Jedyna na świecie Orkiestra Księżniczek przyjedzie do Szczawna - Zdroju. Koncert Wiedeński 2 (część 2.) już 14 listopada w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie - Zdroju!
Gwiazdorska obsada, soliści, balet, zjawiskowe głosy, oszałamiające show świetlne i przede wszystkim jedyna na świecie Orkiestra Księżniczek! Jedyny taki projekt na Świecie. Druga część Koncertu Wiedeńskiego - bestseller, który podbił serca melomanów, nie możesz go przegapić!
* Kolejność uczestnictwa w Koncertach Wiedeńskich Wiedeńskich (części 1,2,3) jest dowolna. Poszczególne części nie łączą się ze sobą. PRZYKŁAD: Nie będąc na Koncercie Wiedeńskim 1 można z powodzeniem uczestniczyć w Koncercie Wiedeńskim 2.
Doskonała zabawa dla widzów w każdym wieku, znakomity kontakt z Publicznością, różnorodny repertuar i mnóstwo humoru... Koncert Wiedeński 2 (część 2.) Orkiestry Księżniczek to także wspaniała uczta dla zmysłów, zapierające dech w piersiach olśniewające kostiumy, stworzone przez najlepszych projektantów, aby wzbogacić
to niesamowite wydarzenie. Spektakl pełen kolorów!
Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści międzynarodowej estrady, artyści występujący
w największych polskich i światowych salach koncertowych. Artyści wzruszają i bawią Publikę od wielu lat, za każdym razem przyjmowani owacjami na stojąco.
Koncert Wiedeński 2 (część 2.) Orkiestry Księżniczek to połączenie wiedeńskiej formy i kunsztu z młodością, wdziękiem, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to widowisko. Zabrzmią największe, ponadczasowe i wiecznie bliskie sercom Melomanów przeboje króla walca - Johanna Straussa. Nie zabraknie także popisowych arii z "Księżniczki Czardasza", "Zemsty Nietoperza", "Barona Cygańskiego", "Wesołej Wdówki", "Krainy Uśmiechu" oraz takich dzieł literatury muzycznej jak: "Can-Can""Aria ze śmiechem" Jacques Offenbach'a, "Taniec Węgierski" Brahmsa czy "Granada". Nie zabranie także wielu muzycznych niespodzianek oraz spektakularnego show, do którego na przestrzeni lat przyzwyczaiła melomanów z całego świata jedyna na świecie Orkiestra Księżniczek!
Nie przegap drugiej części Koncertu Wiedeńskiego Orkiestry Księżniczek. Daj się porwać w rytm walca i spędź z nami ponad dwie godziny doskonałej zabawy. Pokochały nas już setki tysięcy widzów! Do zobaczenia już 14 listopada w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie - Zdroju!
** Koncerty dedykowane są widzom od 2 do 200 lat.