Fałszywy wnuczek poszukiwany, poznajesz?
19 września 2012
Fałszywi wnuczkowie święcą triumfy w Warszawie i okolicach, ale tylko do czasu, bo policjanci depczą im po piętach.
Złodziej działając metodą "ma wnuczka", podszywając się pod członka rodziny, na ulicy Bieniewickiej wyłudził od pokrzywdzonego kwotę 10 tys. złotych.
Bielańscy kryminalni zatrzymali nocnego włamywacza
Bielańscy kryminalni zatrzymali 24-latka podejrzanego o włamanie do sklepu przy Andersena. Mężczyzna ukradł papierosy, napoje i whisky o wartości ponad 25 tys. zł. Grozi mu do pięciu lat więzienia.
Na podstawie zeznań oszukanego stworzono portret pamięciowy, który publikujemy.
Bielańscy policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają na prezentowanym portrecie mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, gwarantując anonimowość, pod numerami: 22 603-71-55, 22 603-71-56, 22 603-10-11 oraz 502-596-232.
Informację można także przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres krp5warszawa@policja.waw.pl
TW Fulik
na podstawie informacji policji













































