REKLAMA

Puls Warszawy

Artykuł sponsorowany

 

Co można robić w Warszawie? Sprawdź najciekawsze propozycje

  24 lutego 2024

alt='Co można robić w Warszawie? Sprawdź najciekawsze propozycje'
źródło: FB Jakub Gręziak - Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo

Choć pogoda nie dopisuje, w Warszawie nie sposób narzekać na nudę. Liczba wydarzeń kulturalnych jest w naszym mieście tak ogromna, że mamy do czynienia raczej z klęską urodzaju. Jak odnaleźć się w gąszczu ciekawych propozycji? Z pomocą przychodzą aplikacje.

REKLAMA

"Kulturalny przewodnik i sprzedaż biletów w jednej aplikacji" - tak prezentuje się Going., jedna z najpopularniejszych w Polsce aplikacji służącej do wyszukiwania wydarzeń kulturalnych i zakupu biletów online. Sprawdźmy, na jakie koncerty warto wybrać się w Warszawie na przełomie lutego i marca: https://goingapp.pl/more/co-robic-w-warszawie-w-tym-miesiacu-wydarzenia-koncerty-bilety/.

Koncerty w Warszawie

27 lutego w BARdzo bardzo (ul. Nowogrodzka 11) wystąpi Kasia Dereń. Przez lata występowała w chórkach czołowych artystów, a teraz rozwija karierę solową. Na scenie Kasię Dereń wesprą Tomasz Pfeiffer na gitarze oraz Bartłomiej Pająk na instrumentach perkusyjnych.

1 marca w Progresji (Fort Wola 22) zagra Apashe, belgijski artysta, który łącząc elementy muzyki klasycznej z elektroniką roztacza unikatowe brzmienia. Jego utwory, takie jak No Twerk, Battle Royale i słynny remix utworu Backstreet Boys, zyskały uznanie na szeroką skalę i znalazły zastosowanie w wielu filmach oraz kampaniach reklamowych.

Dzień później w Niebie (Nowy Świat 21) pojawi się grupa The Pharcyde, która dzieliła scenę z takimi legendami jak A Tribe Called Quest i De La Soul. Ich album Bizarre Ride II the Pharcyde uznawany jest za jeden z najważniejszych i najbardziej wpływowych albumów alternatywnego rapu dekady lat dziewięćdziesiątych.

Również 2 marca w Palladium (ul. Złota 9) wystąpią z okazji swoich urodzin Jaśnie Wielmożni Panowie, znani szerzej jako JWP. Sami nie wiedzą, który to już rok na liczniku, ale czy to ważne? Ero, Kosi, Siwers, Szczur, Łajzol i DJ Falcon1 to legendy polskiego rapu, więc będzie to idealna okazja powrócić do starych przebojów.

Miłośnicy jazzu powinni zainteresować się występem Christiana Sandsa, który zagra w 3 marca w Jassmine (ul. Wilcza 73). Niewielu artystów ma bezpośredni wpływ na gatunek, który tworzą. Tylko najwybitniejsi muzycy zapisują się na kartach historii swoim wyjątkowym podejściem do muzyki. Bez wątpienia takim artystą jest Christian Sands. Pianista długo czekał na szersze uznanie, ale gdy wydał album Be Water, zdefiniował brzmienie jazzu na nowo.

 

REKLAMA

Komentarze (1)

# Nina1

29.02.2024 00:00

Lubię korzystać z wszelkich możliwych atrakcji. Muzea, koncerty itp. Tej zimy byłam jeszcze w magicznym botanicznym i było naprawdę super
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane w Pulsie Warszawy

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024