Bulwary wypięknieją jeszcze w tym roku
7 kwietnia 2014
Trwają prace nad przebudową wiślanych bulwarów na lewym brzegu Wisły. Między mostem Śląsko- Dąbrowskim a ulicą Boleść nowe deptaki zostaną oddane jeszcze tego lata, pozostały odcinek ma zostać ukończony w 2015 roku.
Cztery złote z dziesięciu
40% dochodów podatkowych Mazowsza województwo jest zobowiązane przekazać biedniejszym regionom - tak wygląda "janosikowe". Mówiąc inaczej - z każdych dziesięciu złotych, które powinno wpływać do wojewódzkiej kasy, cztery złote oddajemy innym.
Boleść - przystanki tramwaju wodnego. Na zmodernizowanym bulwarze będzie też miejsce dla rowerzystów - znajdzie się tu szeroka droga rowerowa, ustawione zostaną stojaki na rowery.
Jak oceniacie te plany?
(red)
.












































