Dyrektor szpitala na Kasprzaka pijany
3 marca 2014
Dyrektor Szpitala Wolskiego Adam G. ostatniego dnia lutego przyszedł do pracy pijany.
Adam G.
Zajęcia tylko dla kreatywnych
Chcesz się dowiedzieć co by było, gdyby na Woli nie było dzieci? - przyjdź na zajęcia kreatywnego myślenia w Zespole Wolskich Placówek Edukacji Kulturalnej przy ulicy Brożka 1, we wtorek od godz. 12.
tego dnia nie zajmował się pacjentami, pracował w biurze. Mimo to postawiono mu zarzut podejmowania czynności służbowych pod wpływem alkoholu, co jest zagrożone grzywną bądź aresztem. Najprawdopodobniej zostanie też dyscyplinarnie zwolniony z pracy.
TW Fulik
Autor zamieszcza swoje teksty
na podstawie informacji pozyskanych operacyjnie od służb mundurowych








































