REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

152

# pasazer

29.03.2010 16:56

Czy możecie wyjaśnic kto konkretnie wymyślił nowa trase 152.? Dla mnie to bzdura. Autobusy powinny jeździć czesiej, to wiadomo od 15 lat, ale puszczanie 152 na Nowodwory zamias Zerania, to chory pomysł, a pociagi nadal jezdzą co 15-30 minut. Sprawdzalem

# wela

13.04.2010 17:33

Mądra głowa z Echa to wymyśliła, żeby utrudnić życie nam mieszkańcom.

# pasażerka

15.04.2010 19:59

PORONIONY POMYSŁ!!! Niech ten kto to wymyślił pojeździ sobie autobuen 152, to zobaczy, że od pętli na Białołęce Dworskiej do pętli Żerań FSO jest przepełniony. NIE CHCEMY ZMIANY TRASY AUTOBUSU 152!!!!!
stała i codzienna pasażerka autobusu 152

REKLAMA

# mieszkanka

17.04.2010 17:16

Mieszkam na osiedlu Białołęka Dworska. Nie zgadzam się na zmianę trasy autobusu linii 152, moi sąsiedzi także się nie zgadzają. Osoby dążące do zmiany trasy autobusu chcą potraktować go jak przyslowiową taksówkę, która zawiezie ich na zakupy do Kauflandu prosto z ich domów. To jest autobus służący wszystkim mieszkańcom naszego osiedla i osiedla Ciupagi, a nie wybranej grupce ludzi, którzy naszym kosztem chcą realizować swoje interesy.

# kolejny pasażer

19.04.2010 07:59

Nie podoba mi się propozycja zmiany trasy autobusu 152. Obecna trasa jest bardzo dobra i w żadnym wypadku nie powinna uledz zmianie. Tym autobusem jeździ dużo ludzi aż do Żerania FSO. Ten artykuł jest kpiną z pasażerów, którzy korzystają z tego autobusu. Należy najpierw zapytać pasażerów, a potem pisać o "pomysłach" niektórych ludzi. Kto dał im pełnomocnictwo, aby w naszym imieniu prowadzili rozmowy w ZTM-ie?????????? Mam nadzieję na sprostowanie w kolejnym artykule tego beznadziejnego pomysłu zmiany trasy autobusu 152. Dodam, że każdego dnia jadę tym autobusem aż do Żerania FSO, gdzie przesiadam się do tramwaju. Czyni to wielu pasażerów tego autobusu.

# zbulwersowana mieszkanka

19.04.2010 19:06

No i wreszcie wiadomo kto stoi za pomysłem BEZNADZIEJNEJ zmiany trasy autobusu 152 - pan Targosiński. Nieprawdą jest, że odbyło się zebranie mieszkańców w tej sprawie. Nieprawdą jest też, że wrzucano informacje do skrzynek na listy. Nieprawdą jest też, że były rozwieszane informacje na przystankach. Pan Targosiński niech się zajmie swoim ogródkiem i własnym domem, a nie dezorganizuje nam życie i dojazdy do pracy!!!! Nie znam osoby na osiedlu Białołęka Dworska, króra by chciała zmiany trasy autobusu, a przyznam się, że znam wiele osób, z osiedla przy areszcie śledczym także. Nikt z nas nie chce zmiany trasy autobusu. Nie życzymy sobie, aby jakieś stowarzyszenie i pan Targosiński decydowało za nas. Oczekujewmy zaniechania dalszych rozmów i prób zmiany trasy autobusu linii 152.

REKLAMA

# pasażerka 152

19.04.2010 22:31

Właśnie przeczytałam artykuł, który ukazał się w najnowszym wydaniu Echa. Bardzo jestem zainteresowana gdzie i kiedy odbyło się spotkanie sławnego stowarzyszenia Białołęki na którym podjęto kroki w celu zmiany trasy 152??? A może było to spotkanie tylko w gronie osób należących do stowarzyszenia na skrzyżowaniu dwóch ulic???Jeżeli tak, a wszystko na to wskazuje to dziękuję bardzo za taką reprezentację nas wszystkich. Aby działać w imieniu mieszkańców trzeba mieć ich poparcie i działać w słusznej sprawie, a nie tylko wymuszać od nich przekazanie 1% podatku. Zmiana ta nikomu nie służy, ponieważ proponowana trasa jest drogą do nikąd. Modlińska w rejonie Henrykowa nie jest dogodnym punktem przesiadki.Zdecydowanie protestuję. Protestuję również przeciwko tendencyjnemu komentarzowi osoby piszącej ten artykuł. Nie jesteśmy ciemną masą, która woli marznąć na przystankach. To jest bardzo niestosowne określenie osoby piszącej ten artykuł, a powinna być przecież bezstronna

# następna pasażerka 152

20.04.2010 10:38

Zgadzam się całkowicie z treścią wypowiedzi "pasażerki 152". Ja rówież przeczytałam przed chwilą (w Internecie) najnowszy artykuł w Echu dotyczący autobusu 152. Także uważam, że osoba "bk" podpisująca się pod tym artykułem jest stronnicza, wyraźnie stojąca po stronie stowarzyszenia, którego głównym celem najwyraźniej jest sianie fermentu wśród mieszkańców i działanie przeciw nim. My nie marzniemy na przystankach jak to pisze "bk", ale zamarzniemy na nich jak zafunduje nam się kolejną przesiadkę w drodze do pracy, a stowarzyszenie chce aby tak było. Zdecydowanie protestuję w imieniu swoim i swoich sąsiadów przeciwko zmianie trasy autobusu 152. Żyjemy w państwie demokratycznym i żadnemu stowarzyszeniu, o którego powstaniu nikt nie wiedział nie udzieliliśmy pełnomocnictwa, aby za nas decydowało. Oczekujemy zaprzestania działań szkodzących dobru mieszkańców. Jeszcze raz protestuję w imieniu swoim oraz moich sąsiadów i to zdecydowanie protestuję przeciwko zmianie trasy autobusu 152.

# stała pasażerka

21.04.2010 17:30

Idiotyczny pomysł !!!!!!!! Nie życzymy sobie aby jakieś stowarzyszenie decydowało za nas. Tym autobusem do Żerania FSO dojeżdża mnóstwo ludzi.Jak można decydować za innych nie pytając ich o zdanie . Stanowczo sprzeciwiam sie zmianie trasy 152. Tak jak wielu innych mieszkańców Białołęki oczekuję że zostaną zaniechane dalsze rozmowy i próby zmiany trasy autobusu linii 152

REKLAMA

# pasażerka

21.04.2010 17:43

Poroniony pomysł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pan Targosiński chyba nie jeździ autobusem 152 i nie ma pojęcia ile osób nim jeździ aż do żerania . A teraz pewnie popsuł mu sie samochód i chciałby ze swoją ekipą mieć prywatny autobus który zawiezie go do kauflanda na zakupy. Czy te osoby co wymyśliły zmianętrasy zapytał kogokolwiek co sądzi na ten temat . Jak można dezorganizowaćżycie innym ludziom dla własnej wygody . Stanowczo sprzeciwiam sie zmianie trasy 152!

# codzienna pasażerka

21.04.2010 22:12

Ja też stanowczo sprzeciwiam się tak samo jak osoby, które się na tym forum wcześniej wypowiedziały. Robiłam własne rozeznanie wśród pasażerów autobusu - nikt nie chce zmiany trasy 152. Rano jadąc do pracy, czy też wracając do domu słychać, jak ludzie się wściakają w autobusie, że jakaś grupa oszołomów chce nam skomplikować życie. Niech sobie "szanowne" stowarzyszenie pojeździ tym autobusem, to usłyszy, co ludzie o nim mówią. Jeszcze nic nie zrobili, a już wszyscy mają ich dosyć. Dajcie nam żyć i odczepcie się od autobusu 152 - przestańcie wreszcie kombinować. Nie chcemy zmiany trasy 152 - niech to wreszcie do was dotrze.

# stały pasażer 152

22.04.2010 17:02

Faktycznie, autor artukułu zrobił z nas ciemną masę, tak jak to napisała "pasażerka 152". Co to znaczy, napisane w dodatku tłustym drukiem, cytuję: "Okazuje się, że wielu mieszkańców woli marznąć na przystankach, bo nie lubią się przesiadać."???????? Tu chodzi o kolejną, jeszcze jedną przesiadkę, którą i Echo i stowarzyszenie chcą nam zafundować. Nie starajcie się wspólnie "udoskonalać" nam życia. Wystarczy nam tych przesiadek, które już mamy, więcej nam nie potrzeba. Wtedy byśmy dopiero marzli, jeśli by się nam dołożyło kolejną przesiadkę, zmieniając trasę 152. Nie realizujcie swoich prywatnych spraw kosztem innych mieszkańców. Ale może pan Targosiński już naprawił swój samochód, bo podobno mu się zepsuł i da nam żyć dalej spokojnie, tak jak było zanim tu nie zamieszkał. Ja też dokładam swój głos do moich poprzedników: NIE ZGADZAM SIĘ KATEGORYCZNIE NA ZMIANĘ TRASY AUTOBUSU 152!!!!!!!!!

REKLAMA

# mieszkanka białołęki

24.04.2010 20:31

Czy do kauflandu nie ma wystarczającej ilości autobusów?? Jeśli komuś mało to są taksówki, podwiozą pod samą kasę!!!!!! NIE CHCEMY ZMIANY TRASY AUTUBUSU 152!!!!!!!!!!!!!!!!

# stały pasażer

26.04.2010 09:50

Ręce precz od 152!!!!!

# codzienny pasażer 152

26.04.2010 16:58

Ani się ważcie zmieniać trasę autobusu 152!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nic więcej nie będę pisać. To jest głupota co to stowarzyszenie chce zrobić. Obecna trasa 152 jest SUPER i taka ma zostać. Zrozumcie to wreszcie pseudodziałacze ze stowarzyszenia i odczepcie się od 152.

REKLAMA

# uczeń

27.04.2010 12:31

Obecna trasa 152 jest WSPANIAŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zmiana trasy NIE wchodzi w grę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# Piotrek

28.04.2010 19:16

Ja także NIE ZGADZAM SIĘ na zmianę trasy 152. Przecież tym autobusem jeździ dużo uczniów, do gimnazjum przy ul. Płużnickiej. Nie można pozbawić uczniów dojazdu do szkół!!!

# nie chcę zmiany trasy 152

29.04.2010 15:09

Nie zgadzam się na zmianę trasy autobusu 152. Obecna trasa jest bardzo dobra i nie może ulec zmianie. Od pętli na Białołęce Dworskiej do pętli na Żeraniu FSO autobus jeździ przepełniony. Wiem to, bo każdego dnia nim jadę do pracy i z pracy, a punktem przesiadkowym jest dla mnie pętla Żerań FSO. Jak to stowarzyszenie, o którym nikt nic nie wie, poza tym, że działa na niekorzyść mieszkańców chce się wykazać, to niech odczepi się wreszcie od 152 i załatwi inny, niezależny autobus, który będzie jeździł i woził ludzi w kółko - tak jak oni to sobie bezsensownie wymyślili. Przeczytałam wszystkie dotychczasowe wpisy i widzę, że wszyscy jesteśmy zgodni - NIE CHCEMY ZMIANY TRASY 152 I JUŻ!!!!!!!!!!!!

REKLAMA

# apel mieszkańców

04.05.2010 08:19

Preestańcie, kombinowanie jest tu niepotrzebne. Obecna trasa 152 jest bardzo dobra i przydatna wszystkim mieszkańcom naszych osiedli: Ciupagi i Białołęka Dworska. KKATEGORYCZNIE NIE ZGADZAMY SIĘ NA ZMIANĘ TRASY AUTOBUSU 152.

# STANOWCZY PROTEST

04.05.2010 18:53

STANOWCZO PROTESTUJEMY. NIE ZGADZAMY SIĘ NA ZMIANĘ TRASY AUTOBUSU 152. MOŻE BYŚCIE ZAJĘLI SIĘ WŁASNYMI RODZINAMI, A NIE UTRUDNIALI NAM - MIESZKAŃCOM ŻYCIE. ODCZEPCIE SIĘ OD 152.

# zbulwersowana pasażerka 152

08.05.2010 19:13

Tu już nic więcej nie można dodać. Wszyscy moi poprzednicy na tym forum napisali to samo: NIE CHCEMY ZMIANY TRASY 152. Ja także podpisuję się pod tym protestestem. Jak jesteście tacy mądrzy, to załatwcie inny autobus, który będzie jeździł tak jak wy chcecie, a od 152 się odczepcie!!!!!!!!!!!!!! To ma być autobus dla wszystkich mieszkańców, a nie tylko dla was - pomysłodawców tego beznadziejnego pomysłu i głupiej trasy, która prowadzi do nikąd. Jeszcze raz zaznaczam: odczepcie się od 152!!!!!!!!!!!!!!!!!

REKLAMA

# odczepcie się od 152

10.05.2010 19:33

Odczepcie się od 152!!! Obecny rozkład nie może ulec zmianie. Właśnie podali w TVN Stolica, że likwidują pięć pociągów, podali pięć, a ile zlikwidują naprawdę, to zobaczymy, oby tylko pięć. Dali nam pociągi, a teraz zabierają. Autobus 152 MUSI jeździć do Żerania FSO, trasa jego nie może się zmienić. Przecież ten autobus jest jedyną możliwością, aby wydostać się z Białołęki Dworskiej i dojechać do punktów przesiadkowych Konwaliowa i Żerań FSO. A szanowne stowarzyszenie jak chce się wykazać, to niech się weźmie do roboty i załatwi, aby nie likwidowali pociagów, które niedawno nam dali. A może Echo by się też włączyło? A 152 i jego aktualną, bardzo dobrą trasę zostawcie w spokoju!!!!!!!!!!

# zostawcie w spokoju 152

11.05.2010 08:29

No właśnie, zajmijcie się aby nie zabrali nam pociągów, a 152 zostawcie w spokoju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ten autobus obecnie ma wspaniałą trasę!!!!!!!!!!!! Zmiana trasy 152 nie wchodzi w rachubę!!!!!!!!!!!!

# NIE, NIE, NIE

13.05.2010 15:41

Zobaczcie w Internecie na stronie kolei mazowieckich ile pociągów nam zabierają od 16 maja br. Może to spowoduje, że odczepicie się wreszcie od 152. Przecież ten autobus dowozi nas do autobusów i tramwajów, chodzi o przystanki Konwaliowa i Żerań FSO. Dzięki temu możemy jechać dalej do pracy, a nasze dzieci do szkół i na uczelnie. My naprawdę nie życzymy sobie, abyście w naszym imieniu działali, nie otrzymaliście od nas żadanego upoważnienia. Dlatego stanowczo mówimy NIE zmianie trasy 152. Mieszkańcy.

REKLAMA

# codzienny pasażer 152

21.05.2010 12:11

No i dobrze, że w ZTM-ie nie posłuchali tych oszołomów i zachowali obecną trasę 152. Teraz jest SUPER: trasa nie zmieniona, rozkład jazdy autobusu dopasowany do rozkładu jazdy pociągu no i większa częstotliwość kursowania autobusu. I tak ma zostać!!!

# mieszkańcy Bialołeki Dworskiej

26.05.2010 09:15

Ani się ważcie zmieniac trase i rozkład jazdy 152. Ma byc tak, jak jest obecnie. Lepiej zróbcie coś pożytecznego, a najlepiej załatwcie inny, nowy autobus aby na Białołęke jeździł i wtedy może ten nowy autobus wozic was do Kauflandu. Doszły mnie słuchy, że dalej coś kombinujecie ze 152, dlatego teraz piszę - ODCZEPCIE SIĘ OD 152, OBECNA TRASA I ROZKŁAD JEST WSPANIAŁY I NIE MAJĄ PRAWA BYC ZMIENIONE!!!!!!!!!!!

# PASAŻEROWIE

13.06.2010 15:00

OBECNA TRASA AUTOBUSU 152 (BIAŁOŁĘKA DWORSKA - ŻERAŃ FSO) JEST WSPANIAŁA!!!!!!!!!!
W ŻADNYM WYPADKU NIE MOŻE I NIE POWINNA BYĆ ZMIENIONA!!!!!!!!!!!!!!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon
Kup bilet

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break