REKLAMA

Legionowo

kalendarz imprez »

 

Majówka z Cleo w Legionowie. Koncert gwiazd pod Areną

  19 kwietnia 2023

alt='Majówka z Cleo w Legionowie. Koncert gwiazd pod Areną'
źródło: Facebook/Cleo

Podczas majowego weekendu na miejskiej scenie podczas trwającego pikniku przy legionowskiej Arenie nie zabraknie przedstawicieli ogólnopolskich list przebojów. Jedną z nich będzie Monika Lewczuk, zaś gwiazdą wieczoru Cleo. Jakie jeszcze atrakcje przed nami?

REKLAMA

Podczas tegorocznej majówki na scenie zobaczymy m.in. zespół Szachraj, Ramalafi z Filipem Gűntzelem na czele. Kradzież w ratuszu. Monitoring nie działał, ochrona nie widziała, urzędnicy milczą Skandaliczna kradzież obrazów z wystawy w ratuszu
Najprawdopodobniej 28 stycznia doszło do skandalicznej kradzieży czterech obrazów z wystawy zorganizowanej w Urzędzie Miasta Legionowo. O fakcie organizator dowiedział się dopiero po kilku dniach od malarzy.
Ponadto Joanna Turkot zaprosi do charytatywnego zatańczenia zumby, a dla dzieci zagra Teatr Kultureska. Standardowo nie zabraknie dla dzieci dmuchańców, stoisk gastronomicznych i innych atrakcji podczas pikniku zorganizowanego 3 maja pod Areną w Legionowie.

Monika Lewczuk w Legionowie

Na legionowskiej scenie wystąpi też Monika Lewczuk. W 2016 zadebiutowała na rynku fonograficznym albumem pt. "#1". Płytę promowała singlami: "#Tam tam", który uzyskał status złotej płyty oraz "Zabiorę cię stąd", certyfikowany potrójną platyną "Ty i ja" i "Biegnę" z gościnnym udziałem Antka Smykiewicza. Utwory były notowane kolejno na 33., 11., 3. i 24. miejscu na liście AirPlay Top - najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. Pod koniec 2016 została zaproszona do współpracy z Alvaro Solerem, z którym zaśpiewała w piosence "Libre". Kompozycja przez dwa tygodnie z rzędu zajmowała 1. miejsce na liście AirPlay. Następnie Lewczuk wydała single: "Namieszałeś", "Brak tchu", "Z tobą lub bez ciebie" i "Na pół".

Zapraszamy na zakupy

Cleo na scenie w Legionowie

Impreza rozpocznie się o godz. 14. O 14:15 spektakl pt. "Bukiet Talentów". O 15:20 na scenę wejdzie Belcanto, o 15:40 Szachraj, zaś o 16:20 zumba z Joanną Turkot. O 17:30 Ramalafi, zaś od 19 Monika Lewczuk rozgrzeje publiczność przed głównym występem, który uświetni Cleo, a jej specjalnie przedstawiać nie trzeba. To ogólnopolska gwiazda z takimi hitami na koncie jak: "My Słowianie", "Zabiorę nas", "Dom", "Łowcy gwiazd", "Za krokiem krok", "Na pół" czy "Bratnie dusze". Laureatka dwóch Superjedynek i dwóch nagród Eska Music Awards, zdobywczyni statuetek na festiwalach TOPtrendy, Lato Zet i Dwójki oraz Polsat SuperHit Festiwal. Poza działalnością muzyczną była uczestniczką lub trenerką w kilku programach rozrywkowych oraz wzięła udział w trzech dużych kampaniach reklamowych.

(jr)

.
 

REKLAMA

Komentarze (1)

# fan

13.05.2023 09:42

Super ... będzie śpiewać reklamę
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuLegionowo

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe