Dokąd z dzieckiem ? Luty na Berensona
5 lutego 2015
Zielona Biblioteka w lutym zaprasza dzieci na bajki, spotkania z dinozaurami i warszawskimi zabytkami.
Gitara, hip-hop, plastyka i inne zajęcia na Głębockiej
Już działa pierwsze we wschodniej Białołęce ognisko dla dzieci i młodzieży -miejsce gdzie mogą spędzać wolny czas nie nudząc się i nie wpatrując bezmyślnie w ekran komputera. Placówka przy Głębockiej finansowana jest przez białołęcki ratusz, a zajęcia są bezpłatne.
11.00 - w sobotnie poranki biblioteka zaprasza dzieci na projekcje najnowszych bajek. Po seansie zabawy plastyczne bądź ruchowe.
12.02, godz. 17.00 - "Wesoły Przedszkolak" zajęcia dla dzieci w wieku 4-5 lat. Lutowe dotyczą ciekawostek z życia dinozaurów.
17.02, godz. 17.00 - "Witaj Warszawo!" - zajęcia dla dzieci w wieku 8-11 lat. Spotkanie będzie poświęcone warszawskim zabytkom.
19.02, godz. 17.00 - "Pejzaż malowany muzyką" - spotkanie dla dzieci w wieku 6-7 lat. Zajęcia łączą wiedzę muzyczną oraz plastyczną. W lutym uczestnicy poznają muzykę rockową oraz technikę rysowania tuszem kreślarskim.
Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy.
Zielona Biblioteka, ul. Berensona 38, tel. 22 675-05-12.
kc
.









































