REKLAMA

REKLAMA

Wola

handel

 

Fort Wola gotowy. Otwarcie za kilkanaście dni

  31 stycznia 2023

Fort Wola gotowy. Otwarcie za kilkanaście dni
źródło: Fort Wola

Fort Wola wraca na handlową mapę Warszawy. Właściciel centrum handlowego wreszcie uchylił rąbka tajemnicy w sprawie obiecanej sali zabaw dla dzieci. Ogłosił także nazwy nowych punktów handlowych i barów, które znajdą się w wyremontowanym budynku na pograniczu Woli i Jelonek.

REKLAMA

"Zapraszamy 16 lutego 2023 roku na otwarcie Centrum Handlowego Fort Wola w Warszawie przy ulicy Połczyńskiej 4" - poinformował właściciel Fortu Wola.

Fort Wola - otwarcie 16 lutego

Prace budowlane nad nowym kształtem Fortu Wola rozpoczęły się w czerwcu i pierwotnie miały zostać zakończone w listopadzie ubiegłego roku. Jak wyjaśniał Grzegorz Latała z firmy Mayland Real Estate, która jest zarządcą centrum handlowego przy Połczyńskiej 4, powodem opóźnienia była wojna rosyjsko-ukraińska. Wspólne hobby - jak szukać osób lubiących to, co Ty? Wspólne hobby - jak szukać osób lubiących to, co Ty?
Nowoczesne technologie otwierają zupełnie nowe metody rozszerzania grona znajomych. Tematyczne grupy na popularnych portalach społecznościowych oraz aplikacje mobilne przestają być utożsamiane tylko z poszukiwaniem romantycznych relacji. Grupa ludzi pragnących poznać wartościowych znajomych, z którymi mogliby współdzielić swoje pasje, jest niemałą częścią internetowej społeczności.

- Żyjemy w czasie dynamicznych zmian. Jak całą gospodarkę, także naszą branżę dotykają efekty wojny za wschodnią granicą Polski. To cały konglomerat problemów. Naszych najemców i nas samych dotykają coraz dłuższe terminy dostaw komponentów - mówił w listopadzie.

Teraz odświeżone centrum handlowe jest już gotowe. Fort Wola zostanie otwarty 16 lutego 2023 roku.

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Fort Wola: lista sklepów

Odmieniony Fort Wola w lutym odda do dyspozycji klientów oraz najemców w sumie 22 tys. m2 powierzchni handlowo-usługowej, którą zajmą łącznie 72 lokale. Do grona najemców dołączyli niedawno TEDI i Vision Express. Głównym operatorem spożywczym centrum będzie Kaufland, który zajmie powierzchnię całkowitą wynoszącą ponad 5 tys. m2.

Kolejnymi dużymi najemcami są HalfPrice i CCC. Grupa LPP otworzy aż trzy sklepy a klienci będą mieli możliwość skorzystania z oferty marek Sinsay, House i Cropp. Do grona najemców galerii należą także: Zdrofit, Dealz, Hebe, Wyjątkowy Prezent, AM Jubiler, Yes, biura podróży Itaka i Sun Way Travel, salon optyczny Style Optic, Bukieciarnia.Flowers, Piekarnia+Cukiernia Otrębusy, Trafika, salon manicure, kantor oraz punkty dorabiania kluczy i usług szewskich.

W ostatnich dniach Fort Wola ogłosił, że na liście najemców są także Chupan Kebab oraz Wesoła Pani, gdzie znajdziemy ręcznie robione pierogi, pielmieni i naleśniki.

Fort Wola: sala zabaw dla dzieci

W Forcie Wola znajdzie się także strefa zabawy i relaksu dla dzieci oraz rodziców o powierzchni 600 m2. Dla najmłodszych przygotowano m.in. megaklocki z pianki oraz klocki konstrukcyjne Marioinex. Będą piłki, namioty i bujaki zwierzątka dla maluszków. Nie zabraknie również miejsc, w których można się wyciszyć kolorując obrazki, przygotowane specjalnie dla naszych małych gości.

"Przy tablicach manipulacyjnych Wasze pociechy będą mogły ćwiczyć motorykę i koncentrację. A to wszystko oczywiście na bezpiecznej nawierzchni, stworzonej specjalnie do zabaw dla dzieci. Nie zapomnieliśmy również o rodzicach! Czekają na Was bardzo wygodne kanapy, stoły, przy których będzie można np. popracować zdalnie, poczytać książkę, pić spokojnie gorącą, pyszną kawę lub nic nie robić!" - zapowiada Fort Wola.

(jok)

.
 

Komentarze (4)

# Juli1988

01.02.2023 12:06

Kiedyś ten sklep nie miał racji bytu. W ostatnich latach w okolicy wiele się zmieniło. Nowe osiedla za cmentarzem oraz za progresją, dodatkowo osiedla przy Jana Kazimierza. Wpływ na rozwój będzie też mieć ubytek konkurencji w postaci Tesco Karolin, gdzie ruch na trasie centrum-ożarów przyniesie przesiadkowych klientów.
Minusy to długi przemarsz na przystanek autobusowy, powinni zrobić przejście bliżej wejścia do sklepu, dodatkowo minusem brak kładki na stronę Jelonek (Synów Pułku).

# Mieszkaniec okolicy

01.02.2023 18:55

Idąc ulicą Połczyńską idzie się do Synów Pułku. To nie jest duża odległość, kładka nie jest aż tak potrzebna. Przystanek autobusowy też nie jest daleko od wejścia. Najbliżej ten w stronę Dźwigowej, a jedyny ,,najdalszy" to ten dla linii 105 i 197 w stronę Centrum. Jadąc np 713, 716 itp czy innym w stronę petli Cm Wolski, zaraz po skręcie z ulicy Polczyńskiej jest przystanek. A o tramwajowych już nie będę wspominał. No bliżej się nie da. Nawet przejście dla pieszych nie jest daleko.
Zawsze możesz pisać do ZTM-u, żeby linie autobusowe na parking wjeżdżały pod samo wejście. Może się uda?
A co do samego otawrcia Fortu Wola, to szkoda że tak długo to trwało. Rozrastające się osiedla dookoła sprawią, że klientów zwłaszcza w Kauflandzie nie zabraknie. Połączenie komunikacyjne też nie jest złe, poza tym to punkt przesiadkowy do linii podmiejskich autobusowych, więc po drodze do domu można wpaść na zakupy.

# Puk

02.02.2023 21:14

duży parking, komunikacja miejska prawie w drzwiach, nowe osiedla mieszkaniowe...i brak tego typu placówki w okolicy. Dobry marketing i musi się udać! To jest czas na małe centra handlowe z dużym parkingiem.

REKLAMA

# qvertz

08.02.2023 17:38

Centrum ma duże szanse powodzenia. Myślę, że ogromną rzeszę klientów Fort Wolazyska po otwarciu miejskiego odcinka Trasy N-S, która przetnie Połczyńską z kierunku Bemowa i będzie pociągnięta aż do ul. Marynarskiej w osi kolejki radomskiej, czyli na Mokotów. Daj Boże jak najszybciej, bo Al. Prymasa 1000-lecia i tunel na Dźwigowej nie obsłużą wciąż rosnącego ruchu pojazdów.
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA