REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# Marek4554

16.10.2017 13:20

przydłaoby się kfc

# Żenua

17.10.2017 11:21

Legionowo jest zad*piem. Zad*piem bez centrum w centrum miasta, bo ani ratusz, ani rynek takowym centrum nie są. Spośród knajp z gastronomią wyliczać można pizzerie i... Pojedyncze lokale, gdzie można coś dobrego, zdrowego zjeść (i nie mam na myśli baru mlecznego). Przedsiębiorcy stąd uciekają, młodzi wyjeżdżają do Warszawy, zostają seniorzy i emerytowani policjanci, wojskowi. Nie ma tu nic, z prawdziwego zdarzenia. Przez wiele lat byliśmy sypialnią Warszawy, dzisiaj jesteśmy już zad*piem.

# Zaco

17.10.2017 13:34

Dziadostwo, badziew i żenada z tą pizzą.

REKLAMA

 Daro

17.10.2017 22:36

@Żenua jak możesz pisać że Legionowo to zadu..pie, przecież to najszybciej rozwijające się miasto na Mazowszu, tak przynajmniej podano na oficjalnej stronie miasta
A tak zupełnie poważnie jeżeli do rangi niespotkanego wydarzenia urasta otwarcie zwykłej sieciowej pizzerii to faktycznie w tym mieście dzieje się niewiele
W tym mieście już dawno zabito jakikolwiek potencjał zamieniając Legionowo w mega sypialnię

# zawad

22.10.2017 16:26

Za to przyrost malkontentów jest na stale wysokim poziomie....

 Daro

22.10.2017 23:35

#zawad napisał(a) 22.10.2017 16:26
Za to przyrost malkontentów jest na stale wysokim poziomie....

Skoro jest stały przyrost malkontentów to znaczy jedynie że sprawy w tym mieście idą w złym kierunku i coraz więcej mieszkańców jest niezadowolonych z poziomu życia

REKLAMA

# Radocha

23.10.2017 11:54

A ja tam jestem z poziomu życia zadowolony coraz bardziej. :D Mimo, że zakorkowane Legionowo nie bardzo się mi widzi.. ;)
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA