Dyrektor szpitala na Kasprzaka pijany
3 marca 2014
Dyrektor Szpitala Wolskiego Adam G. ostatniego dnia lutego przyszedł do pracy pijany.
Adam G.
Krew i ruiny. Mural przypominający o rzezi Woli
Samotną kamienicę z lat 30., stojącą na rogu Górczewskiej i Płockiej, ozdobił mural, poświęcony cywilnym mieszkańcom dzielnicy pomordowanym podczas powstania warszawskiego.
tego dnia nie zajmował się pacjentami, pracował w biurze. Mimo to postawiono mu zarzut podejmowania czynności służbowych pod wpływem alkoholu, co jest zagrożone grzywną bądź aresztem. Najprawdopodobniej zostanie też dyscyplinarnie zwolniony z pracy.
TW Fulik
Autor zamieszcza swoje teksty
na podstawie informacji pozyskanych operacyjnie od służb mundurowych








































