Domino's Pizza w Legionowie. Duże promocje na otwarcie
16 października 2017
Entuzjaści pizzy już wkrótce będą mieli nowe miejsce na dość bogatym w pizzerie - legionowskim rynku. Najprawdopodobniej już w najbliższą środę (18 października) wystartuje pierwsza w mieście Domino's Pizza.
Przeprowadzane regularnie badania preferencji kulinarnych Polaków niezmiennie wskazują na ogromną popularność pizzy, jako jednego z ulubionych dań naszych rodaków. Najprawdopodobniej już od najbliższej środy (18 października) każdy smakosz włoskiego przysmaku będzie mógł cieszyć się nowym miejscem na restauracyjnej mapie Legionowa. W jednym z lokali świeżo powstałego budynku przy ul.
Leśny słodziak podbił internet. Mały lis zasnął przed kamerą
Leśna fotopułapka Nadleśnictwa Pułtusk uchwyciła kolejne wyjątkowe sceny. Tym razem kamera zarejestrowała rodzinę lisów, która zamieszkała w norze wykopanej w piaskowej skarpie. Mały lis najpierw pozował do kamery, a chwilę później postanowił urządzić sobie drzemkę tuż przed obiektywem.
Sowińskiego, tuż przy wieżowcu nr 72 i marketu Carrefour w centrum Legionowa, rozlokowuje się właśnie Domino's Pizza.
Entuzjaści pizzy
- Najpierw planujemy otworzyć lokal z opcją pizzy na wynos, a po tygodniu chcemy również udostępnić opcję z dostawą do domu na całe Legionowo, Jabłonnę i część Chotomowa - mówi Mariusz Ertman, kierownik nowej restauracji. "Entuzjaści pizzy" - bo tak o sobie mówią twórcy Domino's Pizza, docelowo w ciągu trzech najbliższych lat chcą otworzyć 100 lokali w Polsce. Lokal w Legionowie będzie tym 50-tym. - W dniu otwarcia przewidujemy ciekawe promocje dla klientów. Na pewno minus 50 proc. na pizze, dwie pizze w cenie jednej, no i zapraszamy do lokalu, gdzie będzie promocja średniej pizzy za 19,90 zł, dwie małe za 19,80 zł - zachęca Mariusz Ertman. Legionowska Domino's Pizza będzie czynna od niedzieli do czwartku w godzinach 11-23, natomiast w piątki i soboty pizzeria zaprasza od 11 do północy.
Wiceprezydent znów przetnie wstęgę?
Przypomnijmy, że na legionowskim rynku pizzeri nie brakuje. Od wielu lat funkcjonują tak znane pizzerie jak: Dominium, Da Grasso, Biesiadowo, Telepizza, Savona, Graffiti, Valdiego oraz Oregano. Ostatnio, w połowie sierpnia w legionowskiej galerii Gondola otwarcia lokalu Pizza Hut dokonał nawet sam wiceprezydent Piotr Zadrożny. Z tego też powodu powstało mnóstwo memów a nawet teledysk "Smerfy lubią pizzę", które krążą po sieci. Czy kolejną pizzerię zaszczyci swoją obecnością podczas otwarcia wiceprezydent? A może prezydent? Wszak wszyscy przedsiębiorcy powinni być w mieście tratowani tak samo.
(DB)
.











































