REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# Marek4554

16.10.2017 13:20

przydłaoby się kfc

# Żenua

17.10.2017 11:21

Legionowo jest zad*piem. Zad*piem bez centrum w centrum miasta, bo ani ratusz, ani rynek takowym centrum nie są. Spośród knajp z gastronomią wyliczać można pizzerie i... Pojedyncze lokale, gdzie można coś dobrego, zdrowego zjeść (i nie mam na myśli baru mlecznego). Przedsiębiorcy stąd uciekają, młodzi wyjeżdżają do Warszawy, zostają seniorzy i emerytowani policjanci, wojskowi. Nie ma tu nic, z prawdziwego zdarzenia. Przez wiele lat byliśmy sypialnią Warszawy, dzisiaj jesteśmy już zad*piem.

# Zaco

17.10.2017 13:34

Dziadostwo, badziew i żenada z tą pizzą.

REKLAMA

 Daro

17.10.2017 22:36

@Żenua jak możesz pisać że Legionowo to zadu..pie, przecież to najszybciej rozwijające się miasto na Mazowszu, tak przynajmniej podano na oficjalnej stronie miasta
A tak zupełnie poważnie jeżeli do rangi niespotkanego wydarzenia urasta otwarcie zwykłej sieciowej pizzerii to faktycznie w tym mieście dzieje się niewiele
W tym mieście już dawno zabito jakikolwiek potencjał zamieniając Legionowo w mega sypialnię

# zawad

22.10.2017 16:26

Za to przyrost malkontentów jest na stale wysokim poziomie....

 Daro

22.10.2017 23:35

#zawad napisał(a) 22.10.2017 16:26
Za to przyrost malkontentów jest na stale wysokim poziomie....

Skoro jest stały przyrost malkontentów to znaczy jedynie że sprawy w tym mieście idą w złym kierunku i coraz więcej mieszkańców jest niezadowolonych z poziomu życia

REKLAMA

# Radocha

23.10.2017 11:54

A ja tam jestem z poziomu życia zadowolony coraz bardziej. :D Mimo, że zakorkowane Legionowo nie bardzo się mi widzi.. ;)
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe