REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

152

# Pasażer

29.11.2006 15:50

Zajrzałem na stronę ZTM i żadnej informacji o zmianach trasy 152 od 1.12. Czy ktoś coś wie na ten temat?

# były radny

29.11.2006 16:10

Przykro mi, ale wynika z tego, że lekceważy się byłych radnych. Mam nadzieję, że któryś z nowych radnych przejmie tę sprawę po mnie - chętnie służę pomocą. Ponoć Dzielnica Targówek i dojeżdżający do jakiejś przychodni na Targówku zaprotestowali. Radzę się zorganizować i też protestować.
Andrzej Świtalski

# xxx

29.11.2006 16:12

A jakie zmiany proponował Pan radny?

REKLAMA

# AŚ

29.11.2006 16:15

Były radny - proszę nie zapominać. Trasę od Białołęki Dworskiej do Żerania - bez wjeżdżania na Tarchomin - tzw. starą trasę.

# xxx

29.11.2006 16:19

Echo napisało i słusznie, żeby nie zabierać 152 z Tarchomina. Koncepcja Pana radnego nie była dobra i raczej nie ma mowy o lekceważeniu radnych przez ZTM:
cyt. Dla mieszkańców Białołęki Dworskiej jedynym połączeniem z Tarchominem jest właśnie linia 152. Dzięki niej mogą dojechać do punktów handlowych czy usłu-gowych. Zabranie 152 z Tarchomina jest na pewno złym pomysłem. Apelujemy więc, wraz z naszymi Czytelnikami, do władz dzielnicy, aby dobrze przemyślały propozycję ZTM.

# bystry

29.11.2006 16:25

Zresztą mieszkańcy wypowiedzieli swoje zdanie wcześniej. Po prostu Pana Radnego nie wybrali.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe