REKLAMA

norblin lipiec 01 1norblin lipiec 01 2norblin lipiec 01 0
Bielany

społeczeństwo »

 

"Ciszej tam!". Emerytka zniszczyła sąsiadom drzwi

  16 stycznia 2019

alt='"Ciszej tam!". Emerytka zniszczyła sąsiadom drzwi'

Kojarzycie słynną scenę z "Lśnienia" Stanleya Kubricka? Tym razem w roli Jacka Nicholsona wystąpiła 74-latka a zamiast siekiery był tłuczek do mięsa, ale zarys fabularny się zgadza.

REKLAMA

bck klub przygód 2026 2bck klub przygód 2026 0

Sposoby na uciszenie łamiących ciszę nocną sąsiadów są różne. Starzy warszawiacy, znający życie w wielkiej płycie doskonale wiedzą, że skuteczne jest np. rytmiczne uderzanie łyżeczką w rury. Mniej betonu, więcej zieleni. Bielany odmieniają podwórka Mniej betonu, więcej zieleni. Bielany odmieniają podwórka Na Bielanach od kilku lat realizowany jest program "Bielańskich rewolucji podwórkowych", którego autorem i pomysłodawcą jest wiceburmistrz Włodzimierz Piątkowski. Ogromnym wsparciem jest budżet obywatelski, do którego mieszkańcy zgłaszają rokrocznie kolejne miejsca wymagające metamorfozy. Które podwórka odmienione zostaną w przyszłym roku? Można też inaczej.

- Za uszkodzenie mienia odpowie 74-letnia kobieta, która tłuczkiem do mięsa uszkodziła dwie pary drzwi w lokalach przy Podczaszyńskiego - podaje Komenda Stołeczna Policji. - Kobieta twierdziła, ze sąsiedzi zakłócają jej ciszę nocną i w ten sposób postanowiła uciszyć sąsiadów.

Właściciele wycenili straty na 3000 zł. Policjanci zatrzymali 74-latkę i zabrali ją na komendę. Za uszkodzenie mienia grozi jej do pięciu lat więzienia.

(dg)

.
Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 2smaki zycia 2024-09-03 0

Komentarze (2)

# mkaA

18.01.2019 11:40

Dilerzy narkotyków i dopalaczy wnerwiaja ludzi by ich zmusić do brania kokainy bo nie mają zbytu. Tutajjyz mają dwa lokale to moga wp kobietę do psychiayryka i bedzie za bezcen trzeci. Juz dostała finansowo w plecy.
Zapewne są to kwatery dilerskie na słupy.
Czym ja wnerwiaja okultyzmem szamanizmem satanizmem lekkie stukniecie odbiera jak straszne w głowie do tego bezsenność i zawroty glowy. Niech im zrobi sprawe o Niepokojenie.
Z podobnymi mam sprawę w sądzie.nie dajmy sie.
Uniewinnic ja. Policja chroni dilerów.

# mkaA

18.01.2019 12:06

C.d. już ma wątek "niepoczytalna" zapewne mieszka sama. Musi uwazac na dziwnie pechowe wypadki bo ja oddadzą do domu opieki społecznej a uklad przydzieli "opiekuna" prawnego.
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Tech Research Studies 3Tech Research Studies 0
Kup bilet

REKLAMA

bck akademia malucha 1bck akademia malucha 2bck akademia malucha 0

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0

REKLAMA

bck kino plenerowe 02 2bck kino plenerowe 02 0

REKLAMA

autoreklama tustolica 3autoreklama tustolica 0

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 1refleks chlodnictwo 2024-11-21 2refleks chlodnictwo 2024-11-21 0

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA