Dwurnik w "Zaciszu"
28 stycznia 2005
Dom Kultury "Zacisze" (ul. Blokowa 1) zaprasza wszystkich miłośników dobrego malarstwa na wystawę prac Edwarda Dwurnika zatytułowaną "Niezatarte ślady".
![]() więcej o wystawie » |
Rolnicy z Księżyca. Bródno zaledwie wczoraj
Jeszcze niedawno stałymi elementami krajobrazu Bródna były traktory, krowy i kury a księżycowa gospodarka komunistycznej Polski doskonale udawała, że kwitnie.
Swoiście pojętego, gdyż świat kamieniczek i bloków zostaje wzbogacony o elementy fantastyczne. W obrazach Dwur-nika nic nie dziwi. Możemy tam znaleźć absolutnie wszystko. Pewnie dlatego dla wielu odbiorców jest to malarstwo tak fascynujące.
Wernisaż odbył się 23 stycznia. Wystawa będzie czynna przez najbliższe dwa tygodnie. Wstęp wolny.
gc
.







































