REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wola

handel

 

Otwarcie Fortu Wola już wkrótce. Sprawdzamy listę sklepów

  9 listopada 2022

Otwarcie Fortu Wola już wkrótce. Sprawdzamy listę sklepów
materiały prasowe

Prace budowlane w nieczynnym od lat Forcie Wola powoli dobiegają końca. Pierwsi najemcy dokonali odbiorów technicznych lokali i przystąpili do prac aranżacyjnych.

REKLAMA

Prace budowlane nad nowym kształtem Fortu Wola rozpoczęły się w czerwcu i pierwotnie miały zostać zakończone w listopadzie. Niestety tak się nie stanie.

Fort Wola wraca w 2023 roku

- Żyjemy w czasie dynamicznych zmian. Kultowa piekarnia zostanie zamknięta? "Właściciel nie będzie wiecznie dokładał do interesu" Kultowej piekarni grozi zamknięcie. Gaz podrożał o 500%
Najpierw lockdown, następnie szalejąca inflacja i rosnące ceny energii - wszystko to sprawia, że od 2020 roku upada wiele lokalnych firm. Najbardziej żal tych z duszą i wieloletnią historią, które są nierozerwalnie kojarzone przez najstarszych mieszkańców z danym miejscem. Z powodu drastycznych podwyżek cen gazu kultowej piekarni przy Żytniej 64 na Woli też grozi zamknięcie.
Jak całą gospodarkę, także naszą branżę dotykają efekty wojny za wschodnią granicą Polski. To cały konglomerat problemów. Naszych najemców i nas samych dotykają coraz dłuższe terminy dostaw komponentów - wyjaśnia Grzegorz Latała z firmy Mayland Real Estate, która jest zarządcą galerii przy Połczyńskiej 4.

Otwarcie nowego Fortu Wola odbędzie się w czwartek 16 lutego 2023 roku.

REKLAMA

Fort Wola po remoncie

Wnętrze obiektu przechodzi gruntowną metamorfozę, a do najnowszych trendów dopasowywana jest nie tylko oferta sklepów. Projekt zakłada przekształcenie istniejącego centrum handlowego w wygodne miejsce codziennych zakupów, przede wszystkim dla klientów z najbliższej okolicy: Odolan i Jelonek. Jednym z kluczowych elementów wchodzących w skład kompleksowej modernizacji Fortu Wola jest odnowienie korytarzy i łazienek. Powstanie też osobna strefa barów z licznymi stolikami.

Fort Wola: lista sklepów

Odmieniony Fort Wola w lutym odda do dyspozycji klientów oraz najemców w sumie 22 tys. m2 powierzchni handlowo-usługowej, którą zajmą łącznie 72 lokale. Do grona najemców dołączyli niedawno TEDI i Vision Express. Głównym operatorem spożywczym centrum będzie Kaufland, który zajmie powierzchnię całkowitą wynoszącą ponad 5 tys. m2.

Kolejnymi dużymi najemcami są HalfPrice i CCC. Grupa LPP otworzy aż trzy sklepy. Klienci będą mieli możliwość skorzystania z oferty marek Sinsay, House i Cropp. Do grona najemców galerii należą także: Hebe, Wyjątkowy Prezent, AM Jubiler, biura podróży Itaka i Sun Way Travel, salon optyczny Style Optic, Bukieciarnia.Flowers, Piekarnia+Cukiernia Otrębusy, Trafika, salon manicure, kantor oraz punkty dorabiania kluczy i usług szewskich. Ponadto ofertę wzbogacą klub fitness Zdrofit oraz sala zabaw dla dzieci.

(jr)

.
 

Polecamy

Komentarze (8)

# Tubylec

09.11.2022 12:56

Galeria pełna tanich marek, ale w dobie oszczędności będzie to popularne miejsce. I trochę ożywi okolicę. Ciekawe, czy będzie gdzie kawę wypić.

# WIEJE NUDĄ

09.11.2022 14:09

Wszedzie kopiuj wklej te same korporacje. Nic szczególnego żeby tam przyjeżdzać do tych samych sklepów.

# Kolec

09.11.2022 17:56

Jak zwykle, te same sklepy zatowarowe goownolitem

REKLAMA

# bemowiak

09.11.2022 20:03

To nie przyjeżdżajcie. Będzie luźniej.

# Wuju

09.11.2022 22:47

Nareszcie. Głównie chodzi o Kaufland, bo w Biedronkach na Jana Kazimierza to kolejki jak za komuny.

# Reh

10.11.2022 22:30

A będzie Mać?

REKLAMA

# Jann

11.11.2022 18:56

#Reh napisał(a) 10.11.2022 22:30
A będzie Mać?
K.... Mać ;)

# Mix

13.11.2022 09:03

Fajnie jak by był Dealz i Action fajne sklepy
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA