REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

152

# Pasażer

29.11.2006 15:50

Zajrzałem na stronę ZTM i żadnej informacji o zmianach trasy 152 od 1.12. Czy ktoś coś wie na ten temat?

# były radny

29.11.2006 16:10

Przykro mi, ale wynika z tego, że lekceważy się byłych radnych. Mam nadzieję, że któryś z nowych radnych przejmie tę sprawę po mnie - chętnie służę pomocą. Ponoć Dzielnica Targówek i dojeżdżający do jakiejś przychodni na Targówku zaprotestowali. Radzę się zorganizować i też protestować.
Andrzej Świtalski

# xxx

29.11.2006 16:12

A jakie zmiany proponował Pan radny?

REKLAMA

# AŚ

29.11.2006 16:15

Były radny - proszę nie zapominać. Trasę od Białołęki Dworskiej do Żerania - bez wjeżdżania na Tarchomin - tzw. starą trasę.

# xxx

29.11.2006 16:19

Echo napisało i słusznie, żeby nie zabierać 152 z Tarchomina. Koncepcja Pana radnego nie była dobra i raczej nie ma mowy o lekceważeniu radnych przez ZTM:
cyt. Dla mieszkańców Białołęki Dworskiej jedynym połączeniem z Tarchominem jest właśnie linia 152. Dzięki niej mogą dojechać do punktów handlowych czy usłu-gowych. Zabranie 152 z Tarchomina jest na pewno złym pomysłem. Apelujemy więc, wraz z naszymi Czytelnikami, do władz dzielnicy, aby dobrze przemyślały propozycję ZTM.

# bystry

29.11.2006 16:25

Zresztą mieszkańcy wypowiedzieli swoje zdanie wcześniej. Po prostu Pana Radnego nie wybrali.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA