REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Bazarek na Światowida

# niedoinformowany

14.03.2010 19:49

Po przeczytaniu informacji dochodzę do wniosku że redaktor Echa który pisze o likwidacji niebardzo się stara uzyskać więcej wiadomości.Bo to co pisze to mieszkańcy jak i kupcy handlujący od lat na bazarku wiedzą.A gdzie rozmowa z burmistrzem,wydziałem handlu na Białołęce.Co ta władza robi aby pomóc mieszkańcom i kupcom.Pewnie nic A burmistrz bryluje na ekranie telewizyjnym i opowiada różne dyrdymały.Pewnie pan panie Burmistrzu czyta czasami Echo.Więc niech pan się dowie że mieszkańcy są niezadowoleni z pana pracy a w najbliższych wyborach dziesiątki kupców na pewno niezagłosuja już na pana może być pan tego pewien jak lokata w banku.A redaktor który o tym pisze niech jeszcze raz dowiedzie że może więcej uzyskać informacji,bo to co napisał to na bazarku wszyscy wiedzą.

# borówa

16.03.2010 16:13

Aleś koleś pojechał!Nareszcie burmistrz się dowie co myślą mieszkańcy Białołeki.

# bwradny

16.03.2010 18:59

z tego co wiem, to problem jest taki, że to burmistrz nie za bardzo lubi dziennikarzy. Pewnie dlatego, że nie chcą słuchać godzinnych tyrrad o tym, że kiedyś tutaj było ściernisko, a za 200 kadencji będzie... No właśnie nie wiadomo, co będzie.
A tak w ogóle bazarek to nie tylko "interes" kupców, ale rownież korzyść dla mieszkańców okolicznych osiedli. Władze powinny jak najszybciej znaleźć dogodną lokalizację, a nie wysyłać kupców na Marywilską...

REKLAMA

# lilek

17.03.2010 17:25

Radnego w oczy kole ze częściej w mediach gości niż on:)
OJ BW aż wstyd za burmistrzem głowę w kamerę wpychać.

# bwradny

17.03.2010 20:27

ale właśnie powiedziałem coś przeciwnego - to burmistrz i jego rzecznik unikają mediów...

# info

18.03.2010 06:52

borówa i niedoinformowany
burmistrz doskonale wie co nim myślą mieszkańcy i wie doskonale, że jak pójdą do urn a on będzie na liście to zagłosują na niego.
Na cztery kadencje to już jego trzecia. dwie pierwsze był przewodniczącym rady, teraz jest burmistrzem.
A bazarek od początku był tymczasowy, więc kupcy powinni od dawna starać się o inną lokalizację w pobliżu osiedla.

REKLAMA

# edek

18.03.2010 14:44

A ja mam wrażenie że nasze władze nieźle się sprzedają w mediach.
Burmistrz jak nie jeden to drugi wychodzi mi z TV niemal codziennie.

# bwradny

18.03.2010 17:43

Pewnie puszczasz sobie Edku codziennie z rana kultowy film o Białołęce. A ściągnąłeś go sobie na komórkę?
szkoda, że to, o czym mówią różnie przystaje do rzeczywistości, bajka o wodolocie, bajka o kinie, bajka o... zresztą sami wiecie.

# ania1

19.03.2010 18:29

BW na wszystko narzekasz, a co Ty zrobiłeś? To ty jakiś radny bezradny jesteś!

REKLAMA

# bwradny

19.03.2010 20:20

nie na wszystko. czytaj uważnie artykuły i posty bwradnego! co nieco udało się, choć chciałoby się znacznie więcej.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

19.03.2010 21:05

Matka nie watpia w to, ze chcialbys znacznie wiecej... to jedno nie ulega najmniejszej watpliwosci!

# ania1

19.03.2010 22:25

więcej dla siebie ...Matko

REKLAMA

# bezstronny

20.03.2010 08:18

Zróbcie chociaż 1/10 z tego co Bartek a dopiero potem krytykujcie

 Matka_Sławka_z_Gdańska

20.03.2010 11:05

Jezeli przezywasz fascynacje, to bierz swoje pieniadze i mu plac. Nikt Ci nie broni, zebys finansowal chlopaka. Sobie.

# bwradny

20.03.2010 19:25

dla siebie też :)

REKLAMA

# kjrysti

20.06.2010 21:54

Dla mnie bazarek moze nie istniec.Bazarek,gdzie sa kosmiczne ceny a obsluga bylejaka.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe