REKLAMA

norblin 02 1norblin 02 2norblin 02 0

Spotkanie Podróżnicze

Kategoria:  INNE    pozostałe
Spotkanie Podróżnicze
Z Polski do RPA na dwóch kołach - spotkanie z Piotrem "Polo" Przywarskim 
 7 lipca 2026, 18:00
Wrocław
Klub Wędrówki
ul. Podwale 37/38

Marzysz o wielkiej podróży? A może zastanawiasz się, jak wygląda życie w drodze przez dziesiątki krajów, tysiące kilometrów i kilka stref klimatycznych? Już 7 lipca o godzinie 18:00 w Wędrówki Pub we Wrocławiu będzie okazja, aby posłuchać niezwykłej historii Piotra "Polo" Przywarskiego - podróżnika, motocyklisty i twórcy internetowego.

Podczas spotkania Polo opowie o swojej wyjątkowej wyprawie motocyklem z Polski aż do Republiki Południowej Afryki. Nie zabraknie opowieści o przygodach na trasie, spotkaniach z ludźmi, wyzwaniach związanych z wielomiesięczną podróżą oraz kulisach życia w drodze.

To doskonała okazja, aby zadać pytania, poznać historie, które nie zawsze trafiają do filmów i mediów społecznościowych, a także zainspirować się do realizacji własnych podróżniczych marzeń. Po spotkaniu będzie możliwość zdobycia autografu autora, rozmowy z Piotrem Przywarskim oraz zakupu jego książek.

7 lipca 2025 r.
Godzina 18:00
Wędrówki Pub, Wrocław


Zapraszamy wszystkich miłośników podróży, motocykli i niezwykłych historii z najdalszych zakątków świata.

Szukasz biletu do teatru, na koncert, kabaret? Skorzystaj z wyszukiwarki

REKLAMA

cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Tech Research Studies 3Tech Research Studies 0
Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

biedronka 050 1biedronka 050 2biedronka 050 0

Najnowsze informacje na Tu Stolica

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni