REKLAMA

Bemowo

kalendarz imprez

 

IRA i Agnieszka Chylińska na Bemowie! "Będzie ogień"

  30 sierpnia 2023

IRA i Agnieszka Chylińska na Bemowie! "Będzie ogień"
źródło: Facebook/IRA (fot. Eliza Wilczyńska Art) i Facebook Agnieszka Chylińska

Przed nami Dni Bemowa 2023, podczas których zobaczymy zespół IRA i Agnieszkę Chylińską! Gdzie i kiedy zabrzmią rockowe przeboje?

REKLAMA

Już 15 września o godz. 18:00 po raz kolejny na parkingu bemowskiego ratusza powstanie scena, na której zagrają legendy polskiego rocka. Fantastyczna energia i najlepsza muzyka gwarantowane!

Pod bemowskim ratuszem na początek IRA

IRA to bez wątpienia jeden z najważniejszych zespołów polskiej sceny muzycznej. Czy chcesz bezpłatnej komunikacji? Czy chcesz bezpłatnej komunikacji?
Zakorkowane ulice, brak parkingów, smog - to bolączki wielu miast w kraju. Są jednak już takie, w których bezpłatna komunikacja publiczna rozwiązuje odwieczne problemy mieszkańców. Najlepszym przykładem, że "da się" są Lubin, Bełchatów oraz Kalisz i ich wzorem Bezpartyjni Samorządowcy chcą w całej Polsce wprowadzić darmową komunikację.
Dzięki rockowym brzmieniom od końca lat 80. artyści nieprzerwanie podbijają serca publiczności. Wyjątkowa energia członków zespołu oraz charyzmatyczny głos wokalisty Artura Gadowskiego to połączenie gwarantujące muzyczny sukces. Ich piosenki od lat rozbrzmiewają w rozgłośniach radiowych, a koncerty odbywają się zarówno w Polsce, jak i za granicą. Do tej pory IRA ma na swoim koncie ponad 35 lat występów i 12 płyt studyjnych. Na Bemowie artyści z pewnością rozgrzeją nas największymi hitami, takimi jak: "Nadzieja", "Wymyśleni", czy "Ona Jest ze Snu".

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Agnieszka Chylińska na zakończenie Dni Bemowa

Agnieszka Chylińska - piosenkarka, autorka tekstów, felietonistka oraz autorka książek dla dzieci. W latach 1994-2003 wokalistka zespołu O.N.A. Aktualnie artystka z powodzeniem rozwija swoją karierę solową. Niezwykle charyzmatyczny, silny głos, a także szczerość jej tekstów sprawiają, że Agnieszka Chylińska to niepowtarzalny talent i niezwykła osobowość muzyczna. Wokalistka nie zamyka się w jednym stylu i nieustannie zaskakuje swoich fanów nowymi odsłonami rockowych, popowych, a nawet elektronicznych brzmień. Najnowsza płyta z 2022 roku pt. "Never Ending Sorry" okryła się już platyną.

- Po bemowskim koncercie odpowiedź na pytanie "Czy warto było szaleć tak?" będzie brzmiała: oczywiście, że tak! Jesteście gotowi na szalony, rockowy wieczór? Z pewnością będzie ogień - piszą organizatorzy. Wstęp wolny.

(jr)

>.
 

Komentarze (2)

# zjelonek

31.08.2023 12:14

O jak dobrze że pod ratuszem.
Będzie ciszej w parku. Może nawet nikt nie rozpali grilla więc będzie czym oddychać

# Ktoś

01.09.2023 07:54

A dlaczego nie w amfiteatrze w Parku?-przecież po to go zbudowano,aby właśnie tam odbywały się koncerty!!!!
więcej na forum

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2023
Wakacje wrzesień i październik 2023

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA