REKLAMA

REKLAMA

Legionowo

kalendarz imprez

 

Majówka z Cleo w Legionowie. Koncert gwiazd pod Areną

  19 kwietnia 2023

Majówka z Cleo w Legionowie. Koncert gwiazd pod Areną
źródło: Facebook/Cleo

Podczas majowego weekendu na miejskiej scenie podczas trwającego pikniku przy legionowskiej Arenie nie zabraknie przedstawicieli ogólnopolskich list przebojów. Jedną z nich będzie Monika Lewczuk, zaś gwiazdą wieczoru Cleo. Jakie jeszcze atrakcje przed nami?

REKLAMA

Podczas tegorocznej majówki na scenie zobaczymy m.in. zespół Szachraj, Ramalafi z Filipem Gűntzelem na czele. Kradzież w ratuszu. Monitoring nie działał, ochrona nie widziała, urzędnicy milczą Skandaliczna kradzież obrazów z wystawy w ratuszu
Najprawdopodobniej 28 stycznia doszło do skandalicznej kradzieży czterech obrazów z wystawy zorganizowanej w Urzędzie Miasta Legionowo. O fakcie organizator dowiedział się dopiero po kilku dniach od malarzy.
Ponadto Joanna Turkot zaprosi do charytatywnego zatańczenia zumby, a dla dzieci zagra Teatr Kultureska. Standardowo nie zabraknie dla dzieci dmuchańców, stoisk gastronomicznych i innych atrakcji podczas pikniku zorganizowanego 3 maja pod Areną w Legionowie.

Monika Lewczuk w Legionowie

Na legionowskiej scenie wystąpi też Monika Lewczuk. W 2016 zadebiutowała na rynku fonograficznym albumem pt. "#1". Płytę promowała singlami: "#Tam tam", który uzyskał status złotej płyty oraz "Zabiorę cię stąd", certyfikowany potrójną platyną "Ty i ja" i "Biegnę" z gościnnym udziałem Antka Smykiewicza. Utwory były notowane kolejno na 33., 11., 3. i 24. miejscu na liście AirPlay Top - najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. Pod koniec 2016 została zaproszona do współpracy z Alvaro Solerem, z którym zaśpiewała w piosence "Libre". Kompozycja przez dwa tygodnie z rzędu zajmowała 1. miejsce na liście AirPlay. Następnie Lewczuk wydała single: "Namieszałeś", "Brak tchu", "Z tobą lub bez ciebie" i "Na pół".

Wstąp do księgarni

Cleo na scenie w Legionowie

Impreza rozpocznie się o godz. 14. O 14:15 spektakl pt. "Bukiet Talentów". O 15:20 na scenę wejdzie Belcanto, o 15:40 Szachraj, zaś o 16:20 zumba z Joanną Turkot. O 17:30 Ramalafi, zaś od 19 Monika Lewczuk rozgrzeje publiczność przed głównym występem, który uświetni Cleo, a jej specjalnie przedstawiać nie trzeba. To ogólnopolska gwiazda z takimi hitami na koncie jak: "My Słowianie", "Zabiorę nas", "Dom", "Łowcy gwiazd", "Za krokiem krok", "Na pół" czy "Bratnie dusze". Laureatka dwóch Superjedynek i dwóch nagród Eska Music Awards, zdobywczyni statuetek na festiwalach TOPtrendy, Lato Zet i Dwójki oraz Polsat SuperHit Festiwal. Poza działalnością muzyczną była uczestniczką lub trenerką w kilku programach rozrywkowych oraz wzięła udział w trzech dużych kampaniach reklamowych.

(jr)

.
 

Komentarze (1)

# fan

13.05.2023 09:42

Super ... będzie śpiewać reklamę
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuLegionowo

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA