REKLAMA

Puls Warszawy

komunikacja

 

Bilety kolejowe podrożały. W ferie promocja na Mazowszu

  3 lutego 2023

Bilety kolejowe podrożały. W ferie promocja na Mazowszu
źródło: materiały prasowe

Koleje Mazowieckie wprowadzają w okresie ferii zimowych ofertę Bilet Turysty, reklamowaną jako idealne rozwiązanie dla osób, które w tym czasie zamierzają zwiedzać Mazowsze. Oferta obowiązuje od 11 do 26 lutego, a w sprzedaży będzie dostępna od 5 lutego 2023 r. Promocja nie będzie jednak obowiązywać na stronie internetowej i w aplikacjach. Bilety kupimy tylko w kasach i biletomatach.

REKLAMA

"Bilet Turysty jest biletem sieciowym imiennym ważnym przez trzy dowolnie wybrane dni w ciągu 10-dniowego terminu ważności, licząc od daty wydania lub wskazanej przez nabywcę. Podczas zakupu wydawany jest także karnet, na którym należy dokonać legalizacji rozpoczęcia podróży każdego z trzech dni" - informują Koleje Mazowieckie.

Promocja na bilety kolejowe

Bilet kosztuje 75 zł, a jego cena jest zryczałtowana i niezależna od odległości, jaką pokonujemy. Ryanair wraca na Lotnisko Chopina. Pięć kierunków idealnych dla turystów Ryanair wraca na Lotnisko Chopina. Pięć kierunków idealnych dla turystów
Linie lotnicze Ryanair ogłosiły powrót na Lotnisko Chopina w Warszawie po czteroletniej przerwie. Od marca będzie można polecieć stamtąd do Hiszpanii, Austrii, Belgii oraz na Cypr.
Do podstawowej ceny nie stosuje się jednak żadnych ulg.

Bilet Turysty umożliwia nieograniczone przejazdy pociągami Kolei Mazowieckich na obszarze ograniczonym stacjami Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Czyżew, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko-Kamienna i Drzewica. Upoważnia również do przejazdu autobusami lotniskowymi między lotniskiem w Modlinie a stacją kolejową Modlin.

(jok)

.
 

Komentarze (1)

# Kolejarz

07.02.2023 17:37

Gdzie jest mowa o tej podwyżce?
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane w Pulsie Warszawy

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA