REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Klient Kaufland

09.10.2014 09:20

Lepiej niech Szanowna Redakcja zajmie się osobami, które nagabują klientów Kauflandu z ul. Mehoffera na parkingu. A to Romowie, a to gość, który kradnie wycieraczki z aut i potem je "sprzedaje" przed sklepem czy wszelkie menelstwo, które ciągle stoi przed sklepem. No ale tego ani ochrona ani Dyrekcja marietu Kaufland jakoś nie widzi, ale jak komuś bramka "zapiszczy" to policja jest wzywana raz dwa.

# macopat

09.10.2014 09:22

Kadra menadżerska Kauflandu niech się lepiej zajmie "mafia" różnego rodzaju naciągaczy na parkingu przy markecie, a to chce pieniądze, zaczepiają aby móc odprowadzić wózek, sprzedawcy różnego rodzaju towaru np.; perfum. Nie mówiąc już o piciu przez meneli alkoholu przy markecie, kładzenie się przez nich na wózki stające przy wejściu, a ich wygląd raczej nie świadczy że biorą codziennie kąpiel, a później klienci sklepu wkładają tam towary.

# j.p.

09.10.2014 09:37

Tymi nagabywaczami powinna zająć sie ochrona

REKLAMA

# jakby

09.10.2014 11:17

W tym Kauflandzie każdy klient jest potencjalnym złodziejem. Panie na kasach sprawdzają czy owoce, warzywa są zważone prawidłowo, zaglądają do nawet pustej siatki na zakupy. Po co w takim razie te wagi na działach z warzywami. Zero zaufania do klienta i chamstwo na całej linii. Powinni robić wszystko, aby klient czuł się w tym sklepie komfortowo, a jest zupełnie odwrotnie, tak jakby robili łaskę. Nieważne czy zostawiasz co tydzień 300 czy 10 zł. jesteś złodziejem i tyle. Kaufland - porażka!!

# ZS78

09.10.2014 12:16

Jedyna kara na takich to wniosek o zadośćuczynienie za przekroczenie uprawnień, bezpodstawne zatrzymanie, może konieczność płacenia dużych kwot przestanie być opłacalna.

# drugastrona

09.10.2014 12:52

Ja się zastanawiam w takim razie, dlaczego jeździcie do Kauflandu i kupujecie tam. Przecież jest mnóstwo innych supermarketów w okolicy.

REKLAMA

# kaszanka

09.10.2014 19:54

w Kauflandzie jest straszny brud
niech ta ochrona sie tym zajmie

# Wiola

09.10.2014 22:33

Przestałam tam kupować, bo to ciągłe nagabywanie przez meneli jest nieprzyjemne, nachalne. Trwa to już parę lat i dzwię się, ze nikt tych pijaków nie pogoni. Szczególnie kobiety robiące zakupy są narażone na nieprzyjemne sytuacje

# gość112

10.10.2014 10:15

to może teraz policja wytoczy proces za bez zasadne wezwanie?

REKLAMA

# J*c szwabskie handele

10.10.2014 11:18

Kaufland to szwabski pomiot nie płacący podatku obrotowego w Polsce. Menedżerem w jednym z nich jest pani z zezem mocno zaciągająca. Ochroniarze to głównie małorolni z łapanek po 8zl/h na umowę zlecenie lub na czarno, a ich mocodawcy to starzy ubecy.

# trulululu

10.10.2014 18:40

no to teraz ta Pani może zażądać odszkodowania za naruszenie dóbr osobistych oraz wykorzystać §212 kk - radzę skontaktować się z prawnikiem - sprawa wygrana i odszkodowanie w kieszeni...

# Egon

10.10.2014 19:40

Ludzie, niech odejdzie od Was choroba "krótkiej pamięci".

REKLAMA

# prawnik

11.10.2014 23:41

Czyli NIE ROBIMY zakupów w tym Kauflandzie ?!!!!! W czasach konkurencji możemy wybrać inny sklep.

# zwyczajny człowiek

12.10.2014 12:44

Nie tylko w TYM kauflandzie.
W innych kauflandach także.
I w innych tego rodzaju sklepach (lidle, realy, biedronki etc.).
Zakupy bezpośrednio u polskich producentów.

# marghiroma

13.10.2014 12:13

Proponuje pani skorzystanie z drogi prawnej przeciwko ochornie Kauflandu..

REKLAMA

# kris

13.10.2014 15:45

Niech się zajmą ciemnymi typami spod sklepu, bo strach tam parkować!

# ada

14.10.2014 11:31

Brakiem rozsądku to wykazała się ta Pani nie wiedząc co ma w torebce i jest sama sobie winna. Gdyby ludzie nie kradli nie byłoby takich procedur, a przez kradzieże człowiek uczciwy musi płacić wyższe ceny, bo przedsiębiorca musi sobie koszty kradzieży, monitoringu i ochrony odbić.

# dddddddd

16.10.2014 20:31

#ada, tak nie wypada :-)

REKLAMA

# mcko

20.10.2014 15:03

Jedyne wyjscie to nie łazic do takich sklepow i tyle. Dla mnie cały ten kaufl., to jest slums i tyle. Po tym co tu przeczytałem to na pewno tam nie pojde.

# w75

23.10.2014 21:06

Nie mieszkamy w buszu.Sklepów i marketów do wyboru do koloru.Po co chodzić na zakupy do marketu który nas irytuje? Chyba po to żeby ponarzekać.Najbardziej by ich zabolał brak klientów. Więc olewka i kupujemy gdzie indziej.

# w75

23.10.2014 21:14

ada prosze nie pisz więcej takich bzdur bo wywołujesz agresję i torsję u czytających

REKLAMA

# Kaska45

06.11.2014 17:51

Właśnie dlatego większość zakupów robię przez internet. Staram się unikać stacjonarnych sklepów- to strata czasu i nerwów. Dlatego też prezenty i różne gadżety kupuję u nich: http://www.zakupoweszalenstwo.pl/ Mam wszystko bez wychodzenia z domu.

# jaworok

07.11.2014 00:57

#Kaska45 napisał(a) 06.11.2014 17:51
Właśnie dlatego większość zakupów robię przez internet.
Mam wszystko bez wychodzenia z domu.
leniwa baba

# Jerzy

17.11.2014 19:48

Ludziska, po co Wy tam robicie zakupy?
Skoro jest źle, traktują was nieuprzejmie, to idźcie do konkurencji zamiast się denerwować.

REKLAMA

# kayah

17.11.2014 20:29

#drugastrona napisał(a) 09.10.2014 12:52
Ja się zastanawiam w takim razie, dlaczego jeździcie do Kauflandu i kupujecie tam. Przecież jest mnóstwo innych supermarketów w okolicy.

2 lata temu menelstwo wszechobecne spowodowało, że omijam ten sklep. I tyle. Szkoda tylko, że jeszzce ppowiedzmy z 1000 osób nie postąpi podobnie.

# mieszkanka

15.01.2015 11:00

Nic sie nie zmieniło.

# xxx

25.01.2015 03:32

No i dlatego juz tam nie robie zakupow..

REKLAMA

# klientka

11.03.2015 11:57

Robię w tym Kaufladzie zakupy regularnie i nie spotkałam się do tych czas ze złym zachowaniem personelu. Panie sprawdzają czy towar jest dobrze zwarzony bo ich obowiązek i działa to w dwie strony. Jak zważyłam przez pomyłkę droższy towar to również Pani popoprawiała. Co do ochrony to nie spotkałam się z nadgorliwością i mam nadzieję że się nie spotkam. Problemem są naciągacze na parkingu na których zarząd Kauflandu nie reaguje. Oraz ciągłe kolejki do mięsa i wędlin :)

# pracownik kaufland

09.05.2015 09:24

kolejki sa nestety bo jest za malo personelu zgadzam sie z pania prosze zadzwonic na infolinie z tym problemem to i nam pracownikom pani pomoze
z gory dziekuje
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe