMA

# rabianka

09.05.2015 12:03

#Rox napisał(a) 09.05.2015 11:31
Za co płacą uczestnicy spotkań w "3 pokojach"?
za wejście.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA